nurovic diyet yolculuğu

Amin canım benim yansıyacak gibi çünkü cuma cumartesi olmam lazım pazar tartı günü 🥴neyse artık bir dahaki hafta kurtarır belki 🥴
Canım şunu bı kıyaslar misin. 20 günde nasıl ilerlemiş yağ ?

Eklentiler

• IMG_20240606_150817.jpg
    IMG_20240606_150817.jpg
    192,7 KB · Görüntüleme: 22
Bugün diyetisyene gittim. Kv vardı yanımda. Diyeti sonlandirip korumaya geçmen gerekiyor dedi. Normalde 55 den önce diyeti bırakmayı düşünmüyorum. Ama kv nin duyması çok sıkıntı oldu. Daha kapıdan çıkarken, hele bı diyet lafını duyayım karışmam daha bitti gitti diyet miyet dedi.
Altlı üstlü oturmak bazı akşamları beraber yemek sorun olacak. Daha yavaş kg vericem bundan böyle :KK43:

Bugün diyetisyene gittim. Kv vardı yanımda. Diyeti sonlandirip korumaya geçmen gerekiyor dedi. Normalde 55 den önce diyeti bırakmayı düşünmüyorum. Ama kv nin duyması çok sıkıntı oldu. Daha kapıdan çıkarken, hele bı diyet lafını duyayım karışmam daha bitti gitti diyet miyet dedi.
Altlı üstlü oturmak bazı akşamları beraber yemek sorun olacak. Daha yavaş kg vericem bundan böyle :KK43:
Akşamları beraber yiyor iseniz diğer öğünleri kısıtlı yemeye çalışırsın hareketi fazlalaştırirsin
Stres yapma stres de etkiler

Kahvaltı 10:00
Haşlanmış yumurta
Beyaz peynir bir ince dilim
Tam buğday ekmeği 1 dilim şekersiz çay

Akşam 17 :00 (hastahane işlerim vardı eşim dışarıda yiyelim dedi)
Adana kebap (pilavını yemedim)
1 lavaş
1 ayran
1.5 lt su
IMG_20240606_172536.jpg

Ya belki senide düşünüyor cok zayıflar hasta olursun dıe dicem ama hayatına bukadar müdahale etmeside ne biliyim rahatsızlık verici tabi büyügümüz biside denmiyor ama sitres yapıp canını sıkma yavaş gitsin zaten hedefine az kaldı acele etme biraz hareketi arttır hertürlü gider sitres kilo vermede en büyük engel sen yine en iyi alternatif leri degerlendirerek yersin porsiyon ayarı ile benim kendi annem karsı binamda oturuyor oda bazen kızıyor spor için özellikle helede bu sıcakta delimisin diyor canına yazık ama dinlemiyorum tabiki kaynanam neysekı uzakta 😂ama yanımda olsada o karışmaz öyle şeylere çekinir 😅 bazı insanlar dominant oluyor dediğim dedik sende kırmamak ıcın alttan alarak çaktırmadan yola devam canım 💐

Ya belki senide düşünüyor cok zayıflar hasta olursun dıe dicem ama hayatına bukadar müdahale etmeside ne biliyim rahatsızlık verici tabi büyügümüz biside denmiyor ama sitres yapıp canını sıkma yavaş gitsin zaten hedefine az kaldı acele etme biraz hareketi arttır hertürlü gider sitres kilo vermede en büyük engel sen yine en iyi alternatif leri degerlendirerek yersin porsiyon ayarı ile benim kendi annem karsı binamda oturuyor oda bazen kızıyor spor için özellikle helede bu sıcakta delimisin diyor canına yazık ama dinlemiyorum tabiki kaynanam neysekı uzakta 😂ama yanımda olsada o karışmaz öyle şeylere çekinir 😅 bazı insanlar dominant oluyor dediğim dedik sende kırmamak ıcın alttan alarak çaktırmadan yola devam canım 💐
9 yıllık evliyim. Farklı şehirlerde yaşıyorduk. 1 yıldır da altlı üstlü oturuyoruz. Bir gün bile pişman olmadım, kendi ailem gibi görüyorum onları. İyi insanlar. Ama işte karakter olarak dominanttir. Ben de tamam der kendi bildiğimi kırmadan yaparım çakıştigimiz zamanlarda. Bu da öyle olacak maalesef:KK70:

9 yıllık evliyim. Farklı şehirlerde yaşıyorduk. 1 yıldır da altlı üstlü oturuyoruz. Bir gün bile pişman olmadım, kendi ailem gibi görüyorum onları. İyi insanlar. Ama işte karakter olarak dominanttir. Ben de tamam der kendi bildiğimi kırmadan yaparım çakıştigimiz zamanlarda. Bu da öyle olacak maalesef:KK70:
Size bir zararı yok ise yuvanıza bir şekilde müdahil değil ise bu konu halledilebilir kırmadan
Dediğim gibi bir şekilde kendi yeme düzenini oluşturmaya çalış
Çok güzel bir kiloya gelmişsin koruma diyetine sadık kalırsan eminim başarılı olacaksın

Haha 😄 çaktırmadan devam büyükler kırılmaz saygı önemli en iyisini yapıyorsun maşallah size 💐🥰

Aç değilim falan diye ekmeksiz beslenirsiniz. Aslında herkes mutlu olduğu gibi olmalı büyükler de bazen iyiliğimizi düşünüyor tabii :)

55. Gün

Kahvaltı
2 kepçe Ayran aşı çorbası
(Yoğurt,nohut, yeşil mercimek,yarma)

İkindi
2 kepçe Ayran aşı çorbası

Akşam
1 porsiyon pirinç pilavı
1 porsiyon kuzu incik
1 kase salata

(Akşamın resmini cekebildim porsiyon hesaplayamadim)

Eklentiler

• IMG_20240606_194411.jpg
    IMG_20240606_194411.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 17
Sabah sporu:
20 dakika karışık karın egzersizleri

Öglen sporu:
35 dakika hit kardiyo
11 dakika leslie
4 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu:
70 dakika tempolu yürüyüş