Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam canım giriyorum bilgilerimi. Sabahları yumurta yiyorum kahvaltılıklar ile ekmek falan yiyorum 🙈 öğlen cocopops ile geçiştiriyorum akşamları çok yiyorum yemek abur cubur tatlı vs ondan hep bozuluyor. Bugün yemeyeyim diyorum işte boğaz durmuyor.🤣🤣🤣🤣
cnm birinci olarak büyük bi tabak al kahvaltıda ve bayağı söğüş,yeşillik filan koy,7-8 zeytinini,yumurtanı peynirini,birkaç dilim ekmeğini koy ve ondan ye sadece 😍
hangi saatler arası yiyorsun cnm evli misin? :) bak kendin de diyosun geçiştiriyorum :KK66: e tabi acıkıyorsun sonra daa :KK70:

cnm birinci olarak büyük bi tabak al kahvaltıda ve bayağı söğüş,yeşillik filan koy,7-8 zeytinini,yumurtanı peynirini,birkaç dilim ekmeğini koy ve ondan ye sadece 😍
hangi saatler arası yiyorsun cnm evli misin? :) bak kendin de diyosun geçiştiriyorum :KK66: e tabi acıkıyorsun sonra daa :KK70:
Evliyim canım sabah 8.5 9gibi kahvaltı yapıyorum 🤣

Ben okuyorum canım
:) yani canım kolay olursa iyi olur 🤣
O zaman10-11 gibi bi ara öğün sütlü kahve ya da sade kahve yanında bar
Öğlen tavuk sote salata canım ya da ton balığı salata gayet kolay :KK66:
Esas akşam acıkıyorsan leblebi tavsiye ederim ikindi ara öğününde de :) ve sütlü kahvene çiya tohumu ekleyebilirsin canım
Akşam da salata çorba tarzı güzel olur ama eşine güzel yemek yapıyor musun söyle bakalım 😉
Evdespor aletin var mı?

O zaman10-11 gibi bi ara öğün sütlü kahve ya da sade kahve yanında bar
Öğlen tavuk sote salata canım ya da ton balığı salata gayet kolay :KK66:
Esas akşam acıkıyorsan leblebi tavsiye ederim ikindi ara öğününde de :) ve sütlü kahvene çiya tohumu ekleyebilirsin canım
Akşam da salata çorba tarzı güzel olur ama eşine güzel yemek yapıyor musun söyle bakalım 😉
Evdespor aletin var mı?
Spor aletim yok canım ya 🤣🤣🤣 evlendikten sonra eşim 15 kilo aldı düşün
1.5 sene olacak evleneli 🤣🤣🤣🤣

kuzum merhaba hg :KK66: bir planın var mı kilo vermek için?
bir de şu kilo çizelgendeki kilon biraz fazla görünüyor cnm :KK66: düzenle istersen bebişim :KK200:
Hos bulduk, yok kilom doğru maalesef, planım haftada 1 kg vermek şimdilik.
8 Ekim'de basladim. Hemen sımsıkı başlayıp çok aç kalmayacağım.
Sen kacla başladin ve ne zaman kaç kg verdin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X