Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yazık oğluşuna ama kendine müslüman anne

üzülme şekerim bişey olmaz Allahın izniyle ben dünyalarıda yesem hiçbişi yemesemde onun rızkını verecek olan Allah

oda bende iyi olmasam yatak döşek yatıp oruç tutsam kız bana ama şimdi iyiyken tutmamak beni rahatsız ediyor

bişey demiyorum canım
ama dinimizde hamileye oruç düşmüyor bırak sevap günaha girmede...

Günaydın Sinem napıyorsun nası gidiyo ramazan

Nasıl gitsinki suan çok acktiiim nedense bugün oldum gece sadece su iciyorum iftarda çorba yarım tabakta yemek yiyemiyorum
Gerçi vakit nasıl geciyo anlamıyorum sabah 10:30 kalkıyorum evimi temizliyorum 12:30 validede mukabele var 3 te bitiyo bu saatlerde şekerleme yapıyorum 2 saat :)) sonra kayınpeder yokya valide ve kızı yanliz iftar yapmasın diye onlarla yapıyoruz gerçi valide oruç tutmuyo 2 yıl önce kanser tedavisi gördü tutamiyo rahatsız oluyo genede onlarla yiyoruz haketiyomu hayır ama Allah rızası için neyse sonra ben evimde onlarevinde yemek hazırlıyoruz 6 gibi kocacim geliyo onla takilyorum bı bakmisim hoca allahhttp://www.facebook.com/?ref=homeuekber
Ama son 15 dk zor geciyo:))) iste günlük monoton

bilmiyorumki benimkinde laküner kanama alanları görüldü yazıyor. peki drun sana açıklama yapmamışmıymıydı, erken doğum riski olabilir falan demiş miydi canım. bir de o göllenme alanları kan gölcükleri miydi acaba hatırlıyor musun?

napsın teyzesi tosunum emiyo şu anda zabahın köründen dikti beni ayağa:)uyumadı velet bi buçuk saat beşik salladım..öle işte..inşallah sizin bebşler uslu olur kızlr...bu arada çatlak matlak var mı

canım benim yaaa kıyamam valla desene şimdi daha bunlar güzel günlerimizz bakalım bizim halimiz neolucak doğumdan sonra
ayyyyy hiç sorma valla bende çatlaklar oldu o kadarda badem yağı kullanıyorum ama fayda etmedi, bir de drlar diyorki bu genetikmiş, o çatlayacaksa hiçbir şey önüne geçmez diyorlar. yani anlayacağın göbüşüm harita gibi olmaya başladı, ben buna razıyım daha fazla çoğalırsa ne yaparım onu bilmiyorum işte. gerçektende çok kötü duruyor ama yaaa amannn bi yandanda diyorum kızım iyi olsunda herşey yolunda gitsinde ne yapayım çatlaklarda varsın olsun..

maşallah kızına allah nazardan saklasın o geleceği doğru zamanı bilir canım bu günlerinizi güzel geçirin öpüyorum

öyle canım geleceği doğru zamanı biliyor ama inan böyle bir risk olması bile insanı üzüyor, yani benim üzüntüm erken doğumdan ziyade ya ona bir şey olursa erken doğupta diye korkuyorum, allahıma emanet, allahım bu mübarek günlerde inşallah 9 ayımızı doldurup kucağımıza almayı nasip etsin, herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda.

bu arada benim zilli kız aynı babasııı. burnu ağzı sanki ona yapışmış:))) benimki nasıl seviniyo varyaa, aynı ben diye:)))

yaaaaaaaaaaaa kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu zaman niye geçmiyor yaaaaaaaaaaaaaaaaa allahım yarabbim sanki olduğumyerde sayıyorum pazartesi akşam transferim oldu nezaman belli olurki bide arada adet ağrısı gibi ağrılarım oluyo kızlar bu tutmadığınamı işaret yaaaa allahım yardım et kızlar napacam ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa elifffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff İMDAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :84:

sabret canım ya bari 9. günü bekle dayanamıyorsan çarşamba test yap çıkar elbet
ağrılar belkide iyiye işarettir
bu herkeste aynı anlama gelmiyorki
sabret canım az kaldı

Canım o kadar uzun zamandır bekliyorsunki bebeğini yüzdün yüzdün sona geldin nerdeyse. Birkaç gün daha sabret. Ben hep 9. gün yaptım testlerimi ve sonuç çıktı. O yüzden sende çarşamba günü yapasan sonuçun kesin çıkar. AMa idrar testi yapma çünkü çıkmıyor. Evet bazı kişilerde çıkıyor ama genele vurunca yüzdesi çok az. Sadece kafan karışır.
Bu arada tutnma belirsitisi olarak sanki regli olacakmışın gibi oluyor. Ama tabi herkesde aynı belirtiyi verecek diye bişey yok.
İnşallah çok güzel haberler vermek nasip olur tatlım...

