Nişanlım eski sevgilisini özlüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kızı bu kadar sevdiği halde defalatca aldarttıysa siz de iyi düşünün derim.

Aurasi yuksek demissiniz ya hani aurasi falan yuksek degil sadece aklini kullaniyor ama size aurasi yuksekmis gibi geliyor. Neden mi adam ne zaman bosluga dusse sizi yoklamis ve siz her seferinde biraktigi yerdeymissiniz.

Ben bu iliskiye cok emek verdim diyorlar ya iste siz gercekten emek vermissiniz. Annesi ile tanisir tanismaz annesine oturmaya gitmeler, eski sevgiliyi dinlemeler bunu kac kisi yapabilir? Anneniz de annesi ile tanismaya kadinin evine gitmis. Adami bir istemeye gitmediginiz kalmis. Kadin size dizi serisi gibi eski sevgiliyi anlatiyor siz beni kabullenmediniz mi, sevmediniz mi diye soruyorsunuz. gordugunuz gibi kaleyi icten fethetme bir ise yaramamis olacak ki simdi bana nisanda bir ceyrek bile takmadilar diyorsunuz.

Eski sevgilisi icin beni birakmaz demistim demis ya sizin icin de tam olarak boyle dusunuyor. Dedim ya aura meselesi sizin icin gecerli adam sadece aklini kullaniyor.

Simdi size bu adamla evlenmeyin desek muhtemelen dinlemeyeceksiniz. Sonrasinda yasayacaklarinizi da kadere baglarsiniz. Bize mutluluklar dilemek duser.

Lütfen ayrılın siz hanımefendi tatlı bir kadınsınız. Yol yakınken dönün hiç değilse bundan sonraki zamanınızı ziyan etmeyin

dgs ile geçiş yaptığımı mı açıklayayım burda? hangi okula gittiğimi de anlatayım istersen? yok yetmez gibi sana isim de vermek lazım. Tek derdin okuduğum bölüme takılmak oldu konuyu açtığımdan beri. Ayrıca restorasyon teknikeri ünvanı yoktu mesleğin nedir arasında ve mimarı tıkladım geçtim. Çok yalan söylemek istesem üniversite mezunuyu seçerdim zaten o küçük beynini daha fazla yorma sen

Sadece bu tür sahtekarlıklara çok rastladığımdan tepkiliyim. dgsye girmiş olsaydınız üni mezunu diye işaretlerdiniz myo değil:) Siz de ben de biliyoruz küçük hanım…
İlişkin konusunda yorumu herkes yeterince yaptı zaten, akıl sizin hayat sizin orası size kalmış da ben insanların emeğinin sahte tittlelarla yenmesine karşıyım sadece o kadar

Kızım siz bu kadar geniş mideli olursanız beni kabul edecek bir enayi de çıkar elbet deyip her türlü haltı yer bu erkekler. Bu kadar geniş olmayın başka bir kelime kullanacaktım g harfiyle başlayan t ile biten ama kullanamıyorum. Senin de boynuzların çıkacak yakında hala aldattığı eski sevgilisini özlüyor mu derdindesin o nişanlım dediğin adamı koluma bile takmam midem bulanır

Tamam da niye gaz ve toz bulutuyla absladiniz konuya. Big bang işte biliyoruz hepimiz.

Neyse, kimse 6 yıllık iliskisini unutamaz. Ozellikle severek ayrildiysa. Amanhu onune bakmasina engel degildir

sana sadece bi tarafımla gülmeye başladım cidden artık. dgs ile geçiş yaptığım ama henüz mezun olmadığım yeri neden üni mezunu yapayım? myo mezunuyum burda da hala açıkça söylüyorum. Neye inanmak istiyorsan ona inan artık ne diyeyim yalancı davranmak istesem dürüst olacağım her şeyi açıkça anlatabileceğim platformu seçmezdim benden bu kadar sana söyleyecek başka lafım yok

Ya şimdi adam bildiğin yatırım yapmış, bu kız dursun kenarda ben bi bakınayım, olmazsa da gelir evlenirim işte gül gibi demiş diyeceğim, yine laf edecek birileri. :) Emek değil aşkım o, kendini ayağa düşürmek. Dün bir bugün iki, ananla gidip anasının ayağına gidersen, eski sevgili masalları dinlersen tabi özenilmez sana. Çeyrek takmamak hiçbir şey, daha dur bunun düğünü var, burnundan getirmezlerse kendini şanslı saysın. Kadın şimdiden göz dağını vermiş, "Benim oğlum çapkındır bak zaten eskisini de unutamadı, şimdiden diyorum sonra vay efendim böyle oldu diye bana gelme fena yaparım." diye döşemiş mesajları bilinç altına. Benim görevim uyarmak.

