Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ay bende burdayım ayoooolll aşkolun yaneeeee...doktora gittik bugün teyzeleri oğluşu pek beğendi doktor amcası..6305 gr ve 59 cm olmuşuz.hepinizi öpüyoruuuzzz...

sude naptın canım yaaa...merak içindeyim:)

godes elif byyy sinem iklim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ay bende burdayım ayoooolll aşkolun yaneeeee...doktora gittik bugün teyzeleri oğluşu pek beğendi doktor amcası..6305 gr ve 59 cm olmuşuz.hepinizi öpüyoruuuzzz...

godes elif byyy sinem iklim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım biliyorum ben bugün doktora gideceğini :) Maşallah presimde süper büyüyor valla maşallah ona.
Bu arada facedeki fotolarına bayıldım boncuğumun :)) yanındaki kız kim ama hemen göz koymuşlar boncuğuma bulmuşlar yakışıklıyı :)

valla hayalcim salak salak bekliyom adetimi nolacak okadar çok sinirlerim bozukya çok sinirliyim valla ya :KK4: cuma günü kanda baktıracam adet olmazsam tabi hiç bir belirti yok allahım yaa herşey güzel gitti sonuç nolcak bilmiyorum hergün kendimi dinlemekten öldüm resmen dua edin nolursunuz yaaa haa kızlar rüyamdada çok kötü korkuyorum yaaa hergün dua ederek yatıyorum durum vahimmm anlayacağınıa hepinize hayırlı ramazanlarrrrrr :KK58:

Mrb kizlar godescim iklim niye issiz olsun canım ben variiiim :))))
:KK71::KK69::KK37: canım benim iyiki varsın :KK54:

sende hoşgeldin canım
maşallah oğluşun kilosuna boyuna onun görüntüsünden belli zaten keyfi çok iyi annesi iyi bakıyor ona :nazar:

valla hayalcim salak salak bekliyom adetimi nolacak okadar çok sinirlerim bozukya çok sinirliyim valla ya :KK4: cuma günü kanda baktıracam adet olmazsam tabi hiç bir belirti yok allahım yaa herşey güzel gitti sonuç nolcak bilmiyorum hergün kendimi dinlemekten öldüm resmen dua edin nolursunuz yaaa haa kızlar rüyamdada çok kötü korkuyorum yaaa hergün dua ederek yatıyorum durum vahimmm anlayacağınıa hepinize hayırlı ramazanlarrrrrr :KK58:

canım dualarım seninle gün geçtikçe heyecanlanıyorum bende:)
idrarının rengini kontrol et bulanık sarımı :)
birde kasığına ağrı giriyormu iğne batması gibi ani harekette
bide :) göğüs uçların sızlıyormu
bunlar bende en belirgin belirtiler idi.
hakkında hayırlısı :nazar:

ya canım sorma ıssızlandık yine senin yokluğundan olsa gerek :KK61:
:KK69::KK16::KK54: burdayım burdaaaa
ekmek kadayıfı aşeriyorum bu hafta paso yedim
şuan yalvarıyorum eşime noluurrr all diye tamam alırım desede yarım saat oldu hala almadı :44:
:KK43:
http://blog.milliyet.com.tr/Images/Blog/308_free/68/68939.jpg

Aaa bekletmesin babanız sizi yaa yazık değilmi benim prensesimle annesine..
:KK56: şimdiye kadar gelmiştir ve yemişsindir herhalde....Afiyet şeker olsun yarasın bebeğime

iklimcim valla ani harekette ve transferden beri çoğunlukla adet ağrısııııı :KK50: hep adet ağrısı yaaa bugün ara ara girdi fakat gene girdi yani ne kasık batması var nede göğüs ucu sızlaması bende zaten tüm hamişlerde kasık batması varya bende olmayınca pek umudum yok nebilim bide çişime bakıyım bakalım :KK9: zaten göğüaleim ilacın etkisiylee teee tedavinin ilk günlerinden beri acıyor yani şimdi hamilelikle ilgisi olmadığını düşünüyorum ya ben şey diye düşünüyorum benim hormanlarım progesteron ve prolaktin yüksekti eğer bebeğim hormanlarıma katlandıysa duruyodur :KK1: ama katlanamadıysa :KK58: dua edin kızlar haa iklim bide en başından beri şu listede yokum hele bide beni ekle belkim uğur getirir 3 gün kaldıııııııııııııı :18: bakalım yaaa dualarınızı bekliyorum perşembe akşamı herkess bana du etsinnnnnnnnn cuma günü allahım hayırlı haberlerlen dönerim inşallahhhhh hepinize kucak dolusu sevgilerrrr

Canım biliyorum ben bugün doktora gideceğini :) Maşallah presimde süper büyüyor valla maşallah ona.
Bu arada facedeki fotolarına bayıldım boncuğumun :)) yanındaki kız kim ama hemen göz koymuşlar boncuğuma bulmuşlar yakışıklıyı :)

