Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm kızlar bugün ilk aşılamamı oldumalkisalkisalkis
fakat
yumurtalıklarım acıyor sizce normal mi kızlar
bir de bu dr bana neden jel vermedi
burda okuduğum herkes jel kullanmış
yardım lütfen
Canım bende de kasık ağrısı olmuştu. Bol bol dinlen. Banada jel vermemişti. Sadece
Progesteron hapı vermişti. İnşallah Aşılamandan pozitif sonuç alırsın.opuyorumnanaktan
kızlar moralim çok bozuk değerimin bugün en az 1100 olamsı gerekiyordu ama 745 çıktı. doktoru aradım bekleyeceğiz her zaman kitaplardaki gibi artmaz dedi. canım çok sıkkın.
Tatlım sıkma Canını. Stres yapma. İnşallah bebişin sana sımsıkı tutunur Canım. :Saruboceq:
şekerim zaten ben tatildeyim :KK70: yara yaktırdım ya la herüf falan gözüm görmüyo:KK70:
sen boş durma dadlum benden geçti artıkın ben yaşlı ve hasta bi kadınım :nazar:
Amaninnnn sen yaşlıysan ben neyim fındık kurdum. Ben 30 a merdiven dayadım. :hulya:

kızlar moralim çok bozuk değerimin bugün en az 1100 olamsı gerekiyordu ama 745 çıktı. doktoru aradım bekleyeceğiz her zaman kitaplardaki gibi artmaz dedi. canım çok sıkkın.

canım benim 2 doktorumda şöyle diyordu. genelde 2 günde 2 katına artması gerekiyor diye biliniyor fakat değerin 1200 altında ise 48-72 saat içinde minimum %66 artması gerek demişlerdi. Sen en son yaptırdığın kaçtı canım. Ona göre hesap yap istersen.
Şimdidende moralini bozma daha çok erken. Birkez daha test yap o zaman belli olur zaten..

canım du bakalım baksana doktor da öyle demiş..iki gün sonra tekrar mı kan verceksin..benim de kafam hep hcg de acaba bende mi bi daha kan verseydim yaaa.üzüldüm ama şimdi senin üzülmene inşallah yoktur bi sıkıntı.rabbim bu bebeği sürpriz bi şekilde gönderdi inşallah ömrünü de verir canım

canım benim 2 doktorumda şöyle diyordu. genelde 2 günde 2 katına artması gerekiyor diye biliniyor fakat değerin 1200 altında ise 48-72 saat içinde minimum %66 artması gerek demişlerdi. Sen en son yaptırdığın kaçtı canım. Ona göre hesap yap istersen.
Şimdidende moralini bozma daha çok erken. Birkez daha test yap o zaman belli olur zaten..

canım p.tesi 354 dü. perşembe 745 çıktı. moralim çok bozuk. dün bütün akşam ağladım durdum. bilmiyorum doktor farklı yerde yaptırmasaydın aynı yere yaptırsaydın cihaz kit farkıda olur dedi. ağrımda var. kanaman var mı dedi. yok ama iğne vuruldum, kistte var belki onlar engelliyordur kanamayı. bir daha test yapmayacağım. bekleyeceğim. çok kötüyüm. hep ağlayasım var.

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnn kızlarrr
çok güsel bi rüya gördüm bu gece
bi tane erkek bebek evlatlık almışlım anası babası yok o bebeğe öle bağlanmışımki o da bana.
ağlasa hemen beni istiyor uyumak istese beni istiyor gözleriyle beni izliyor bende onu. ahh o kadar güsel bi bebektiki bende sanki kendim doğurmuş gibi gözümü üstünden ayırmıyor onu çok seviyordum. çok fakir bi aileden almışım kimsesi yokmuş:KK43:
ama o kadar seviyorumki eşim sabah işe giderken bu gece hep güldün kikir kikir ne oldu ne gördün die sordu bende rüyamı böldü die ona kızdım
bikaç saatlikte olsa rüyada olsa anne olmak ne kadar güsel geldi bana:çok üzgünüm:
ahhhhhhhhh ahhhhhhhhh:çok üzgünüm:

