Nişanlım eski sevgilisini özlüyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlen canım evlen,adam ilk sevgilisi onu beklerken,koluna başka kızı takıp fotoğraf paylaşmış.Evet seni boşa düşünce arıyor Baktı sen her koşulda ceptesin.Evlenip eski hayatına devam edince kolay kolay gitmezsin.Evde hazır kadın var zaten çokta seviyor Hayat adama güzel Zaten analarımız böyle adamlarin kahrını çekelim diye doğuruyor .Ne diyeyim görmek istemeyene göz lazım değil,anlamak istemeye yaşada gör denek gerek.........

Okurken yoruldum senin nişanlın Bayaga karışık biri.sen yarın evlendiğinde gönlü başkasına da kayabilir.hem bu kadar güvensizlik ile ne evliliği yapacaksın hiç düşünmedin mi sen bu adama hiç güvenmiyorsun.sevgi aşk boş gelir geçer güven sıfır böyle ilişki mi olur.

Bu kadar uzun uzun yazılmaz yaw.
Neyse nişanlınız şerefsiz. Güvenilmez biri ve sizi her daim aldatacak yapıda. 6 yıllık sevgilisine neler yapmış size yapmayacak mı? Zaten size bayılsa ikide bir yok olup tekrar boşta kalınca ortaya çıkmazdı.
Evlenirseniz mutlu olmayı bırakın başınıza büyük dert alacaksınız da malesef farkında değilsiniz

Konu sahibi, nisanlini sakin ama sakin birakma. Evlendikten sonraki konularini okuyacagiz daha

İçinizde en ufak bir tereddüt varsa evlenmeyin.
Nisanlinizin ikinizide sevdiğini düşünmüyorum. Eski sevgilisini sevseydi aldatmazdi. Sadece o dönem hırs yapmış. Aday kayinannenizin ise sizi kiskirmak için kavga ettirmek için eski sevgili oğluma nisanliyken kaçın beni diye söylediği demediyse bende acqua değilim ben olsaydım düğünü ertelerdim emin olmak için. Ama çocukluk aşkımla evlenmek istemezdim ben o dönemki kafayla şimdiki kafam bir değil. Ama siz acılara yürüyüp korkmayanlardansiniz size sabırlar diliyorum.

Arkadaşlar yaptığınız yorumlarda haklılık payınız olsa da kırıcı bir şekilde ifade etmişsiniz çoğu yerde konu sahibine ben üzüldüm açıkçası. Yapması gereken en doğru şey tabiki ayrılmak olmalı ama biraz empati kurun yaşadığı duygusallığı ve nişanlılık durumunu düşünün. Hayatta herşey herkesin başına gelebilir bugün cok güvendiğiniz insan evlenince sizi aldatabilir vs. Cevrenizdekilerden destek beklerken “sakın ayrılma daha çok konularını göreceğiz” demek çok acımasızca. Benzer bir konu açsanız ve bunlar size yazılsa hiç üzülmez misiniz? Her verdiğimiz tavsiye ha deyince yapılmıyor ki üstelik nişanlısı işin içinde aileler var çok zor bir süreç Allah yardımcısı olsun.

Kendi ilişkisinde olan tüm anormallikleri kimde yok ki bu diyerek normalleştirmeye çalışıyor.

Hadi eski sevgilini aldattin yedin bir halt. Ballandira ballandira gorevden gelmistim, beni evde bekleyen sevgilimi birakip tatile aldatmaya gittim diye de anlatmazsin nisanlina yani.

Bunun adi nisanliya guvenmek degil, baska bir sey. Ama yazmayacagim ne oldugunu daha yeni bandan ciktim

Beyin nöronlarımı yakmak uğruna pes etmeyip sonuna kadar okudum. Mevzunun da neresinden tutsam şaşırdım kaldım.
Her bulduğu kişi için sizi terk etmesini mi, 6 yıllık ilişkisinde sevgilisini alenen boynuzlamasına mı, eski sevgilisi evli olduğu halde ulaşmaya çalışmasına mı, çok basit bir şekilde hayatındaki insanları gözden çıkardığını mı? Hangisinden bahsedelim??? En kötüsü de bunların size normal gelmesi bence.

Ay ne diyorsunuz

Biri ozet gecebilir mi ya? Gilgamis’tan hallice manas’la kapisir bu konusuyu okuyamadim
Tam özetleyecektim ki,

Bir üye yapıverrmiş sağolsun.

Konu sahibi 2 kez aldatılmasına rağmen ( kendi bildiği ), kendinden sonraki 6 yıllık sevgilisini de adam aldatmasına rağmen, evlenip çocuğu olan aldattığı eski sevgiliye tekrar ulaşmaya çalışmasına rağmen nişanlanmış, evlenecek. Derdi de eski sevgiliyi mi özlüyor?

İnsan sormadan edemiyor, aklınız, beyniniz nerede acaba?

Akil tutulmasi yasiyor bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…