Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

yaa ben aslında ecrine o kadar alıştımki yani başka birşeyi benimseyemiyorum, bakalım artık ece mi naz mı başka bir şey mi evet en iyisi beklemede kalmak şuan için. pelin ismine gelince güzel isim canım ama ne bileyim bencee daha güzel isimde bulabilirsin belki acele etme sende bakalım, ama kötü değiil kulağa hoş geliyo pelin de.

evet tatlım ücret demekmiş müftülüğü arayıp sordum.. ece naz da güzel ama ben iki isim sevmiyorum, tek ve sade olması daha güzel. bakalım artıkk hayırlısı..
senin isimide beğendim berat güzel mübarek isim, adı gibi mübarek insan olsun inşallaaahhhhh..

birşey söliyimmi canım ya normalde 2 saatte bir acıkırdım şimdi allaha şükür hiç açlık çekmedim bugun nede susuzluk saat kaç oldu hala dimdik ayaktayım ve ev işi yapıyorum.

dün gece niyet ederken ;Allahım sen kolaylık ver yavrumu aç bırakma dedim çok şükür çok rahatım hatta geçen senekinden bile rahat

dr a yarın gitcem banada kesin tutma diycek biliyorum
ben kendimi iyi hissettiğim sürece ve oğlum iyi olduğu sürece tutcam bakalım

Berat a gelince biz çok sevdik o bebeği annesinide çok severim ona sordum sen üzülürmğsğn taksam diye hayır ne üzülmesi çok mutlu olurum dedi gözleri doldu bende sevdim ismini yavrumun eşimde Özkana taktı soyadını koy diye iki isim olcak bakalım

saol canım aminnn
Allahım hepimizin yavrusunu hayırlı eylesin inşallah
isimleride yaşamlarıda çok güzel olsun

kaç emriyon varmış kaç dondurulmuş varmış bişi sölemedilermi ayy ben olsam çatlarım

Allah yarımcın olsun bak mübarek günde transferin olcak ne mutlu

canım beni orda transferden sona 45 dakka yatırdılar. sona taksiyle amcamınkızının evine gittim orasıda yaklaşık 20 dk sürdü. akşama kadar orda kaldım o günün akşamıda arabayla evime geldim.biliyorsun ben istanbulda yaptırdım tüpü ama gebzede oturuyorum. 2 saat kadar yolculuk sürdü. eve geldim ertesi gün gezmeye gitiim öle dolaştım evde durmamak için kafam dağılsın diye.

yani anlıcan hiç istirahat halinde olmadım

doktor eğer yatmayla tutcaksa bu bebek ben seni yerinden kımıldatmam diyordu
dinlen ama süreklide yatmana gerek yok ağır taşıma ıkınma yeterli

Hadi gözün aydınnnnnnnn

godes çalışıyor canım ya ondan uğrayamıyordur

Canımmmm ay nasıl sevindim şimdi okudum hadi hayırlısı olsun inşallah. Anneciğine sımsıkı tutunsun veee hiç bırakmasın. Şuan bebişin seninledir yaa süper. Hadi hayırlısı olsun inşallah. İnşallah 12 gün sonra burdada bayram yaparız. Güzel haberlerini bekliyorum..
oruçmu
çok kızdım sana gözüme gözükme sakın

Canları iş beni maf etti alt üst etti. Bugün öğlen saatlerinden itibaren gene işsizim. Oldum olası ısınamadım gitti iş yerine. Adamda bugün gel konuşalım dedi. Halbuki konuşmuştuk maaş konusunu bana bugün en son ne olur gibi pazarlığa girecekti fakat izin vermedim. 10 gün önce konuşmuştuk tekrar konuşmaya gerek yok dedim. Gerizekalı herif. Sonuç olarak iş hayatı şimdilik bitii. Yeni iş arayaşına başladım

elifcim 10 emriyo var 1 i tranfer edildi 3 yada 4 tanesinide donduracaz dedi dokdor inşallah onlara gerek kalmazda benim tek kafama takılan 3.gün yapılması ben 5.gün diye biliyodum progestoron hormonun yüksek dedi dokdor çok yüksek olursa iyi olmayabilirmiş inşallah olur nebilim kızlar 13 ağustos test günü öpüyorum kocaman......