Günaydın,
Arencim iyisindir umarım, bence bu kadar moral bozma canım, herkesin bir değilki, bunlar ortalama değerler sonuçta, bence yarın yine kan ver ama önceki gittiğin yerde ver. Açığı kapatmış olabilir herkesin değeri farklı katlanıyor sonuçta, kendini üzmene hiç gerek yok canım ya, bekledikçe için içini yicek. kendimden biliyorum değeri öğrenince rahatlıyodum birkaç saat sonra yine efhamlanmaya başlıyordum.
Tam iki kat artacak diye bişey yok ki sen 3. gün ölçtürmüşsün godesinde dediği gibi 48-72 saatta bir ortalama iki kat artması gerekiyor, belki senin değer bu gün tam 4 katında bilemezsin ki,

günaydınnnnnnnn kızlarrr
bi tane erkek bebek evlatlık almışlım anası babası yok o bebeğe öle bağlanmışımki o da bana.
ağlasa hemen beni istiyor uyumak istese beni istiyor gözleriyle beni izliyor bende onu. ahh o kadar güsel bi bebektiki bende sanki kendim doğurmuş gibi gözümü üstünden ayırmıyor onu çok seviyordum. çok fakir bi aileden almışım kimsesi yokmuş:KK43:
ama o kadar seviyorumki eşim sabah işe giderken bu gece hep güldün kikir kikir ne oldu ne gördün die sordu bende rüyamı böldü die ona kızdım
bikaç saatlikte olsa rüyada olsa anne olmak ne kadar güsel geldi bana:çok üzgünüm:

Elifcim ya, ağlattın beni biliyor musun, ne kadar güzel bir rüya ve senin duygularını ne güzel yansıtmış. Elbette her kadın anne olmayı hak ediyordur sen dahada bir çok hakediyorsun, İnşallah bu mübarek günün hatırına, sevgili peygamberimizin yüzü suyu hürmetine Allahım sana bebişini bir an evvel yollar canım, senin için çoook içten dua edicem inşallah kimse evlat özlemini yaşamasın

Elifcim ya, ağlattın beni biliyor musun, ne kadar güzel bir rüya ve senin duygularını ne güzel yansıtmış. Elbette her kadın anne olmayı hak ediyordur sen dahada bir çok hakediyorsun, İnşallah bu mübarek günün hatırına, sevgili peygamberimizin yüzü suyu hürmetine Allahım sana bebişini bir an evvel yollar canım, senin için çoook içten dua edicem inşallah kimse evlat özlemini yaşamasın

Allah razı olsun canım Allahım inşallah senin bebeğinide hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder hayırlı evlat olur.Anlıkta olsa saniyelikte olsa rüyada olsa bu duyguyu yaşattığı için Allahıma şükürler olsun bu bile çok güsel be gülücüm

Son düzenleme:
canım p.tesi 354 dü. perşembe 745 çıktı. moralim çok bozuk. dün bütün akşam ağladım durdum. bilmiyorum doktor farklı yerde yaptırmasaydın aynı yere yaptırsaydın cihaz kit farkıda olur dedi. ağrımda var. kanaman var mı dedi. yok ama iğne vuruldum, kistte var belki onlar engelliyordur kanamayı. bir daha test yapmayacağım. bekleyeceğim. çok kötüyüm. hep ağlayasım var.

oo canım sen çok erken moralini bozmuşsunki. Valla benim doktoruma göre senin değerin şuan için normalki. Seninki 2 katı artmış. hatta birazda fazlası bile var. Birde hep aynı yerde yaptır canım. Doktorlar hemen onu soruyor değerleri söylediğinde hepsi aynı yerdemi yapldı diye. her yerin kalibrasyonu farklı oluyormuş çünkü. Ama canım inan değerin normal artmış. Bak linkteki yazıya ve hcg değerini artışına 1200 küçük ise 48-72 saat içinde 2 ye katlanmalı diyor. Moralini lütfen bozmaaaa
Normal hCG deerleri-Dr.Alper Mumcu (www.mumcu.com)

günaydınnnnnnnn kızlarrr

Ayy canım ne kadar güzel bir rüya görmüşsün. İnsanın rüyasında bile annelik duygusunu yaşaması çok güzel. bende emzirirken görmüştüm. Canım inşallah en kısa zamanda bebişleirmize kavuşacağız.

oo canım sen çok erken moralini bozmuşsunki. Valla benim doktoruma göre senin değerin şuan için normalki. Seninki 2 katı artmış. hatta birazda fazlası bile var. Birde hep aynı yerde yaptır canım. Doktorlar hemen onu soruyor değerleri söylediğinde hepsi aynı yerdemi yapldı diye. her yerin kalibrasyonu farklı oluyormuş çünkü. Ama canım inan değerin normal artmış. Bak linkteki yazıya ve hcg değerini artışına 1200 küçük ise 48-72 saat içinde 2 ye katlanmalı diyor. Moralini lütfen bozmaaaa
Normal hCG deerleri-Dr.Alper Mumcu (www.mumcu.com)

canım işte bu değer p.tesiden sonra çarşamba günü böyle olsaydı bozmayacaktım ama 354 p.tesi sabah, 745 de perşembe akşamı arada 3,5 gün var.
beklemekten başka birşey yok. kasıkalrım karnım çok ağrıyor, baskı, dolgunluk ağırlık hissi var. hayırlısı artık.

