Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugünü bence güzel sonlandırdım aslında yemekten sonra tatlılara saldırasın geldi elime aldım ama sakin ol Hazal bırak şunları dedim🤣🤣🤣 Türk kahvesi içerek baskıladım şu an iyiyim😅
tavuk pilav salata yedim şimdi kaç tane yersem züber lokma yicem ben de kahveyle canım :KK36:
birkaç lokma yeseydin cnm yemekten sonra insan istiyor valla 😂

tavuk pilav salata yedim şimdi kaç tane yersem züber lokma yicem ben de kahveyle canım :KK36:
birkaç lokma yeseydin cnm yemekten sonra insan istiyor valla 😂
Akşamımız çok benzermiş canım ben sabah yedim onları o yüzden akşam tekrar yemek istemedim geçti zaten kriz durumu🤣 Sana afiyet olsun kuşum 😍

Yarın sabah hafif karbonsuz bir kahvaltı saat 4-5 gibi kıymalı kır pidesi(sayısı meçhul🙈) akşam da sütlü kahve ve tatlış bir şey yerim diye düşünüyorum sen ne düşünüyorsun yarın için😘
ooo muhteşemmiş canım 😘 afiyet olsun şimdiden, biz de sabah erken çıkıcaz tost yerim domatesle sonra züber alırım yanıma , öğlen de balık yicez inş cnm diğer arayı ve akşamı bilmiyorum 😁

ooo muhteşemmiş canım 😘 afiyet olsun şimdiden, biz de sabah erken çıkıcaz tost yerim domatesle sonra züber alırım yanıma , öğlen de balık yicez inş cnm diğer arayı ve akşamı bilmiyorum 😁
Senin menü gayet hafif gözüküyor canım afiyet olsun ay ben de pazar günü balık mı yapsam çok özledim 🤩🤩

Ben bugün 1200 kaloriye uygun beslendim canım daha doğrusu akşam yemeğimi yiyeceğim şimdi inşallah planladığım gibi geçer🤣🤣 Ama ben de ara öğünde karamelli puding yedim🤭🤭
oo canım çok güzel 😍 düşük kaloriyle tatlı ihtiyacını kapatıyosun artık valla 🤗
sen mi yaptın canım 😍afiyet olsuun

oo canım çok güzel 😍 düşük kaloriyle tatlı ihtiyacını kapatıyosun artık valla 🤗
sen mi yaptın canım 😍afiyet olsuun
ayarladım ona göre canım dün de tatlı yemeyince bugün yemem lazımdı artık🤣 pudingi hazır almıştım canım geçen gün bimde gördüm karameli görünce hiç kaçırır mıyım ama beklediğim gibi değildi🥺
Çok güzel olur gerçekten ben de çok severim ama evde benden başka seven yok yapsam hepsini yemem gerekir🤭🤭Afiyet olsun canım😍

ayarladım ona göre canım dün de tatlı yemeyince bugün yemem lazımdı artık🤣 pudingi hazır almıştım canım geçen gün bimde gördüm karameli görünce hiç kaçırır mıyım ama beklediğim gibi değildi🥺

Çok güzel olur gerçekten ben de çok severim ama evde benden başka seven yok yapsam hepsini yemem gerekir🤭🤭Afiyet olsun canım😍
iyi yapmışsın cnm 😍 ben de karamelciyim hehe :KK8: nesi hoşuna gitmedi bebiş?
hıı porsiyonluk mu yapsan o zmn :KK8:

Benimde doğum kilolarını vermem lazım:KK70: bebem 6 aylık oldu veremedim hala:KK70: sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun🙈

Canım diyet sayfası diye açmıştım ama karar veremeyince değiştirdim 🤗 bizim grup da dolu ama burda menülerini yazarsan fikir veririm canım 😘
Ay burası diyet yeri değil mi artık, tatlı tarifleri mi paylaşıyorsunuz :KK70: keşke hamileyken gelseydim, çok işime yarardı:KK70:

Benimde doğum kilolarını vermem lazım:KK70: bebem 6 aylık oldu veremedim hala:KK70: sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun🙈
tamam canım :KK66: emziren anneler için de güzel bir detoks çayı gördüm seher akgül kanalında,onun linkini de atarım sana 😍 e çok güzel,az bir yolun kalmış maşallah :KK66: karın egzersizi de yapman çok iyi olur 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X