Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canm bazlarn hamileyken ckmaz bazılarn çıkar herkesinki aynı olcak diye birşey yok Sen ona bakma sabret hem geç döllenmeyse geç gösterebilir belirtileri:)

Canm bazlarn hamileyken ckmaz bazılarn çıkar herkesinki aynı olcak diye birşey yok Sen ona bakma sabret hem geç döllenmeyse geç gösterebilir belirtileri:)
aynen kuzum sade alt karnımda batma değil acıma oluyo ara ara hafif midem bulanıyo gibi oluyo birde ağzımda değişik bir tat hafta sonundan beri

Yok ben daha hic yapmadim. Bu ay ilk kez denemeye basladik zaten martta. İlk denemelerde yuzde seksen olmuyomus rahmin hazirlanmasi gerekiyomus. 1,5yili gecti evlilik
Ya bende ilk kez deniyorum. Ama evlenip ilk denemede hamile kalan çok oo yüzden umudm var hiç dkhapı kullanmadım. On aylık evliyim bakalm inş hamile kalırız

aynen kuzum sade alt karnımda batma değil acıma oluyo ara ara hafif midem bulanıyo gibi oluyo birde ağzımda değişik bir tat hafta sonundan beri
Ee varmş sende bende dün tat alamadm kaşar yiyecktm tadı kötü geldi hrm daha yeni almştk yiyemedm bazı yerlerde okumştm ağız tadı bozulmasıda belrtymş cnm

Kızlar hayırlı günleeerrr bakıyorum hepimiz aynı yerdeyizzz bekle babm bekleeee :))))) dün arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim, diyorki günüm geçti bir gün hiç geçmez normalde şüphelendim idrarda test yaptım negatif, 2 gün sonra 1 kez daha yaptım yine negatif ama det olamadım 3 gün geçince kan verdim diyor 800 çıkmış değeri yani hamile çok şükür, değişiyor bu herkeste erken öğrenen var geç öğrenen var, benimde eczane testinde çıkmamıştı oğlumda, gününü beklemek lazım hatta geçmesi lazım o zaman kan verip garanti öğrenilir testler çok güvenilir değil

Aynen cnm idrara geç düşüyor bence arkadaşmda idrarda değil kanda çıktı en iyisi kan vermek bende geçsin idrarda cıkmasın kan vericem bence idrarda kimyasal oldugunda hemen çıkıyor benm öle olmştu en iyisi kan

Bencede onlr sonradan olan şeyler ağrıları felan değil mi:)
aynen canım aslında biz kafayı yediğimiz için bence adet belirtisi sayılan şeyleri gebeliğe yoruyoruz ağrıması şişmesi damarların belirginleşmesi bir kaç ay sonra hatta çoğunda doğuma yakın başlarmış :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…