Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar test yaptım.idrarda gebelik testi Sonucum negatif. Bu ay bu sayfayı kapandı benim için. Önümüzdeki ay ovulsaydın testi başlayacağım. Adet eli kulağında.

Arkadaşlar test yaptım.idrarda gebelik testi Sonucum negatif. Bu ay bu sayfayı kapandı benim için. Önümüzdeki ay ovulsaydın testi başlayacağım. Adet eli kulağında.
Keske erken yapmasaydin canim benim. Genelde negatif cikiyomus ya onlar. Ben de oyle eli kulaginda duruyo ama gelene kadar umudu da birakmicam

Keske erken yapmasaydin canim benim. Genelde negatif cikiyomus ya onlar. Ben de oyle eli kulaginda duruyo ama gelene kadar umudu da birakmicam
Bendede yaaa hiss ediyorumki adet olacam sanki....hemde shimdj canim cok sikkin hemde cok bilmiyorum neden

Canm biz birşey yapmadk bende iki damla peçeteye açık renkte kan geldi diğerlerindede kahvernegi leke olmş ikiside olablyr inş sennde ılur cnm ovu testi kullan yumrtlams günlerni kaçrmamş olursn
Ovulasyon testi hergün yaptım hep açık renkti halen açık ya test bozuk ya ben bu ay yumurtlamadim anlamadım niye hep açık gunlerdir marka olarak hangisi iyi bilen varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…