Nişanlım eski sevgilisini özlüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
konumuz keşke bu olsa, restoratör mimarlığı da araştırmanızı öneririm. Madem bu kadar internet ile haşır neşirsiniz..

konu bu değil ama kişilerin yıllarca okuyarak aldıkları ünvanlarını kelime oyunuyla kullanamazsınız.
siz restorasyon teknikerisiniz.
restorasyon mimarı için açılan iş ilanında bakın ne yazıyor: üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun olmak.

Ben de bundan korkuyorum zaten, çünkü babasıyla da anlaşamıyorlar. Hep bir boşanma konusu geçiyor. Daha biz evlenmeden oğluna beni kabul eder mi evde diye sormuş ..
Evet kesin sormuştur, beni istemezse de canı sağolsun önemli olan sizin mutluluğunuz demiştir. İzin isteyecek bir kadın gibi mi görünüyor? Ayrıca hadi sordu, oğlu niye koşup gelip size söylüyor? Sizinle her konuştuğunu da annesine rapor ediyordur. Bu adam bir kaç ay sonra evlilik hayatından sıkılacak ve macera arayacak gibi.

Sizinle eğlendi benimle evlendi yazacak mısınız gelin arabasına?

Evet konu bu değil ama belirteyim MYO mezusunuz zaten mimar/mühendis olamazsınız teknikersiniz. Sen kimsin bunu söylüyorsun diyeceksin 3 lisans (2si mühendislik) ve 2 master yapmış yüksek mühendisim. Bu şekilde dolandırıcılıklar hoşuma gitmiyor. Mimar olmak istiyorsanız dgs’ye girip okuyabilirsiniz kazanırsanız.

benden alıntılamışsınız. konu sahibinin ilgisini çekeceğiniz sanmıyorum.

Niye onaylanma ihtiyacı duyuyorsunuz? Hepimiz yok yapmaz nişanlına güven yazsak bile o şüphe hiç kaybolmayacak değil mi?

Yani adam size gelip ben böyleyim kendime güvenemem başkaları da olabilir dese ona bile kendisini savunacak durumdasınız. Yok aşkım sen yapmazsın aldatmazsın beni, sana öyle geliyor deme potansiyeliniz var. Ona güveniyorum, sadece cevap verecek mi ya da yazacak mı onu merak ediyorum ne demek? Evlilik böyle bir riski kaldırır mı? Tabi ki en yakınımızdaki erkeğin bile biz orada değilken ne yaptığına emin olamayız ama yaptıklarını bildiğimiz adamlarla da evlenmeyiz. Çünkü bizimle evlenince mucize olup adamın kişiliği sıfırlanmıyor değişmiyor aynı kalıyor.

Kimseden duyamayacağınız öğrenemeyeceğiniz pozisyondayken adamın size anlattıkları doğru mu değil mi nasıl bileceksiniz? Klasik bdv konusuna döndü. Bir hışımla konu açılıp koca-sevgili-eş şikayet edilir, tepkiler gelince de adam masum minnoş kedi yavrusuna dönüşür ve Kemal"im yapmaz"a evrilir. Evlenin ya da evlenmeyin sizin kararınız ama kendinizi ikna etmek için zorlamayın. Herkes mutlu olmayı, mutlu ve güvende yaşamayı hak ediyor.

Dayanamadım okudum bu adam tam Bi kaypak kusura bakma ama. Adam sana da diğer kıza da muhtemelen başkalarına da aynı şeyi yapmış defalarca. Hayatında biri varken küt diye ortada bırakmış başkasına gitmiş. Onu bırakıp yenisine onu bırakıp eskisine. Sen bu karakterdeki adamı mı güzelliyorsun iki saattir. Eski sevgilisine yazması bunun gayet normal ayrılsan yarın evlense başkasıyla canı sıkılınca sana da yazar evliyken merak etme. Diğer kız terk etmiş kurtulmuş namlunun ucunda sen kalmışsın. Hayırlı olsun.

Bence bu şehir efsanesi olmuş gibi biraz, çünkü hiç böyle problemler yaşamadık. Ya da dediğiniz gibi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir..
valla asker çocuğunu bile 5 metreden tanırım asker eşleri de kendilerini belli ediyor.

bu arada yaşıyorsun işte. adam sana psikolojik harbin kralını yapıyor manipülasyonun dibine vuruyor farkında değilsin.

Kişiden kişiye değişiyor. Elbet öyle olanlarda vardır ama benc bu daha cok kişinin karakteriyle ilgili ketumsa ketumdur soguktur ciddidir.
karakterle ilgili değil aslında. iyi askerlerle de çalıştım, ama çoğunluğu normal değil. insanlık açısından demiyorum. kafalar çok farklı çalışıyor.

bu sana yaptığı duygusal manipülasyonlara kanma. yaptıkları bir erkeğe yakışır tarzda değil. kocayı haklı çıkarmaya başlamışsın şimdi bizi suçlamaya da başlarsın az kaldı...

bu ne yaaa gılgamış destanı resmen
o kızı defalarca aldatan seni neden aldatmasın? bulunmaz hint kumaşı değilsen tabi,
valla hayatını mahvediyorsun anlattıklarından anladığım bu allah yardımcın olsun sen bu adama nasıl güveneceksin?
aldatma karakter ile alakalıdır . ona yapan sana da yapar ama sen sanırım bunu göremiyorsun .aşktan kör olmuş gözlerin

Sizi fazla arabesk, nişanlınızı aleni abaza ve aşırı itici bir tip buldum. yazdığınız destana bakınca Sizi hep yedekte tuttuğu ve açta açıkta kalınca size döndüğünü görmemek için kör olmak lazım

yok panpa böyle yapsa tekmeyi basardım. biraz akıllı olmak gerek.
Ben demedim konu sahipleri yazıyor ya yorumları beğenmeyince umarım başınıza gelmez diye. Benzer Bi profil sevgilim olmuştu. Biz ayrılınca çocukluk aşkına gitmişti benim sonradan haberim oldu sonra bana geri döndü sonra biz yine ayrıldık onla nişanlandı. Sonradan anlamıştım ki bi dalı tutmadan diğerini bırakmamış. En son nişanlıyken bana yazmaya başladı. Küfür edip engelledim diğeriyle evlendi.

gereksiz ne kadar detay varsa verdiğiniz için çok teşekkürler sonuç: nişanlınız daldan dala maşallah. ve evet bence de boşta kalınca size yazmış.

KK'da artik okudugum hicbir seye sasirmam derken her gun sasiracagim bir sey cikiyor cok sukur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…