ayyyyy inşallah godesim yaaaaaaaaaaa aynı adet olacakmışım gibi ağrım var var hergün ya bilmiyorum yaaaa sanki tutmadımı tutsada düşer diye düşünüyorum psikolojim çok bozuk şu 1 hafta napsamda geçse yarabbim yaaaaaaaaaaaa napsammm netsemmm nerelere gitsemmmm

canım evet seni çok iyi anlıyorum. Ne kadar sakin olmaya çalış desemde elinde olmadığını biliyorum.
Biliyorsunki kaderiimizi yaşıyoruz. İyi veya kötü ne olacaksa o oluyor biz ne yaparsak yapalım. Herşey bir vesile. Umarım senin için bu tüp bir vesile olur ve bebeğine kavuşursun. Çok zor bir sınav ve bu sınavı başarmak için de sabrı sonuna kadar yaşıyoruz ve öğreniyoruz. Sonuçta bakıyoruzki aslında ne kadarda sabırslı kişileriz.
Doğru zaman varya işte o gelmeden hiçbirşey olmuyor. Lütfen biraz daha sabret. İnşallah doğru zaman senin için gelmiştir canım. Ama biliyorsun bu tüp olayı piyango gibi. Herşeye hazırlıklı olmak gerekiyor. Ama inan sonuç ne olursa olsun senin için hayırlısı olandır.
Şurda çarşamba gününe 4 gün kaldı :)) Bak aslında çokda bişey kalmamış sonucu almaya. Rabbim inşallah bu mübarek günlerde yüzünü güldürür tatlım. Kocaman öpüyom seni

yok yok godesim ben zaten adet olacam eminim yani test günü cumartesiya cuma yaparım kanda perşembede idrarda bakacam silikde olsa çıkması lazım
tabi ozamana kadar adet olmazsammm çünkü hergün aynı ağrı var bende hergünmü tutunuyo bu mübarek sendede ölemi oluyodu belitilerin nelerdi canım yazarsan sevinirim elifden hayır yok hiçbişe yazmıyo diğer tüp yaptıranlarda kayıp kaldım tek başıma pc başında

yok yok godesim ben zaten adet olacam eminim yani test günü cumartesiya cuma yaparım kanda perşembede idrarda bakacam silikde olsa çıkması lazım
tabi ozamana kadar adet olmazsammm çünkü hergün aynı ağrı var bende hergünmü tutunuyo bu mübarek sendede ölemi oluyodu belitilerin nelerdi canım yazarsan sevinirim elifden hayır yok hiçbişe yazmıyo diğer tüp yaptıranlarda kayıp kaldım tek başıma pc başında

sudecim ben tüp yaptırdığımda hiç öyle ağrım falan olmamıştı, sonuç negatifti. ama kendiliğimden hamile kaldığım ayda bel ağrım ve kasık ağrım olmuştu. özellikle eğildiğim zamanlarda kasıklarım adeta batıyordu iğne gibi, belimdede ani ağrılar oluyordu. inşallah senin ağrılarında pozitife işarettir. ama şunu unutmaki her bünye farklı tepkiler yaratıyor. bu arada bence idrar testi yapma moral bozukluğundan başka birşey yapmıyor, cuma günü direk kanda baktır, bir gün daha sabret derim. tedavilerden sonra ben ne zaman idrarda yapsam hep uğursuzluk getirdi bana, o yüzden yapma derim ben.

selam kızlaaarr öpüyorum hepiniziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..oğlumda öpüyo teyzeleriii...yarın kontrolümüz var bizim doktor amcası boyunu kilosunu ölçcek:)tam iki aylık olduk:)byyy ben size ne dedim lierac kullanın demedim mi nesse geçmiş olsun..

Canım inan hamilelik belirtisi regli belirtisiyle aynı . Ben 2 tutunmadada regli olacakmışım gibi ağrılarım oldu. Ama sonuç pozitifti. Elifinde aynı regli olacak gibi ağrıları vardı. Hatta bana sürekli abla tutmadı regli olucam diyordu ama sonuç biliyorsun prensimiz olacak. Yani kısacası şu regli olucam diye bekliyorsun ama hamileleik belirtiside olabilir bu. Ayrıca perşembe günü silik çizgide çıkması gerek demişsin varsa ama öyle olmuyor işte. Ben kan verdiğim anda o 1 saatlik bekleme sürsinde idrar testi yapmıştım ve ikinci çizgi hiç çıkmamıştı. Fakat 1 saat sonra aldığım test sonucu pozitifti. O yüzden idrar testi çok yanıltıcı canım. Kafanı karıştırmaktan başka bişey yapmış olmazsın. AMa dayanamıyorsan 9. gün test yapabilirsin ben hep 9. günü yaptım testlerimi :)))

Bende öpüyorum mis kokulumu hatta ısırıyorum bacaklarından :)))) Maşallah 2 aylık olmuş prensim yaa zaman nasılda geçiyor. Hadi güzel haberlerle gel tatlım.
Bu arada senide kocaman öpüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…