Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugünü bence güzel sonlandırdım aslında yemekten sonra tatlılara saldırasın geldi elime aldım ama sakin ol Hazal bırak şunları dedim Türk kahvesi içerek baskıladım şu an iyiyim
tavuk pilav salata yedim şimdi kaç tane yersem züber lokma yicem ben de kahveyle canım
birkaç lokma yeseydin cnm yemekten sonra insan istiyor valla

tavuk pilav salata yedim şimdi kaç tane yersem züber lokma yicem ben de kahveyle canım
birkaç lokma yeseydin cnm yemekten sonra insan istiyor valla
Akşamımız çok benzermiş canım ben sabah yedim onları o yüzden akşam tekrar yemek istemedim geçti zaten kriz durumu Sana afiyet olsun kuşum

ooo muhteşemmiş canım afiyet olsun şimdiden, biz de sabah erken çıkıcaz tost yerim domatesle sonra züber alırım yanıma , öğlen de balık yicez inş cnm diğer arayı ve akşamı bilmiyorum

ooo muhteşemmiş canım afiyet olsun şimdiden, biz de sabah erken çıkıcaz tost yerim domatesle sonra züber alırım yanıma , öğlen de balık yicez inş cnm diğer arayı ve akşamı bilmiyorum
Senin menü gayet hafif gözüküyor canım afiyet olsun ay ben de pazar günü balık mı yapsam çok özledim

Ben bugün 1200 kaloriye uygun beslendim canım daha doğrusu akşam yemeğimi yiyeceğim şimdi inşallah planladığım gibi geçer Ama ben de ara öğünde karamelli puding yedim
oo canım çok güzel düşük kaloriyle tatlı ihtiyacını kapatıyosun artık valla
sen mi yaptın canım afiyet olsuun

oo canım çok güzel düşük kaloriyle tatlı ihtiyacını kapatıyosun artık valla
sen mi yaptın canım afiyet olsuun
ayarladım ona göre canım dün de tatlı yemeyince bugün yemem lazımdı artık pudingi hazır almıştım canım geçen gün bimde gördüm karameli görünce hiç kaçırır mıyım ama beklediğim gibi değildi
Çok güzel olur gerçekten ben de çok severim ama evde benden başka seven yok yapsam hepsini yemem gerekirAfiyet olsun canım

iyi yapmışsın cnm ben de karamelciyim hehe nesi hoşuna gitmedi bebiş?
hıı porsiyonluk mu yapsan o zmn

Benimde doğum kilolarını vermem lazım bebem 6 aylık oldu veremedim hala sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun

Canım diyet sayfası diye açmıştım ama karar veremeyince değiştirdim bizim grup da dolu ama burda menülerini yazarsan fikir veririm canım
Ay burası diyet yeri değil mi artık, tatlı tarifleri mi paylaşıyorsunuz keşke hamileyken gelseydim, çok işime yarardı

Benimde doğum kilolarını vermem lazım bebem 6 aylık oldu veremedim hala sezeryan göbeği öylece duruyor.
Kendimi en güzel hissettiğim kilom 58-59, şu an 65 im. Hedef:6 olsun
tamam canım emziren anneler için de güzel bir detoks çayı gördüm seher akgül kanalında,onun linkini de atarım sana e çok güzel,az bir yolun kalmış maşallah karın egzersizi de yapman çok iyi olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…