Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bugün detaylı usg var saat 5 buçukta kızlarrr, dua edin herşey yolunda olsun.. bebeğimi net olarak göreceğim için mutluyum, ama içimde küçükte olsa bir sıkıntı var sanki.:97:

bugün detaylı usg var saat 5 buçukta kızlarrr, dua edin herşey yolunda olsun.. bebeğimi net olarak göreceğim için mutluyum, ama içimde küçükte olsa bir sıkıntı var sanki.:97:

strestendir o merak etme sen
birazdan buraya gelirsin ağzın kulaklarından ahanda böle:86: o zman geçer stresin:)

bende hastane araştırıyorum hala
renkli ultrasonu çekinebilceğim:KK5:

sudeeeeeeeee :84::84::84:
nerdesin nası geçiyo bekleme süresi anlatsana
ben kafayı yiycektim saatler geçmiyo gibi geliyordu:KK36::KK36::KK36:

sudeeeeeeeee :84::84::84:
nerdesin nası geçiyo bekleme süresi anlatsana
ben kafayı yiycektim saatler geçmiyo gibi geliyordu:KK36::KK36::KK36:

canım tabikide 1 saate bir acaba ordamı diye kendimi dinliyorum iyi deil ama yapacak bişe yok fazlada takmamaya çalışıyorum ev taşıdık daha bugün ben pek yorulmadım ama tüm gün ayaktaydım inş bi zararı olmaz zaten 3.gün transfer edildi ya şuan daha tutunmamıştır heralde :KK14: canım oruçlarımı tutuyorum inş gelişimine bi zararı olmaz allahtan hayırlısı arada bel ve adet ağrısı gibi ağrılar oluyo şiddetli sendede olmuşmuydu elifcim bide idrar testini 10.gün yapsam çıkarmı idrar testinde hiç pozitifi görmediğim için aslında yapmakda istemiyorum o plastik çubuktan nefret ediyorum :18: offff offff daha 9 gün varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK76:

strestendir o merak etme sen
birazdan buraya gelirsin ağzın kulaklarından ahanda böle:86: o zman geçer stresin:)

bende hastane araştırıyorum hala
renkli ultrasonu çekinebilceğim:KK5:

allahıma çok şükür kızım çok iyiydi herşey yolunda, 820 gram olmuş:nazar::nazar::nazar: kuzum benim yaa. ama daha öncedende dediğim gibi plesentada leke leke kan parçacıkları var, şuanda hiç etkilememiş bebek, ama etkilerse erken doğumla almak zorunda kalabiliriz dedi, yani 32. haftadan sonra daha sıkı takip gerekiyo dedi. peki ne zararı olur dedim, en kötü ihtimal beslenemez gelişim geriliği gösterebilir, bizde o durumda almak zorunda kalırız dedi. allahım yardımcım olsun, inşallah hiç ama hiç etkilemez sağsağlim 9 ayımızı tamamlayabiliriz. dualarınızı eksik etmeyin kızlarr

nerelerdesin sen erkek anası :KK69: tosunun nasıl :nazar: çok tatlı ya maşallah
ev işleri hep aynı be canım
sabah kalkıyorum eşimi yolluyorum sonra başlıyor rutin işler şuanda arada bişeyler yiyip takılıyorum nette dün temizlik yaptım bugün rahatım :76:

napsın teyzesi tosunum emiyo şu anda zabahın köründen dikti beni ayağa:)uyumadı velet bi buçuk saat beşik salladım..öle işte..inşallah sizin bebşler uslu olur kızlr...bu arada çatlak matlak var mı

allahıma çok şükür kızım çok iyiydi herşey yolunda, 820 gram olmuş:nazar::nazar::nazar: kuzum benim yaa. ama daha öncedende dediğim gibi plesentada leke leke kan parçacıkları var, şuanda hiç etkilememiş bebek, ama etkilerse erken doğumla almak zorunda kalabiliriz dedi, yani 32. haftadan sonra daha sıkı takip gerekiyo dedi. peki ne zararı olur dedim, en kötü ihtimal beslenemez gelişim geriliği gösterebilir, bizde o durumda almak zorunda kalırız dedi. allahım yardımcım olsun, inşallah hiç ama hiç etkilemez sağsağlim 9 ayımızı tamamlayabiliriz. dualarınızı eksik etmeyin kızlarr

aa canım bende öle bişe vardı galiba.ayrıntılı ultrasonda 20. haftada plesantada venöz göllenme alanları görüldü yazıyodu plesanta damarlarında genişleme varmış..bende herhangi sıkıntı oluşturmadı aynı şeymi bilmiyorum ama..

