Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon testi hergün yaptım hep açık renkti halen açık ya test bozuk ya ben bu ay yumurtlamadim anlamadım niye hep açık gunlerdir marka olarak hangisi iyi bilen varmı acaba
Kuzummm sen ishini shansa birakma boshver testleri her 1gun arayla ilishkiye gir tutacak:)

Anne olmak demek... Sevdiğin adama dünyanın en güzel hediyesini vermek demek anne olmak demek artık hayatta yaşaman gereken çok daha başka sebeplerin var demek anne olmak demek yaşadığın sürece en güzel duyguyu tatmak demek anne olmak anne kokmak birinin sadece sana ihtiyacı olmak demek can demek anne olmak demek cennet demek Allahtan büyük bi emanet almak demek.... ANNE OLAMAMAK DEMEK HERŞEYDEN BİR EKSİKSİN DEMEK HATTA NEFES ALMAKTAN BİLE

Kızlar gece gece dolmuşum duygusal moddayım Rabbim inşallah hepimize sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar nasip etsin

Bence lekeye de okadar çok takmamak lazım yada ne kadar geldiği alakalı değişebilir bilmiyorum.internette nokta kadar foto koyanda var pembemsi kahvemsi baya bi gelende fotosu var yerleşme kanamasının.belki başka biseydir bilmiyorum.Ben yeni değişmiştim çamaşırımı nokta nokta 4 5 tane öbek halinde gördüm bende azdı yani küçük parmağının tırnağı kadar bişey noktalar hafif kahve silik ama ben adet belirtilerimi yaşıyorum şuan o yüzden hiç ümitlenen istemiyorum bikere test yaptım negatifi gördüm çünkü bide

Ya zaten erken testler genelde negatif cikiyo. Aynen oyle cok umutlu olmamaliyiz ama moralimizi de bozmamaliyiz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…