nurovic diyet yolculuğu

82. Gün

Öğlen
1 kase yoğurt
1 avuç beyaz leblebi

Akşam
1 tabak türlü yemeği
(Patlıcan, patates,biber)

Ara öğün
1 avuç kabak çekirdeği

Eklentiler

• IMG-20240704-WA0002.jpg
    IMG-20240704-WA0002.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 11
GangstaParadise GangstaParadise

İkimiz varız bu topikte istikrarlı:KK66:
Gelip gidenler, kalıp devam edemeyenler ve bı görünüp kaybolup tekrar gelenler felan :KK70:

Senin gitmeyeceğini biliyorum, yaptığın disiplinli spordan belli valla :KK66:

Senin hedefine çok az kaldı benim daha var.
Evet canım inşallah onlarda dönecek tekrar motivasyon lazım sadece ben inanıyorum yakında aramızda olacaklar 🥰💐
Yok ben gitmeyi hiç düşünmüyorum diyeti bozsam bıle 1 gün kayıp deil sonra toparlarım yine buradayım sporu bırakmayı zaten düşünmüyorum mecbur kalmadıkça o benım güvencem kiloya karşı 🤭
Kilo mu verdikten sonrada burada olucam sohbet destek bilgi alışverişi için 🥰

Sabah sporu:
21 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
36 dakika tüm vücut kardiyo
11 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Akşam sporu: (Gece yapıcam)
12 dakika yaza hazırlık serisi 2+2 dambıl
20 dakika 3 kilo dambıl ile tüm vücut kardiyo
16 dakika squat + tempolu koşu +3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Rafadan yumurta, biraz ezine peyniri, 2 dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Light ve protein sütlü buzlu şekersiz kahve
2 adet züber hurma topu

Akşam
250 gram baharatlı airfryda tavuk yağsız
3 dilim kepekli ekmek

Ara öğün
Light sütlü ve badem sütlü buzlu şekersiz kahve
1 küçük porsiyon sufle +1 top dondurma

Bugün yürüyüş yapamadım yeğenim hastaydı onu doktora götürdük geç geldik akşamda abimler geldi sufle istedi mecbur yaptım birlikte yedik spor yapıcam birazdan hepsini yakıcam 🤭

Eklentiler

• IMG_20240705_001513.jpg
    IMG_20240705_001513.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 14
Bir önceki kilon 81.20 idi sanırım geriye dönük baktım biraz az gidiyor bunun sebebi yeterli egzersiz hareket olmaması ve yediklerin aslında fazla değil ama her zamanki gibi besleniyorsan ondan olabilir vücut bu yeme miktarına alısıksa daha yavaş gider yemeyi azaltmak yerine hareketi artırabilirsin cok daha hızlı gider daha saglıklı sekılde hemde vücut toparlanır sıkılasır birde acmı tokmu tartıldın onu sormayı unuttum

Bir önceki kilon 81.20 idi sanırım geriye dönük baktım biraz az gidiyor bunun sebebi yeterli egzersiz hareket olmaması ve yediklerin aslında fazla değil ama her zamanki gibi besleniyorsan ondan olabilir vücut bu yeme miktarına alısıksa daha yavaş gider yemeyi azaltmak yerine hareketi artırabilirsin cok daha hızlı gider daha saglıklı sekılde hemde vücut toparlanır sıkılasır birde acmı tokmu tartıldın onu sormayı unuttum
Aç tartıldım
Ben de sürekli bir uyku hali ve ağrılar mevcut spor ve hareket hiç yok denecek kadar az mutsuz bir ruh hali içindeyim uzun zamandır
35 45 gün olacak diyete başlayalı galiba asla spor yapmadım çok da dikkat etmedim başlarda ve 3.5 kilo vermişim ve bu çok az oysa 3 ayda 35 kilo vermiş olduğum zamanlarda oldu yada 2 ayda büyük kilolar verdiğim zamanlar
Yalnız hissediyorum 🥺 kimseyle konuşamıyorum ailem le aramda mesafeler oluştu zaten hiç bir zaman sıkı fıkı değildik ama işte ne bileyim

Aç tartıldım
Ben de sürekli bir uyku hali ve ağrılar mevcut spor ve hareket hiç yok denecek kadar az mutsuz bir ruh hali içindeyim uzun zamandır
35 45 gün olacak diyete başlayalı galiba asla spor yapmadım çok da dikkat etmedim başlarda ve 3.5 kilo vermişim ve bu çok az oysa 3 ayda 35 kilo vermiş olduğum zamanlarda oldu yada 2 ayda büyük kilolar verdiğim zamanlar
Yalnız hissediyorum 🥺 kimseyle konuşamıyorum ailem le aramda mesafeler oluştu zaten hiç bir zaman sıkı fıkı değildik ama işte ne bileyim
Önce ruh halını duzeltmen gerekli böyle adapte olmak ve devamlılık zor 🥺
Yanlız hissetme ailen gibi olmaz tabiki ama burda birbirimize destek içinde varız aynı zamanda konuşmak istersen dinlerim burdan olmazsa özelden yazabilirsin ama kendini üzme üzülmek için hayat cok kısa kendın için bişiler yap harekete geç ozaman mutlu olacaksın biraz dertlerden uzaklaştıracak seni sitresli sinirli mutsuz olduğumda spor yapıyorum büyük bır rahatlama sağlıyor

