Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canım hoşgeldin, aynen, bir diyet düzeni kurmaya çalıştım ama çok karıştı menülerini yazarsan fikir veririm canım ve tabi ki kaçamaklardan doya doya konuşmak serbest
Ay ben hiç bir zaman düzenli diyet programı yapamam. Yok sabah 1 yumurta kibrit kutusu kadar peynir bunlar yoruyor beni
Belli başı şeyleri çıkarıyorum hayatımdan, bide spor yapıyorum yetiyor
Kaçamak bizim işimiz, kaçamaktan sonra ağlamakta öyle

tamam canım emziren anneler için de güzel bir detoks çayı gördüm seher akgül kanalında,onun linkini de atarım sana e çok güzel,az bir yolun kalmış maşallah karın egzersizi de yapman çok iyi olur
Ay çok iyi olur teşekkür ederim valla
Lily sabrinin egzersizleri çok iyi ama yoruyor baya

o zaman kaçamakları dengeleyip günleri de azalttın mı tamamdır

canım burda , azar azar içip bakarsın etkisine,iyi gelirse içersin cnm
hıı ben hiç yapmadım onu,fitness blender ve popsugar fitness seviorum ben de ama 70li kilolarda yapıyodum şimdi sadece leslie
Ay Allah razı olsun, bakayım hemen
Şu an çizelgende 61 yazıyor sanırım. Baya bir kilo vermişsin o zaman tebrik ediyorum valla senin dediklerine de bir bakayım şimdi:))

canım diyet günlüğü de çok faydalı oluyor, yediğin içtiğin su,adımın sporun vs yaz cnm
tabii her zaman beklerim
Ben fatsecret kullanıyorum kalori kaydetmek için:)) su içmek içinde ayrı bir hatırlatıcı program da var ama hepsi bir arada program bulamadım hiç sağol canım

Ay Allah razı olsun, bakayım hemen
Şu an çizelgende 61 yazıyor sanırım. Baya bir kilo vermişsin o zaman tebrik ediyorum valla senin dediklerine de bir bakayım şimdi:))
Senden de razı olsun cnm işe yarar inşallah
Aynen 76 ydım geçen yıl ağustosta cnm yavaş yavaş verdim :) çok sağol

Ben fatsecret kullanıyorum kalori kaydetmek için:)) su içmek içinde ayrı bir hatırlatıcı program da var ama hepsi bir arada program bulamadım hiç sağol canım
oo bayağı donanımlısın şekerim yani telefonundaki not defteri olur,bilgisayarda olur, ben hesap vs bilgisayarda yapıp gerçek bi deftere renkli kalemlerle geçiriyorum cnm o günün sonunda

Karamel tadı alamadım çok fazla canım yoksa puding tatlı güzel ama beklentim fazlaydı

Ölçüsünü ayarlayıp öyle yapabilirim canım blr hafta sonu deneyeyim
hıı o yüzden olsun puding tadı güzelse hazır toz halinde de satılıyor galiba
aynen cnm bir tabaklık olabilir ya da hazırlardan al

Vay be takdir ettim
Ya o kadar azimli olmayı çok isterdim ama tek başına kalori hesaplaması yetmiyor ya o çok can sıkıcı. O gün az kalorili şeyler yiyorsun mesela ama içeriğinde çok fazla yağ, şeker, karbonhidrat bulunduruyor bir anlamı kalmıyor o zamanda. Onları da hesaplamak lazım o kadarına da üşenirim

evet o zaman da vücut toparlanamıyor hamır kalıyor
canım fatsecret da oranları vermiyor mu? protein şu kadar gr yağ şu kadar diye cnm
sen menülerini yaz bakalım beraber bir yerden sonra otomatiğe bağlanıyor canım sabretmeli

hıı o yüzden olsun puding tadı güzelse hazır toz halinde de satılıyor galiba
aynen cnm bir tabaklık olabilir ya da hazırlardan al
Büyük ihtimal gider hazır alırım Ay nerden aklıma düştüyse canım fıstıklı baklava çekti ya da böyle kaymaklı ekmek kadayıfı anlaşılan ben şerbetli tatlı istiyorum sütlü tatlı kesmiyor beni

o zaman şöyle yaap canım,1 sürahi limonlu zencefilli yeşil çayını hazırla, sabah miden bulanmazsa sabah ye tatlıyı ve sade kahveyle, sonra sporunu yap ve çayı bitir cnm
öğlen protein,sebze, ara öğün sütlü kahve olabilir sade,akşam da çorba sebze yemeği ayran salata cnm ikindiye getirirsen derste sorun olabilir çık gek çık gel

Aaa veriyor mu ne biçim kullanıcıyım ben neyse bundan sonra bakayım bari, sağol canım
Bundan sonra yazıcam her gün, 21 gün yaparsak alışkanlık haline getiririm
Tabi ben premature bebek annesiyim, ondan dolayı vitaminler de alıyorum ve kuruyemiştir meyvedir falan da biraz abartıyorum benim sütümden oğluma geçsin diye. Onlar da kilo yapıyor hâliyle

Canım hoşgeldin diyet sayfası diye açmıştım ama karar veremeyince değiştirdim bizim grup da dolu ama burda menülerini yazarsan fikir veririm canım
Canım teşekkür ederim. Ne zamandır uğraşıyorum veremedim yaaa diyet listem falan yok yardımcı olursan çok sevinirim evde yapılacak spor falan var mı

oyy kıyamam :/ onlar kilo yapmaz canım emziriyorsun da esas kilo yapan hamur pilav tarzı yiyecekler oluyor,paketli yiyorsan onlar,kızartma vs
menünü yaz da bakalım şekerim miktarlara da

Canım teşekkür ederim. Ne zamandır uğraşıyorum veremedim yaaa diyet listem falan yok yardımcı olursan çok sevinirim evde yapılacak spor falan var mı
canım önce şu hesap detayları ayarlarından kilonu boyunu gir istersen sonra da menülerini yazarsan bakarız canım ,ne fazla ne az ona göre fikir verebilirim
tabi cnm sürüsüyle var valla sen iste yeni başlayacaksan ya da benim gibi hafif yapmak istersen Leslie öneririm canım

Tamam canım giriyorum bilgilerimi. Sabahları yumurta yiyorum kahvaltılıklar ile ekmek falan yiyorum öğlen cocopops ile geçiştiriyorum akşamları çok yiyorum yemek abur cubur tatlı vs ondan hep bozuluyor. Bugün yemeyeyim diyorum işte boğaz durmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…