Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallh sana kız uyu yemekte yapma eşin hiçbrşey demyr iyisin vallahi brn kahvaltı hazrlamıyım lafını yapyr benim koca

Kızz senn kocada azeriyse farklı olablr:)
Kocada azeri ama bizde azeri kocalari turk kocalarindanda daha cok taleb ediyorlar sadece benimkide benim kadar tembel durup hemen ishe gediyor ordada yiyip geliyor

insan istiyoki hemen belli olsun ama işte çok düşük bi olasılık . silik çizgi çıkanları gördm bu formda ama bende o şans yoktur die bekliyorum bat ı mı
Aynen minik_prince bana bi foto gonderdi orda silik cikmis kizda. Ama bende eminim bende de cikmaz yapsamda. Bata 6gun kaldi iste. O 6gun sabretcez mecbur.. zaten o gune kadar belli olcak gelirse kirmizilar (

Canm benim 8 gün kala kan değerim 2 cktı düşüneblymsn 3. Sayıda gelse gamileym bende beklyrm barı belki o zaman kadr değerim artmş olablr iki kat ondan:)
cesaretlisiin tebrik ederım inşallah hamilesindir ve sağlıklı doğurursun. bat a 8 gün kala belirtilerin varmıydı ki kan testıne gttn . veya erken gebelik testi yaptın mı merak ediyrm benımde 9 gn var çünkü

Kocada azeri ama bizde azeri kocalari turk kocalarindanda daha cok taleb ediyorlar sadece benimkide benim kadar tembel durup hemen ishe gediyor ordada yiyip geliyor
Kız iyiymiş vallahi benmki sert biraz napim alıştrmş kaynana yapck birşey yok sen bana belrtn var mı ondan haber ver

Yok ben daha hic yapmadim. Bu ay ilk kez denemeye basladik zaten martta. İlk denemelerde yuzde seksen olmuyomus rahmin hazirlanmasi gerekiyomus. 1,5yili gecti evlilik
biz evleneli bu ayın 15 inde 6 ay olacak ama biz hiç korunmadık canım ilk aylarda çok nadir oluyo sanırım ama vucut yapınada bağlı inş vardır bebiş :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…