Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim doktor da ne hafta söledi ne vitamin folik asit bişi verdi ne de şunu ya bunu yededi ne yapcamı şaşırdım bi de benim ilk ya:)

interneten bakınca 4+3 çıkıyo benimki..bi hafta mı var aramızda:)

canım sen folik asit al. onu zaten gebelik düşünenlere gebelik önceside veriyorlar.

ohhh hamileler toplanmış muhabbet koyu siz kaç haftalık die düşünün bende çayı yaptımda kahvaltıda ne yesem die düşünüyom kaydirigubbakcemile3

bana o zaman doktor sürekli bol bol meyve ye derdi. kızartma,kola,salam sosis tarzı şeylerden uzak dur. toprağı elleme demişti. yeşillikleri çok çok iyi yıkamadan yeme.

canım ben sürekli lavabodayım sanki hep birşey oldumu diye tesdirgin oluyorum. 10 dk da bir lavabodayım.

eliiiff rabbim tez zamanda ssana da nasip etsin canım da dua et ya daha bizim nolcamız da belli diil ki..her an bişi olcak gibi geliyo allah korusun

canım ben sürekli lavabodayım sanki hep birşey oldumu diye tesdirgin oluyorum. 10 dk da bir lavabodayım.

bende her çişe gittiğimde korkulu gözlerle bakıyorum çamaşırıma:)sonra bi oh çekiyorum...bende nası beklicem bilemiyorum .tam olarak hangi gün gitceksin doktora tarih belirledin mi

bende her çişe gittiğimde korkulu gözlerle bakıyorum çamaşırıma:)sonra bi oh çekiyorum...bende nası beklicem bilemiyorum .tam olarak hangi gün gitceksin doktora tarih belirledin mi

bana 18 ine verdi randevuda ben herhalde beklemem o kadar haftaya perşembe cuma giderim.

aaa benim ki de 18 inine denk geliyo..nası beklicez cidden yaaa.daha erken gitsek görünür mü acaba yaaa..benim perşembe cuma okul varda ctesi gideilrim yarım gün çalışıyo doktor

canım ben şimdi çıkcam okula gitcem artık akşam görüşürüz öptüm

slm ben geldim.
bugün doktora gittim. Kontrole kürtajdan sonra bir sorun varmı diye. herşey yolundaymış rahimde iyi durumdaymış. 5 hafta sonra en geç regli olmam gerek. Ondan sonra hormon testleri yapılacak, kan pıhtılaşaması testi istedim, birde bünyem eşimin spermlerini öldürüyormu diye test istedim. Hiç rahat duramıyorum ya. Ondan sonra yumurta takibine gidicem sürekli yumurtaların kendiliğinden olgunlaşmasını bekleyeceğiz olgunlaşıncada çatlama iğnesi yapacak. Ama çatlatmadan sonra doğal yollamı deniyelim yoksa aşılamamı yapalım karar veremedik.Onada ilerleyen günlerde doktorumla karar vereceğim.
son haberler bunlar şimdilik.
Yine rahat duramıyorum yaaaaa. İlla bişeyler yapmam gerek...

slm ben geldim.
bugün doktora gittim. Kontrole kürtajdan sonra bir sorun varmı diye. herşey yolundaymış rahimde iyi durumdaymış. 5 hafta sonra en geç regli olmam gerek. Ondan sonra hormon testleri yapılacak, kan pıhtılaşaması testi istedim, birde bünyem eşimin spermlerini öldürüyormu diye test istedim. Hiç rahat duramıyorum ya. Ondan sonra yumurta takibine gidicem sürekli yumurtaların kendiliğinden olgunlaşmasını bekleyeceğiz olgunlaşıncada çatlama iğnesi yapacak. Ama çatlatmadan sonra doğal yollamı deniyelim yoksa aşılamamı yapalım karar veremedik.Onada ilerleyen günlerde doktorumla karar vereceğim.
son haberler bunlar şimdilik.
Yine rahat duramıyorum yaaaaa. İlla bişeyler yapmam gerek...

çok geçmiş olsun bak ne güsel rahmin hemen kendini toparlamış bide azcuk yerinde otursan kımıl kımıl etmesen nolurrralsanaalsanasmile
bünye sağlam maşallah ama bizim hatun yerinde duramıyo allahım yarabbimmmmakannehir
şincide aşılamamı yoksam normalmi yapsam die düşünüyo ayy canım ya azcuk otur kız yerinde naniknanik

bu arada şu içindeki balıkta kaç aydır ne büyüyo ne ölüyo anam nebiçim paluk bukaydirigubbakcemile3

X