Canım hadi hayırlısı olsun inşallah. Bu saatten sonra lütfen kafana bişey takma. Sadece bebeğine odaklan 3.gün yada 5. gün önemli olan bebeğin şuan seninle. Her yerin tarzı farklı canım. O yüzden sıkma canını. Çok öptüm inşallah çok güzel haberler verirsin bize

ayyy kızlar sinir oldum yaa üyeliğimi dondurmuşlar mı napmışlar yok mail adresime ulaşamıyolarmış da bilmemne de..günlerdir ziyaretçi olarak okuyodum yazılanları bişe yazamıyodum...öpüyorum hepinizi...sudecim hayırlı uğurlu olsun canım..hadi bakalım gelsin bebişlerrrrr, bizim çıldırıklar doğurmadan hamişler çoğalsın..godesim boşver işi yaaa amaaannnn gez toz istanbuldasın hayatım her gün bi yere gidin geceleri de çalışmalara bakın..tabi böle desem de olmuyo biliyorum evde insan bi acayip oluyo..bende izindeyim ya ocağa kadar falan izinde olcam şimdi bebişin yorgunluğundan anlamıyorum ama hep aynı şeyleri yapmak evde çok sıkıcı.alışmamışız ya.hiç ideal bi ev kadını değilim vallaa

canım hiçbişiyi kafana takmıcaksın artık ne olur
bebişin seninle ya ona bak sen maşallah dondurulmuşunda var daha ne olsun
mübarek günlerde dua et hep bebişinle konuş seni bırakmıcak inşallah üzülme sakın tamam mı
bol bol kabak çekirdeği ve ananas ye
banada godescik sölemişti
bimden ananas kabak çekirdeği dolduyordu kocacım benim

test günnünden önce muhakkak test yaparsın da
neyse sen o gün bize müjdeli haberi vericeksin inanıyorum ben
çok öptüm seni kafaya takma tmm mı
ben buralardayım dertleşmek istersen

selam kızçeler
oğluşumla doktordan geldik
oğlum maşallah 430 gram 28 cm olmuş
herseyi iyi maşallah renkli ultrason çektircem bu hafta
gittiğim yerde yokmuş şimdi bakıyorum netten gebzedeki yerlere

oruç meselesine gelince bugunde oruçluyum doktora söledim ben hiçbi gebeye tut demem dedi
bende ben kendimi iyi hissediyorum sütüümü yoğurdumu suyumu bol bol içiyorum eğer bebeğe zararı yoksa devam etmek istiyorum dedim. baktık bebek gayet iyi o zman bişi demedi
tutta demedi tutmada demedi
ama ben iyi olduğum sürece tutcam inşallah

neyse kızlar öptüm sizi tosunumda öptü

elifcim ben niyetliyim yaaa :44: akşamları yiyim bariii ama benim dediğim gibi tek kafama takılan 3.gün olması okadar emriyoyu acaba neden 5.güne bekletmediler vardır bi bildikleri heralde demi canım yaaa :44: dr dedi tutabilirsin bi problem olmaz diye ama=))

elifcim ben niyetliyim yaaa :44: akşamları yiyim bariii ama benim dediğim gibi tek kafama takılan 3.gün olması okadar emriyoyu acaba neden 5.güne bekletmediler vardır bi bildikleri heralde demi canım yaaa :44: dr dedi tutabilirsin bi problem olmaz diye ama=))

canım vardır doktorların bildiği bişi muhakkak sen kafana takma onu
5. günü transfer yapıldı diye kesin tutcak diye bişide yok
3. gün yapıldı tutmucak diyede tamammı

Allah kabul etsin orucunu canım

canım hayırlı olsun tedavin hadi bakalım güzel haberinide alıcaz inşallah

oy maşallah oğluşumuza kocaman olmuş boylu olucak belli kilosuda iyi maşallah
ama ben kızgınım sana oruç tutma

canım benim bebiklerimiz sağlıklı hayırlı olsunda isim fark etmiyor ya mesela ikliminde hiç bir anlamı yok :) ama pelin şifalı bir bitki falan filan aslında anlamada bakmam ben de kulağa hoş gelsin
ne diyim canımbebişini susuz aç bırakmak seni üzmüyorsa denecek sözyok
beratlar yakışıklı oluyor hayırlısı olsun bakalım :)

canım hayırlısı ısınamamışsın boşver gitsin sana işmi yok :)
bu arada özledim seni işsiz olduğuna göre uğra buraya

nerelerdesin sen erkek anası tosunun nasıl çok tatlı ya maşallah
ev işleri hep aynı be canım
sabah kalkıyorum eşimi yolluyorum sonra başlıyor rutin işler şuanda arada bişeyler yiyip takılıyorum nette dün temizlik yaptım bugün rahatım :76:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…