Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mesaj sayın çoğaldıköa kalplerinde çoğalcak dadlum

Son düzenleme:
godes bi tanedir tabi canım onun yerini kimse tutamazz:dilcikar: ayrıcana çok güsel kısır ve kek yapar kendileri:kahve:

ayyyyy nası kıskandırdı cadıya bak kız canım kısır çekti haa ekşi ekşi...bugüne bugün hamileyiz bak canımı çektirme:)

ayyyyy nası kıskandırdı cadıya bak kız canım kısır çekti haa ekşi ekşi...bugüne bugün hamileyiz bak canımı çektirme:)

amanda amannnn hamilelik modlara bakarmısınızzzzzzzzzzzz=))) süper yaaa :CüvCüv: inşallah bizde gelirizzz arkanızdann ozamn hepberaber aşeririz zemuszemus

amanda amannnn hamilelik modlara bakarmısınızzzzzzzzzzzz=))) süper yaaa :CüvCüv: inşallah bizde gelirizzz arkanızdann ozamn hepberaber aşeririz zemuszemus

kız işin şakası daha hiç hissedemedim hamile gibi.ama şakası bile pek tatlı..inşallahhh rabbim tez zamanda bu topiktekilerin hepiciğini anne yapsın,hayırlı evlatlar versin

hayalbaz çok yumurta olunca e2 artıyor dedmişsin e2 nedir
benimde çok yumurtam oluşmuş bakalım belki iptal edebiliriz demişti dr um 2 gün sonra baktı ama iptal etmedi
bana e2 den falan bahsetmedi hiçbir tahlil falanda yaptırmadı
ya ben zaten drum konusunsa tereddütlüydüm şimdi iyice kafam karıştı ofbilmiyorumkismile

hayalbaz çok yumurta olunca e2 artıyor dedmişsin e2 nedir
benimde çok yumurtam oluşmuş bakalım belki iptal edebiliriz demişti dr um 2 gün sonra baktı ama iptal etmedi
bana e2 den falan bahsetmedi hiçbir tahlil falanda yaptırmadı
ya ben zaten drum konusunsa tereddütlüydüm şimdi iyice kafam karıştı ofbilmiyorumkismile

semi canım e2 nin tam açılımı ne bilmiyorum östrejenle ilgili bişi galiba ve kist falan varsa artıyomuş galiba

arencim sen doktora gitmiştin dimi hiç kaç haftalık falanolduğunu söledi mi yada şunu ye bunu yeme dedimi vitamin falan verdi mi

canım bana sadece test yapıldı. haftalık falan demedi. ama benim 5+2 görünüyor . bana birşey demedi hiç. 2 hafta sonra gel dedi sadece.

benim önceki hamileliğimde doktorum demişti şunu ye bunu yeme şöyle yap bunu yap diye.

X