Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende batı beklyrm 8 gün varken kanda 2 cktı cnm benim şimdi bat gününü beklyrm eger yükseldyse bat günü zaten ckar idrar testinde sende bekle bat günü yap yoksa kafayı yersn

Sezerbusra21 bir daha ne zaman yapacaksin kan testi merak ettim seni yaa
Canm benm eşim diyor yine aynı şeyler boşver bekleyelm iki hafta snra yap diyor bende dedm yok artk o zamana kadr nye bekliyim dedm adet günü idrarda pozitif görrsem kan vercm cnm dün iğnr gibi belmde kasklrmda batma vardı sence yükselmişmidir:)

insallah yukselmistir sende umut var.ama bat gunu idrar testi icin erken olur sanki bence bat gunu kan ver direkt

insallah yukselmistir sende umut var.ama bat gunu idrar testi icin erken olur sanki bence bat gunu kan ver direkt
Kızz vallahi verysn umutları sonra hayal kırıklığı yaşarsm kötü olur ya:) birde yerleşmeden 5 gün öncede kahverengi lekelenmem vardı snra açık pembe kanama geldi bakalm inş vardr cnm ya :) ckar belki idrarda ya diye düşünüyorum . Senn bat ne zaman cnm sendr var mı birşeyler:)

valla beklicem bisey demiyim erken yaptim testi allak bullak etti beni. yaa oyle diyorum ama cok da pozitife baglama supheli bir deger ama insallah vardir

Benmde arada oluyor cnm iğne gibi batmalar oluyor mu sende inş vardr cnm ya cıkar sennde pozitifi görrsn olmadı erken gebelk testti al onda daha erken gösteryr:)

valla beklicem bisey demiyim erken yaptim testi allak bullak etti beni. yaa oyle diyorum ama cok da pozitife baglama supheli bir deger ama insallah vardir
Bende beklyrm senn gibi belli olur napalm hayrlısı neyse o olsun hakkımızda . Nye allak bullak oldun ckmadımı kaçgün kaldı sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…