Gunaydiiiin kizlarr bı kaç gündür girmedim bakiyomda kimse beni aklından geçirmemiş bacımız oldumu kaldimi diye :))))

Gunaydiiiin kizlarr bı kaç gündür girmedim bakiyomda kimse beni aklından geçirmemiş bacımız oldumu kaldimi diye :))))

napsın teyzesi tosunum emiyo şu anda zabahın köründen dikti beni ayağa:)uyumadı velet bi buçuk saat beşik salladım..öle işte..inşallah sizin bebşler uslu olur kızlr...bu arada çatlak matlak var mı

inşallah canım
erkek çocuuuu değilmi işte yaramaz:KK1:
ben daha çatlamadım bakalım ilerde nolcek:26:

maşallahh kocaman olmuş:nazar::emir_bebek:
inşallah sorunsuz geçer doğumunda merak etme sen. bak hayalbazınkindede öıktı dşyor ne erkeni bebiş geç bile geldi nerdeyse:KK1:

sende bizden eksik etme dualarını canım mübarek günlerde:KK69:

canım tabikide 1 saate bir acaba ordamı diye kendimi dinliyorum iyi deil ama yapacak bişe yok fazlada takmamaya çalışıyorum ev taşıdık daha bugün ben pek yorulmadım ama tüm gün ayaktaydım inş bi zararı olmaz zaten 3.gün transfer edildi ya şuan daha tutunmamıştır heralde :KK14: canım oruçlarımı tutuyorum inş gelişimine bi zararı olmaz allahtan hayırlısı arada bel ve adet ağrısı gibi ağrılar oluyo şiddetli sendede olmuşmuydu elifcim bide idrar testini 10.gün yapsam çıkarmı idrar testinde hiç pozitifi görmediğim için aslında yapmakda istemiyorum o plastik çubuktan nefret ediyorum :18: offff offff daha 9 gün varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :KK76:

sanmıyorum orucun zararı olacağını zaten doktorda bişi dememiş
hem zaten senin aç kalman ona hiçbi etki etmez 3 aylık olana kadar:21:
bende bel ağrısı ve karın ağrısı tam test yaptığım gün olmuştu adet günümden 1 gün önce
zaten test günüm gelmemişti ben ağrılarım başlayınca adet oluyorum diye yaptırmıştım testi ama pozitif çıktı şükür:KK34:

bence o idrar testini yapıp hiç kafanı bulandırma sakın çıkacağı varsada çıkmaz boşuna moral bozukluğu:KK43:

ben transferin 5. günü idrarda ölesine bakmıştım saçmalık işte:KK52: sen benim düştüğüm hataya düşme:KK37:

hadi kolay gelsin sana:KK49:

maşallah kızına allah nazardan saklasın o geleceği doğru zamanı bilir canım bu günlerinizi güzel geçirin öpüyorum

maşallah tosununa yerim onu ben
yok canım henüz çatlak falan olmadı bende karnım gerildi artık öyle fazlada koca göbeğim yok zaten büyüyor işte :)

günaydın kızçeler
elif napıyon kı hissediyonmu tekmeleri :KK1:
benimki dalgalandırıyor karşıdan anlıyor eşim :KK1:

günaydın bebişim:21:
hissediyorum ama en çokta iftarda:KK1: şimdide arada kımıl kımıl ediyo ama iftarda daha iyi:21::21:

benim daha dışardan gözükmüyo ya
yani ben oynarken baktığımda farkediyorum ama başkasının mikroskopla bakması lazım görmesi için:KK1::KK1:

günaydın bebişim:21:
hissediyorum ama en çokta iftarda:KK1: şimdide arada kımıl kımıl ediyo ama iftarda daha iyi:21::21:

benim daha dışardan gözükmüyo ya
yani ben oynarken baktığımda farkediyorum ama başkasının mikroskopla bakması lazım görmesi için:KK1::KK1:

canım 6 aydan sonra iyice fark ediliyor sende anlıycaksın :) :nazar:
benimkide her yemek yediğimde özelliklede karpuz yerken takla atıyor sanki coştukça coşuyo seninki günde iki kere yiyebildiği için aç tebi yavrım :KK43:

Son düzenleme:
canım 6 aydan sonra iyice fark ediliyor sende anlıyaksın :) :nazar:
benimkide her yemek yediğimde özelliklede karpuz yerken takla atıyor sanki coştukça coşuyo seninki günde iki kere yiyebildiği için aç tebi yavrım :KK43:

açlığa alışsın şimdiden
fakir anne babası fakir aileye doğuyo şimdiden öğretiyom çocaaa:KK60:

X