nurovic diyet yolculuğu

Hadi bakalım o artık ortaokullu bir prenses.
Ben de oğlanın peşinde bı aşağı bı yukarı zamaan geçiriyorum. 1 temmuzda yaz okuluna vercem sipami. Ozaman adam gibi temizlik yapıp boyna yürüyüş yapıp durcam. :KK70:
Evet öyle hızlı büyüdü ki aklım almıyor hala birde uzun boylu neredeyse aynı boydayız yapılı iri bir çocuk abla kardeş gibi takılıyoruz 😂
Ah bu oğlanlar cok fena cok yoruyorlar insanı ne gecem var ne gündüzüm o sporu yapana kadar kat ve kat fazla yoruluyorum bana sataşıyor çünkü 😂
Ay harika olur senin içinde onun içinde rahat edersin mis gibi yürüyüş spor oh🤭
Benimki daha ufak bakalım seneye düşünüyorum birşeyler bende verirsem rahat ederim diyorum ama nasıl olcak bilmiyorum cok yaramaz hiperaktif şikayet edip istemezler dıe korkuyorum biraz sertte oynuyor eli agır oda iri yapılı boylu bir çocuk tutucam oynicam dıe çocuklara zarar verir dıe korkuyorum inşallah iyi olur

Evet öyle hızlı büyüdü ki aklım almıyor hala birde uzun boylu neredeyse aynı boydayız yapılı iri bir çocuk abla kardeş gibi takılıyoruz 😂
Ah bu oğlanlar cok fena cok yoruyorlar insanı ne gecem var ne gündüzüm o sporu yapana kadar kat ve kat fazla yoruluyorum bana sataşıyor çünkü 😂
Ay harika olur senin içinde onun içinde rahat edersin mis gibi yürüyüş spor oh🤭
Benimki daha ufak bakalım seneye düşünüyorum birşeyler bende verirsem rahat ederim diyorum ama nasıl olcak bilmiyorum cok yaramaz hiperaktif şikayet edip istemezler dıe korkuyorum biraz sertte oynuyor eli agır oda iri yapılı boylu bir çocuk tutucam oynicam dıe çocuklara zarar verir dıe korkuyorum inşallah iyi olur
Benim kız omuzlarimi geçti. Sınıfın uzunları arasında, anasına çekmeyecek zaar :KK70:
Geçen sene ablasının kresine gönderdim bir dönem. Nasıl iyi gelmişti bana. Evde tek başına kafam rahat sporumu yapiyordum mis gibi. Benim oğlan bakalim uyum sağlayacak mi merak ediyorum. Ocak doğumlu o yüzden 2 sene pes peşe anaokuluna gondercem. Bu sene diyanetinkine seneye de ilkokulun anasinifina gönderme planım var bakalım .

Benim kız omuzlarimi geçti. Sınıfın uzunları arasında, anasına çekmeyecek zaar :KK70:
Geçen sene ablasının kresine gönderdim bir dönem. Nasıl iyi gelmişti bana. Evde tek başına kafam rahat sporumu yapiyordum mis gibi. Benim oğlan bakalim uyum sağlayacak mi merak ediyorum. Ocak doğumlu o yüzden 2 sene pes peşe anaokuluna gondercem. Bu sene diyanetinkine seneye de ilkokulun anasinifina gönderme planım var bakalım .
Maşallah bizim çocuklar bizim aksimize boylu poslu😂
Ay inşallah sağlar Benimkide zamanı gelince sağlar içimiz rahat olur işimize bakarız zorluk cıkarmazlar 🤲
Cok iyi olur ön hazırlık olur onada zorluk çekmez daha sonrasında bende kızımı öyle yaptım önce diyanet ana okulu daha sonra normal anaokulu sonra ilk okul oglanıda öyle düşünüyorum sadece seneye İSMEK e vericem biraz ortama alıssın bişiler öğrensin belki durulur uslanır ortama ayak uydurur diye inşallah

Kahvaltı
Haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
Tam buğday ekmeği
Şekersiz çay

Ara
Küçük muz
1 kayısı
2 kiraz

Akşam
6 yemek kaşığı patlıcan yemeği
4 yemek kaşığı erişte
Cacık

2 lt su
4000 adım

Sabah sporu:
18 dakika karışık karın egzersizleri

Öglen sporu:
28 dakika leslie tarzı hızlo tempo video
18 dakika karın egzersizi + aralarda kosu
3 dakika esneme soğuma egzersizi

Akşam sporu:
31 dakika 2+2kilo agırlıklı kardiyo tüm vücut egzersizi
15 dakika leslie
3 dakika esneme soğuma egzersizi

Bugün yulaf suflesi günüydü 😍 regl olacağım malum cok guzel kesti tatlı atağını oh 🤭 son ara öğün malzeme listesi denemek isteyen olursa hatırlatayım dedim 🥰

Eklentiler

• IMG_20240607_183705.jpg
    IMG_20240607_183705.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240607_183650.jpg
    IMG_20240607_183650.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_20240607_183635.jpg
    IMG_20240607_183635.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 12
Bu sabah böyle çıktı bakayım yarın ne olacak 🤔 bu haftayı böyle kapatsam da yeter bakalım 🥴

