Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen. Ya iste ya o gunu 1 2gun gecirmeye caliscam da bekleyebiliri miyin bilmiyorun :)) sen canim
Beni sen hiç sorma yinede idrarda cıkmazsa kan vericm belki diyorum 2 yükselmiştir adet gününe kadr belki kan değerm artmş olablrde düyrm bilmyrm kafam karışık cnm birde özelde pahalı ya 32 tl ya devlettede baya beklysn. En iyisi adet günü yapcm ben test çıkmazsa kan vericm inş ckar . Sende bir belrtlrr var mı bende arada kasık ağrlarm var o başka yok anam ne zormş ya hamile kalmak beklemesi dert çıkmaması dert offff

Bencede öle çoğu herkes farkna bilr varmyr benm bu sefer şüphelenmemin sebebi belrti. Değil pembe iki damla akıntım oldu kan. Verdm 2 cktı değerm yükselyr sanki ondan şüphelendm ben. Yoksa umut yoktu bendede

Bencede öle çoğu herkes farkna bilr varmyr benm bu sefer şüphelenmemin sebebi belrti. Değil pembe iki damla akıntım oldu kan. Verdm 2 cktı değerm yükselyr sanki ondan şüphelendm ben. Yoksa umut yoktu bendede
inşallah vardır güzel haberlerini alırız canım benim :)))

Ayy sorma sormaa. Ya belirtiler var gibi de yok gibi de. Ama onun mu adetin mi bilniyorum. Sadece aksama dogru bulantilarim baslio bikac saat devam edio. Ama sabah olmasi lazim onunda. Ya bi de dedigim gibi biz hep korunduk ilk bu ay korunmayi biraktik o yuzden ben umutlanmiyorum sansim cok dusuk benim ilk oldugu icin. Ama buyuk ihtimal batin 2gun sonrasi test yaparim. Negatif olursa calistigim ilcede saglik ocaginda calisan tanidigim var ordan kan yaptiririm. Hos kimseye soylemedim istiyorum bebek vs diye herkes sok olur testte bi de cikmazsa daha cok uzulurum herkesde ogrenir de hayirlisi

Canm benm ilk denememde kimyasal oldu belki sen kalrsn ilk deneme hamile çok okudum ilk denemede kalan belki sende kalmşssndr canm arkadşn varsa kan rahat yaparsn adetn normalde gecikmyrsa bir gün geçse yapabilirsin ckar canm inş tutmştr kız benmklerde herkes üzüldü yalancı gebelk oldgnda ama bence ben nazara geldm insanlara söledk hemen yayıldı snra adete döndü üzüldüm bende bu sefer 3 ay olur hatta 3,5 ay olur ondan snra ben. Güvenmyrm nazara inanyrm ya bugn haberde gördm ğnlü kadn 3,5 aylk oldgnu sölyr ve snra bebegni kaybedyr nazar var ya

Aynen bende ona cok inaniyorum. Cok kisi arkadasim etraf hep soruyo yok mu yok mu diye. Yok deyip konuyu kapatiyorum yani. Ben kimyasal gebeligi bile ilk kez ogrendim burda nedir nasildir diye hic bisey biomiyorum

Annemde bana nazara geldin dedi)))))cunku ben 1 aya cok shishidim sanki 5 aylik hamileyim konshu kadinin kizida hamileydi benle birgunde kadin beni goruncee aaa ne guzel gexiyorsun yiyirosun benim kizim yataktan cikmiyor kiloda almishsin annem hep soylerki o kadin pis gozlu ben inanmiyorum ama tun konshular o kadinin gozunden nazarindan shikayetci

Kızlar ovulasyom sürekli silik çıkıyor tam ovulasyon gunum 6 sı . Sorum su çizgi silik olarak hamıle kalan var mı? Yoksa yumurtlamıyor muyum????

Kızlar ovulasyom sürekli silik çıkıyor tam ovulasyon gunum 6 sı . Sorum su çizgi silik olarak hamıle kalan var mı? Yoksa yumurtlamıyor muyum????
Benim tavsiyem testlere guvenmeyin bjrgun dolu birgun bosh ilishkide olsaniz tutar:)))bisheyki hamile deyilken bile 2 cizgi gosteriyor hamileyken 2ci cizgini gostermiyur nasil guveniyorsunuz ya bu testlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…