Önce ruh halını duzeltmen gerekli böyle adapte olmak ve devamlılık zor 🥺
Yanlız hissetme ailen gibi olmaz tabiki ama burda birbirimize destek içinde varız aynı zamanda konuşmak istersen dinlerim burdan olmazsa özelden yazabilirsin ama kendini üzme üzülmek için hayat cok kısa kendın ıcım bişiler yap harekete geç ozaman mutlu olacaksın biraz dertlerden uzaklaştıracak seni sitresli sinirli mutsuz olduğumda spor yapıyorum büyük bır rahatlama sağlıyor
Teşekkürler en iyi halime dönüşmek için elimden geleni yapacağım

Aç tartıldım
Biz varız canım yanliz değilsin.
Benim de 5 sene arayla annem ve babam öldü.
2 kardeşim var ama ayrı sehirlerdeyiz falan.
Geçen seneye kadar ben de çok yanlizdim kv lerin yanına taşınınca kendime geldim diyebilirim. Hepimizin tükenmiş hissettiği zamanlar oluyor ama el mecbur toparliyouz çocuklar için.

Biz varız canım yanliz değilsin.
Benim de 5 sene arayla annem ve babam öldü.
2 kardeşim var ama ayrı sehirlerdeyiz falan.
Geçen seneye kadar ben de çok yanlizdim kv lerin yanına taşınınca kendime geldim diyebilirim. Hepimizin tükenmiş hissettiği zamanlar oluyor ama el mecbur toparliyouz çocuklar için.
Haklısın canım 💐 güçlü olmak zorundayız

Sabah sporu:
24 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
34 dakika 2+2 kilo dambıl ile leslie
14 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

16 dakika chloe ting tüm vücut 3+3 kilo bazı hareketler 5 kilo dambıllar ile
29 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
5 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Light, badem ve protein sütlü buzlu şekersiz kahve

Akşam
Fırında patatesli tavuk sote 2 dilim kepekli ekmek biraz yoğurt

Ara öğün
Light sütlü buzlu şekersiz kahve
2 adet fıstık ezmeli cıkolata kaplı kurabiye
(1 adeti 104 kalori)

Eklentiler

• IMG_20240705_203319.jpg
    IMG_20240705_203319.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 9
Sabah sporu:
24 dakika karısık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
34 dakika 2+2 kilo dambıl ile leslie
14 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

16 dakika chloe ting tüm vücut 3+3 kilo bazı hareketler 5 kilo dambıllar ile
29 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
5 dakika leslie +3 dakika esneme soğuma

Menü
Kahvaltı
Yoğurtlu nesfit yulaflı gevrek

Ara öğün
Light, badem ve protein sütlü buzlu şekersiz kahve

Akşam
Fırında patatesli tavuk sote 2 dilim kepekli ekmek biraz yoğurt

Ara öğün
Light sütlü buzlu şekersiz kahve
2 adet fıstık ezmeli cıkolata kaplı kurabiye
(1 adeti 104 kalori)
Canım sen son zamanlarda farklı bir beslenme programı uyguluyorsun. Bunu bilinçli yapıyorsun, vücudu şaşırtmaca mi ?

Canım sen son zamanlarda farklı bir beslenme programı uyguluyorsun. Bunu bilinçli yapıyorsun, vücudu şaşırtmaca mi ?
Evet canım bazı günler fazla bazı günler az kalori alıyorum proteini cok aldığım günler daha fazla agırlık çalışıyorum az aldıgımda daha cok kardiyo ağırlıklı bol süt tüketiyorum kemık sağlığım ıcın spor yaptım ıcın kemikler sağlam olsun diye gevreği tamamen kan şekerim düşüp canım tatlı istediği için yiyorum akşama kadar benı tok tutuyor arada sadece kahve içmek yetiyor ve herzamanki gibi tatlı tarifleri deniyorum onlarıda kalori miktarını tamamlamak içinde kullanıyorum cok aşağılarda kalmasın diye 🤭 bırde hedefime az kaldıgı ıcın daha yavaş gitsin istiyorum artık haftalık 400 500 gram cok yeterli kaslarımı koruyarak üstüne kas kütlesi ekleyerek ilerlemeye çalışıyorum yağlar zaten onunla birlikte gidecek kasın olduğu yerde yağ barınamaz cok fazla 🤭

Ya annem süpriz yapmıs yürüyüşe çıkarken magnum almış yedim artık 236 kalori de ordan geldi 🙈 ama yürüyüş te 350 kalori yaktık bısı olmaz heralde 🙈 gecede spor yapıcam zaten paylaştıklarımı toparlarım öyle inşallah 🥴 annem diyet yaptırmıo bana ya kızıp duruo her fırsatta yedirmeye calısıo 😂 birazdan da abimler gelicek yine oturmaya suffle istio ama ben yemicem bu sefer onlara yapıcam sadece ben kahve içerim bir tek

X