Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ovulasyom sürekli silik çıkıyor tam ovulasyon gunum 6 sı . Sorum su çizgi silik olarak hamıle kalan var mı? Yoksa yumurtlamıyor muyum????

yumurtlama olması için kontrol çizgisinin ya daha koyu yada eşit derecede kırmızı olması gerek canım markasını bilmiyorum ben laboquick kullanıyordum doğru sonuç veriyor
silik çıkıyorsa yumurtlama olmuş demektir belki çatlama oldu ise silik çıkar canım

Aynen kız. Bizim burdaki insalardada var çekemeyen çok kız artk korkyrmm ben ya :)

Aynen bende ona cok inaniyorum. Cok kisi arkadasim etraf hep soruyo yok mu yok mu diye. Yok deyip konuyu kapatiyorum yani. Ben kimyasal gebeligi bile ilk kez ogrendim burda nedir nasildir diye hic bisey biomiyorum
Canm bende ne yazkki başma gelerek öğrendm şükür düşük olmuyor gebelk gelişmeden adet oluyorsn inş bu ay kalmş olurum amin:)

Selam kizlar birsey sorcam.hamile arkadaslarim ve tecrubeli arkadaslarim belirti olarak ates yuksekligi yasadinizmi?.yada şöyle diyim ovulasyonum 25martti ve o günden beri atesim 37 ve üstü hatta bgn 37.5°C cikti bu durumu yaşayan ve sonunda gebe olan varmi

Evetttt kuzum umitlendirmek istemiyorum ama ben hamileliyimde atesh basiyordu annemde ablamda hamilesin demishti bunu doktorlarda diyorlar:)))

Evetttt kuzum umitlendirmek istemiyorum ama ben hamileliyimde atesh basiyordu annemde ablamda hamilesin demishti bunu doktorlarda diyorlar:)))
Ayyy insaAllah kuzum ya..bende anlamadim yumurtlamadan birgun once 37ydi sonralari hep ustunde hatta bugun pik yapti adete 6gun var(takvime gore gerci ben takvime pek guvenmiyrm ama cunku yumurtlama zamanimi ayin 27snde gosteriodu ben 25nde yumurtladim test yaptim)egerki 25nde yumurtladiysam adetin 13.gunu oluyor ee 14gun sonra adet gelecekse benim bu pazar adet olmam lazim.boyle hesaplanmiomuydu?

Oyle hesaplaniyor :)))ama ben ne o uygulamalara nede ustune 14 gun gelmeyine inaniyorum bunye kendini ne zaman hazirliyor hazir hiss ediyor onu hesaplasakda bilemeyiz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…