:) yakın bi arkadaşım var aynı okulda çalışıyoduk ing öğretmeni onun kızı yanındaki aynı anda hamile kaldık benimkinden 2 hafta küçük:)daha sizinkilerle yanyana resim çektürcez..yanyana getiremezsek fotomontaj yaparız:) topikin abisi olur oğluşum:)

sudecim canım allah gönlüne göre versin.ahh nası heyecanlısın sen şimdi..dualarım seninle:KK16:

bu ne sinir kızz az sakin ol asaaaabbi olma bebeğide orda sinir küpüne çevirme:KK1:
aynı kendimi görüyorum sende :KK1: herşey iyi gitti ama adet ağrıları başlayınca fossss dedim boşuna uğraştım boşuna acı çektim zaten biliyordum olmayacağını neden giriştim bu işe falan filan diye kendimi yedim günlerce:KK59:
ama sonuç ortada bak:KK49:
sende boşuna sıkıntı stres yapıp bu zamanlarını zehir etme
Allah ol demişse olmuştur zaten elden başka biişide gelmez aama bu ramazan ayı hürmetine inşallah yüzün güler emeğinin karşılığını alırsın
sürekli dua ediyorum Allahım bana bu mutluluğu tattırdın bütün isteyen arkadaşlarıma tattır mahrum etme diye.

yarın test yapıcakmısın?

bu arada perşembe günü detaylı ultrason için gidiyorum
sonunda buldum bi yer:21:
bakalım oğlum kime neye benziyo:KK1::86:

:KK69::KK16::KK54: burdayım burdaaaa

Aaa bekletmesin babanız sizi yaa yazık değilmi benim prensesimle annesine..
:KK56: şimdiye kadar gelmiştir ve yemişsindir herhalde....Afiyet şeker olsun yarasın bebeğime

evet canım yazdıktan kısa süre sonra gitti aldı :KK56:

iklimcim valla ani harekette ve transferden beri çoğunlukla adet ağrısııııı :KK50: hep adet ağrısı yaaa bugün ara ara girdi fakat gene girdi yani ne kasık batması var nede göğüs ucu sızlaması bende zaten tüm hamişlerde kasık batması varya bende olmayınca pek umudum yok nebilim bide çişime bakıyım bakalım :KK9: zaten göğüaleim ilacın etkisiylee teee tedavinin ilk günlerinden beri acıyor yani şimdi hamilelikle ilgisi olmadığını düşünüyorum ya ben şey diye düşünüyorum benim hormanlarım progesteron ve prolaktin yüksekti eğer bebeğim hormanlarıma katlandıysa duruyodur :KK1: ama katlanamadıysa :KK58: dua edin kızlar haa iklim bide en başından beri şu listede yokum hele bide beni ekle belkim uğur getirir 3 gün kaldıııııııııııııı :18: bakalım yaaa dualarınızı bekliyorum perşembe akşamı herkess bana du etsinnnnnnnnn cuma günü allahım hayırlı haberlerlen dönerim inşallahhhhh hepinize kucak dolusu sevgilerrrr

içime doğanı söyliyim HAMİLESİİİNN
ya canım o liste sıkıyor beni hiç muhattab olasım yok kendisiyle takibini yapamıyorum isteyen biri varsa hemen devr edeyim :KK60:

Son düzenleme:
bu arada perşembe günü detaylı ultrason için gidiyorum
sonunda buldum bi yer:21:
bakalım oğlum kime neye benziyo:KK1::86:

canım bunuda atlatınca birtek şeker yüklemen kalıyor hadi hayırlı haberle dön :)
ama ayrıntılıda henüz benzemez kimseye daha ufak ama 26.haftada 4dlide tam görebildik yüzünü babasının tıpkısıydı harbiden de benziyor ya :nazar:
bakalım sizinki kim benziycek :KK69:

kızlarrr ben geldimmmmmmmmmmmm sevincimlen birlikte hüznümde var nerden başlasam bilemiyorummmm öncelikle 2 gündür karnım çok ağrıyodu gece acile gittim adam dedi hamilelik varmı dedim oladabilir olmayadabilir mudahale etmeden eve yolladı sonra akşam kendi dokdoruma ulaşıp söledim durumu karnım şiş ve ağrıyo diye sabah gel dedi sabah 9 da ordaydımm malesef kızlar çok yumurta uyarılmasından dolayı karnım su toplamışşşş :KK58: işte neyse hemen aldı dr ameliyathaneye alttan bişeyle karnımdaki suyu çektiler ve dediki gene toplayabilir =((( okadar moralim bozulduki kızlar ve çok zordu rahat yarım saat alttan bişeyle orda öleee bekledimmm ağladımmm masada dedim beni kurtarın ben bebek mebek istemiyorum okadar ağrım vardı yani anlatamam sonra hemogramla hcg istedi hemogram biraz iyi olmakla birlikte proplem yok deil=((( hcg ise 155 çıktı Nazar yani kızlar napacamı şaşırdım nolur herkes bi akıl versin karnım su topladı alttan suyu çektiler ya bebeğe bişe olmuşmudur hiç böle olan varmı aranızda hadi bida toplasa allah esirgesin napacammm bide alttan progestan bide kan sulandırıcı clexena diye iğne verdi dostinex de yarım iç dedi sonra içma dedi nebilimmm allak bullağım bidada teeeeeeeeeeee 2 haftaya gel dedi sizce bi sorun varmı bide eşim daha şimdiden yaydı herkese napacam inşallah devamıda gelir elifcim godesim hayalcim zeyno iklim hapinizden fikir istiyom nolur bu zor günlerimde beni yanlız bırakmayınnnnnn :KK58:

X