Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallh sana kız uyu yemekte yapma eşin hiçbrşey demyr iyisin vallahi brn kahvaltı hazrlamıyım lafını yapyr benim koca:KK70:

Kızz senn kocada azeriyse farklı olablr:)
Kocada azeri:-) ama bizde azeri kocalari turk kocalarindanda daha cok taleb ediyorlar sadece benimkide benim kadar tembel durup hemen ishe gediyor ordada yiyip geliyor:-)

insan istiyoki hemen belli olsun :KK43: ama işte çok düşük bi olasılık . silik çizgi çıkanları gördm bu formda ama bende o şans yoktur die bekliyorum bat ı mı
Aynen minik_prince minik_prince bana bi foto gonderdi orda silik cikmis kizda. Ama bende eminim bende de cikmaz yapsamda. Bata 6gun kaldi iste. O 6gun sabretcez mecbur.. zaten o gune kadar belli olcak gelirse kirmizilar :KK43:(

Canm benim 8 gün kala kan değerim 2 cktı düşüneblymsn 3. Sayıda gelse gamileym bende beklyrm barı belki o zaman kadr değerim artmş olablr iki kat ondan:)
cesaretlisiin tebrik ederım inşallah hamilesindir ve sağlıklı doğurursun. bat a 8 gün kala belirtilerin varmıydı ki kan testıne gttn . veya erken gebelik testi yaptın mı merak ediyrm benımde 9 gn var çünkü

Kocada azeri:-) ama bizde azeri kocalari turk kocalarindanda daha cok taleb ediyorlar sadece benimkide benim kadar tembel durup hemen ishe gediyor ordada yiyip geliyor:-)
Kız iyiymiş vallahi benmki sert biraz napim alıştrmş kaynana yapck birşey yok sen bana belrtn var mı ondan haber ver:KK70:

Yok ben daha hic yapmadim. Bu ay ilk kez denemeye basladik zaten martta. İlk denemelerde yuzde seksen olmuyomus rahmin hazirlanmasi gerekiyomus. 1,5yili gecti evlilik
biz evleneli bu ayın 15 inde 6 ay olacak ama biz hiç korunmadık canım ilk aylarda çok nadir oluyo sanırım ama vucut yapınada bağlı inş vardır bebiş :))

X