Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Profilinde yazıyormuş kilo durumu :) şimdi farkettim, yazıp yorulma

Hos bulduk, yok kilom doğru maalesef, planım haftada 1 kg vermek şimdilik.
8 Ekim'de basladim. Hemen sımsıkı başlayıp çok aç kalmayacağım.
Sen kacla başladin ve ne zaman kaç kg verdin?
kuzum 10 katı yazıyor da ,insanlar anla yine am sen bilirsin
tamamdır, menü yazabilirsin buraya da istersen ya da kilon durduğunda yazarsın bakarız güzellik
ben geçen yıl ağustosta 76la başladım yavaş yavaş verdim canım

Merhabalar ben geldim. Hayırlı olsun topigin canim.
Bize ışık oldun

Arkadaşlar merhaba benim de bi 10 kilo vermem lazım

Benimde doğum kilolarını vermem lazım bebem 6 aylık oldu veremedim hala sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun
Kızlar aktif olarak 2-3 kişiyiz sanırım, moral motivasyon la inanın başarabiliriz

Kızlar aktif olarak 2-3 kişiyiz sanırım, moral motivasyon la inanın başarabiliriz
kuzum ilk 2 isim bizim eski gruptan,zayıflama yarışmaları kapanınca başka başlık açtık cnm , o takım üyelerini ekleyebiliyoruz sadece o yüzden davet edemedim cnm
ben burayı ayrı açmıştım cnm abur cubur da konuşalım kilo verme sürecinde diye
aslında istediğimizi konuşabiliriz yemek,diyet üzerine ziyaret etmek istersen atabilirim ama linki

Aa evet noktasiz yanlış olmuş kilom, yine de iyi vermişsin, Allah bereket versin baksana konu başlığı değiştirilemiyor galiba , biz de kendi aramızda takım gibi kuralım mi , nasıl olsa kafalarimiz bir, çok az yemiyoruz, liste yapsak ilk sayfaya, 2-3 kişi de olsa, enerjimiz birleşir, çünkü düşüncelerimiz bir anladin mi ? Yani ben bir çikolata yedim diye linclenmek istemiyorum, diyet yapmak kolay diil, başlık olsa , turuncu grup zayıflıyor gibi

Hmm tamam boşver o zaman

canım olur liste yaparım aynen abur cuburun da yazılıp konuşulabildiği ayrı bir grup olabilir burası,açma amacım oydu zaten
tablo yapayım o zaman 5 kişiyi bulursak

konu adını pro üyeler değiştirebiliyor ama dediğin gibi bizim gibi yemeyi de sevenler için uygun bir başlık bence cnm
3 gün bayağı yedim o yüzden pzts bugün çrş detokstayım cnm ,perşembe döner yicem kısmetse
senin gidişatın planın nasıl :)
8 ekimden beri gitti mi biraz

Afiyet olsun şimdiden
08.10.2021 CUMA
8 EKİM .
10 EKİM.
12 EKİM .
Amacım 2 öğün beslenmek
Haftada 1 kg vermek

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar

canım olur liste yaparım aynen abur cuburun da yazılıp konuşulabildiği ayrı bir grup olabilir burası,açma amacım oydu zaten
tablo yapayım o zaman 5 kişiyi bulursak
Ayy yapalım, çok iyi olur bizimde öyle çok sıkan değilde birazcık daha rahat bir grubumuz olsun

Bugün kahvaltıda yumurta salatalık vs yedim ekmeksiz yürüdüm 45 dakika öğlen chia tohumlu ekmekle kaşarlı tost yedim iyi gidiyorum bence akşama haşlama tavuk bulgur pilavı sizler naptınız kızlar
Ben kahvaltıda birşey yiyemediğimden ağzıma birkaç salatalık falan attım iştahım da yoktu, öğlen iş yerinde ağzıma kaşarlı tost sıkıştırdım bide portakal suyu. Ne yapayım kahvaltıda da birşey yememiştim yani şimdi de kahve içiyorum ama sade bide oğlumun aniden memeyi bırakması sonucu dün gece alkol aldım çerez falan ama onlar dünde kaldı o yüzden saymam

canım afiyet olsun evet gayet sağlıklı yürüyüş de varr
uyanınca tarçınlı kahve, kahvaltı peynir ekmek cnm ara öğün yeşil çayla meyveli bar yedim
akşam tavuk ayran 1 çiğ köfte ve az tarhana çorbası içtim birazdan da ara öğün

canım afiyet olsun vitaminleri almışsın
ooo kutlamalar da yapılmışş ama zor bişey yani insan sevinir tabii
kaç aylık old cnm

canım afiyet olsun vitaminleri almışsın
ooo kutlamalar da yapılmışş ama zor bişey yani insan sevinir tabii
kaç aylık old cnm
Ay yok aslında canım onun kutlaması değil boşandım da onun kutlaması uzun süredir devam ediyordu dava. Başka bir ilişkiye bile başlayacağım neredeyse ve dün biraz başlandı gibi( ki onun yasak ilişkisi yüzünden bitirdik zaten) ama o hala çekişmeli de inat ediyordu. Hakim boşadı sonunda.
6 aylık canım:)) bi tane daha oğlum var o da 3 yaş 9 aylık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…