+1

Tesadüfe bak senin yorumdan önce dgs muhabbeti yoktu sen az biraz sorgulayınca bölüm tamamlamaya karar verdi çakma mimar cjsjdnsjssj

Ya kızın üstüne çok gitmissiniz.Sevgi gözü kör eder.Olabilir herkes böyle şeyler yaşamiyor ne yapsın kız.Zor durumda belli ki yardım istiyor.

İnan durumun karışık ve birazda çetrefilli .lütfen acele etme ilişkini gözden geçir.Saglam temeller ustune bina et evliliğini.

Sonra eyvah denemen için..Kendi duygularinla dusuncelerinle karar ver ki pişman da olma.ne yaptığının farkında ol.

Fazlasıyla açık ve net birisin belliki.Karsindaki insanda senin gibi değil bu hususta bunu anlamak zor değil.Onu kendi hayal dünyanda yüceltme ve bu birliktelikten ne beklediğinin farkında ol.umarim bir aonuca varacaksin

Sevgi gözü kör eder.Olabilir herkes böyle şeyler yaşamiyor ne yapsın kız.Zor durumda belli ki yardım istiyor.
Kör gözü açılsın yanlış adım atıp hepten zor duruma düşmesin diye gidiyorlar üzerine. Yorum yapanların çoğu hayat konusunda tecrübeli hanımlar. Kimse kimseyi üzmek için yazmıyor

Kör gözü açılsın yanlış adım atıp hepten zor duruma düşmesin diye gidiyorlar üzerine. Yorum yapanların çoğu hayat konusunda tecrübeli hanımlar. Kimse kimseyi üzmek için yazmıyor
Belli oluyor çakma mimar vs yazmanızdan çok sahicisiniz çok tecrübelisiniz.

Nerden tutsan elinde kaliyo. O kadar bariz ki ailede istenmediginiz. Oglunun gozunu boyamak icin evlendirelim de evlwndirelim diye tutturan ama oglu yokken eski sevgilisini ne kadar sevdigini geline anlatan bi anne. Suc bastirmak icin baskin yapar gibi basilip ezilen aileniz. Nisanlinizin etkisiz eleman olusu. Herkesin bi gecmisi var derdim. Ama evlenmis cocuklu kadina mesaj atiyosa o gecmis pek gecmis gibi gelmiyo bana. Bu evlilik sizi yorar. Ayrilin desem de siz gozunuzu kapatmaya bahanelere siginmaya devam edeceksiniz. Insallah gozunuz acilir

S sweetrich sevgili arkadaşımız bu yoruma katılıyorum bende.

Acele etme.Nisanlin belki ama bazı acı gerçekler bunlar .aklı basinda hareket et dua et herşey güzel ve hayrına olsun

Belli oluyor çakma mimar vs yazmanızdan çok sahicisiniz çok tecrübelisiniz.
Ablacım boşver bölümü o kadar yazıyı okuduk yorum yaptık sen de sadece bölümüne ilgili olana takıldın. Sen ne düşünüyorsun? Bak bu çocuk nişanlıyken ortada bırakmazsa evliyken bırakır söyliyim. Eski sevgilisine yazmış olması mesele değil ondan yüz alamaz belli. Ama adam Bi ona Bi buna gitmiş ve giderken sorumluluk hissedip Bi açıklama dahi yapmamış. Hani aldatsa özür dileyip affettirmeye de çalışmaz kendini. Kafasına göre yaşıyor. Ciddi söylüyorum kendini yakma.

güncelleme yapıyorum şuan. İş yerindeyim müsait oldukça konuyu yazmaya çalışıyorum yarım saate düşer tekrar oku lütfen. Teşekkür ederim ayrıca düşünerek konuştuğun için

Tesadüfe bak senin yorumdan önce dgs muhabbeti yoktu sen az biraz sorgulayınca bölüm tamamlamaya karar verdi çakma mimar cjsjdnsjssj
Evet çok ilginç 1 gecede dgsye girdi. hatta şimdi hala mimarlık öğrencisi olduğunu iddia ediyor. eee madem öğrencisin neden bionda meslek yazıyor? ya da neden mimarım dedin? sen mimar henüz değilsin ki öğrencisin(!!!) Biz de yedik ablacım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…