Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydin canim. Hayirli olsun topigin. Cok aciklayici olmus zaten cok guzel kilolar verdin, bakalim bu yeni 10gunde kac kilo gidecek

Kilolari verince koruma doneminde ne yapacaksiniz, onu da yazin kizlar. Hepimizin en cok zorlandigi koruma.

Sağol canım sabah yine aklıma düştü uyuyamadım okudum yazını mutlaka deneyeceğim
Okudum canım
Sagol ortim ins guzel eksilerle gelelim cumaya
İnşallah ortim

Gunaydin canim. Hayirli olsun topigin. Cok aciklayici olmus zaten cok guzel kilolar verdin, bakalim bu yeni 10gunde kac kilo gidecek
çok sağol cnm bnm bu 3 gün geçiş evresi gibi oldu ama pazartesiden itibaren tam başlıcam inş hzlsel cimle 1 hafta daha uygun olur diye karar verdik

Ortime katiloyorum, kesinlikle gidecektir hocam Diyet Salata

Kilolari verince koruma doneminde ne yapacaksiniz, onu da yazin kizlar. Hepimizin en cok zorlandigi koruma.
bu şekilde devam ederiz diye düşündük cnm çünkü o sınırsız yeme saatlerinde gittikçe artacaktır kaloriler diye düşünüyorum

İşte bende az toplu olmayı seviyorum. balık etli dediklerinden olsaydım keşke

Haftalık sisteme daha alışkınız on gün biraz uzun daha iyi olur
çok sağol tatlım hg inşallah bakalım ne kadar daha giderse sıkı diyet yapmak istemiyorum da cnm
hzlsel cimle birlikte yapıyoruz o da sana katılırım dedi
Ben de hiç istemiyorum sıkı diyet onun yerine spor yapmam lazım hoş onu da yapmak istemiyorum ama mecbur Bakalım bir haftanın sonunda nasıl bir değişim olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…