Eklentiler

• IMG_20240608_122632.jpg
    IMG_20240608_122632.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 13
günaydın kızlaar

dün aksam yazamadım vallahi içinden gectim diyetin kızılcık serbeti gecesi yaptık arkadaslarımızla :KK70:

bugun kaldıgımız yerden devam bakalım :)
Günaydın canım olsun bir ara bende yapmıştım yatılı misafir geldiğinde sonraki günler telafı edersin birgün bozmaktan yağ kazanmazsın en fazla ödem tutarsın onuda dengelersin ☺

Tuvalete çıkabiliyor musun hergun?
Benim bu sorunum yuzunden tartıya yansıyor bazı haftalarda. Metabolizma kesat
Çıkıyorum canım cok şükür o konuda hiç sıkıntı yaşamadım günde 2 kez çıkıyorum bazen yediklerimden sanırım bol lifli protein agırlıklı beslendim ıcın 3 kez de olabiliyor oyüzden demiştim az yeme kararında ye protein tüket lifli ye ki metabolızma yavaslamasın bide yoğurdu bol ye ben cok yoğurt süt tüketiyorum

Çıkıyorum canım cok şükür o konuda hiç sıkıntı yaşamadım günde 2 kez çıkıyorum bazen yediklerimden sanırım bol lifli protein agırlıklı beslendim ıcın 3 kez de olabiliyor oyüzden demiştim az yeme kararında ye protein tüket lifli ye ki metabolızma yavaslamasın bide yoğurdu bol ye ben cok yoğurt süt tüketiyorum
Yoğurt yiyorum aslında.
Ay zayıflamak da amma dert yaw

Yoğurt yiyorum aslında.
Ay zayıflamak da amma dert yaw
Malesef 🥴 yeme düzeni değişince özelliklede kalori bir anda fazla düşünce normal olarak metabolizma şaşırıyor kendını korumaya alıyor ve yavaşlıyor kalori alımını saglıklı gıdalarla biraz arttır canım düzelir mesela bende genelde ramazanda ilk bir kaç gün zorlanırım vcde genelde iftardan sonra rahatlarım 😂 sonra alısınca düzelio

Bugün çok keyif siz ve gerginim
Pek düzenli yiyemedim

Sabah
2 yumurta tereyağında pişirdim çok az yağ ile
Peynir çok az
1 dilim tam buğday ekmeği

Akşam
7 yemek kaşığı patlıcan yemeği
Cacık
2 dilim tam buğday ekmeği

2lt su
2000 adım

Sabah sporu:
20 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
32 dakika kardiyo + tüm vücut
15 dakika 2+2 kilo ile tüm vücut + aralarda koşu
3 dakika esneme soğuma

Akşam sporu:
4000 adım
34 dakika 2+2 kilo ile leslie
20 dakika leslie tarzı video
3 dakika esneme soğuma
Menü paylasmadım sadece kalori biraz karısık oldu akşam dondurma yemeğe çıktık 3 top yedim evdede küçük dilim karpuz yedim onlarla birlikte olan kalori paylaştıgım yemegi az yedim için kalori ucmadı 😂

Eklentiler

• IMG_20240608_225445.jpg
    IMG_20240608_225445.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 9
Sabah sporu:
20 dakika karışık karın bel egzersizleri

Öglen sporu:
32 dakika kardiyo + tüm vücut
15 dakika 2+2 kilo ile tüm vücut + aralarda koşu
3 dakika esneme soğuma

Akşam sporu:
4000 adım
34 dakika 2+2 kilo ile leslie
20 dakika leslie tarzı video
3 dakika esneme soğuma
Menü paylasmadım sadece kalori biraz karısık oldu akşam dondurma yemeğe çıktık 3 top yedim evdede küçük dilim karpuz yedim onlarla birlikte olan kalori paylaştıgım yemegi az yedim için kalori ucmadı 😂
Dondurma ben de yemek istiyorum ama sabrediyorum bı 55 i göreyim kendime ödül niyetine ismarlarim diyorum :KK43:

Dondurma ben de yemek istiyorum ama sabrediyorum bı 55 i göreyim kendime ödül niyetine ismarlarim diyorum :KK43:
Canım 2 3 top yemekten zarar gelmez şerbetli tatlı gibi deil sütlü oldu ıcın hafif akşam spor yapamıosan gündüz ye yürüyüşle ufak sporlarla eritir telafi edersın hıc korkma okadar sıkma kendini
Hatta sana eskilerden örnek vereyim 😂
Spor salonuna gittim dönem sabah kahvaltı yerine pasta tatlı spordan sonra tatlı akşam bidaha spor sonra yine tatlı ve yine spor aralarda yemek yiyerek kilo veriyordum yada sabit kalıyordum ama hıc kilo almıyordum gram bile😂 ama ozaman 5 6 saat spor yapıyordum dolu dolu sabah 2 öğlen 2 gece 2 saat seklınde 😂 baya psikopata baglamıştım😂

X