Günaydın,
Arencim iyisindir umarım, bence bu kadar moral bozma canım, herkesin bir değilki, bunlar ortalama değerler sonuçta, bence yarın yine kan ver ama önceki gittiğin yerde ver. Açığı kapatmış olabilir herkesin değeri farklı katlanıyor sonuçta, kendini üzmene hiç gerek yok canım ya, bekledikçe için içini yicek. kendimden biliyorum değeri öğrenince rahatlıyodum birkaç saat sonra yine efhamlanmaya başlıyordum.
Tam iki kat artacak diye bişey yok ki sen 3. gün ölçtürmüşsün godesinde dediği gibi 48-72 saatta bir ortalama iki kat artması gerekiyor, belki senin değer bu gün tam 4 katında bilemezsin ki,

sağol canım. iyi değilim. çok tedirginim. çok korkuyorum. değerim moralimiz bozdu. birde çok ağrım oluyor böyle baskı dolgunluk ağırlık hissi gibi. bekleyeceğiz artık yapacak birşey yok. sabretmek lazım.

Sonbahar Yağmuru Yine Başladı,Gözyaşımla Yarış Yaparcasına
Yine Sonbaharda Sevmiştim Seni Kulların Allaha Taparcasına.............
:çok üzgünüm:

kızlar ben klomene 5.gün başlayacaktım dün 4.günümdü başlamışım yaa çok korktum bişe olurmu yaaaa 5 gün bir tane içeceğime 6 gün 1 tane içecem ???????hayalbazz canım senin 3 aşılamandada eşinin spermleri aynı labaratuardamı yıkandı yoksa farklı mı benim başka labratuar olmadığı için 3.de aynı labaratuarda yıkanacak çok moralim bozuk inanılmaz stresliyim sanki boşuboşuna yaptırıyorum offff offfff canımı alıverecekler vallaha=(((

GODESSS NERDESİN YAAA arkadaşlarım bile sen bukadar kafaya takarsan daha çoookkk beklersin diye moralimi bozular sanki takanlar anne olamıyomu elde deilki siz anlarsınız benim halimden inanın ağlayarak yazıyorum şu satırları kızlar çoookkk çarasizim yaaa çokk kötü düşünceler var aklımda heran korkular içindeyim heryönden napmalıyım ben ya varmı bildiğiniz dua falan allah rızası için yaaa...

kızlar ben klomene 5.gün başlayacaktım dün 4.günümdü başlamışım yaa çok korktum bişe olurmu yaaaa 5 gün bir tane içeceğime 6 gün 1 tane içecem ???????hayalbazz canım senin 3 aşılamandada eşinin spermleri aynı labaratuardamı yıkandı yoksa farklı mı benim başka labratuar olmadığı için 3.de aynı labaratuarda yıkanacak çok moralim bozuk inanılmaz stresliyim sanki boşuboşuna yaptırıyorum offff offfff canımı alıverecekler vallaha=(((

canım ha 4. gün ha 5. gün hiç farketmezki. 3-5 günler arasıda başlanıyor zaten. Sana doktor 5 gün içi öyle gel dediyse sende randevunu 1 gün öncesine al. Lütfen böyle şeyleri kafana takma hiç önemli değil. Ayrıca benim eşimnde spermleri hep aynı yerde yapıldı. sen niye buna üzülüyorsun anlamadım canım.

GODESSS NERDESİN YAAA arkadaşlarım bile sen bukadar kafaya takarsan daha çoookkk beklersin diye moralimi bozular sanki takanlar anne olamıyomu elde deilki siz anlarsınız benim halimden inanın ağlayarak yazıyorum şu satırları kızlar çoookkk çarasizim yaaa çokk kötü düşünceler var aklımda heran korkular içindeyim heryönden napmalıyım ben ya varmı bildiğiniz dua falan allah rızası için yaaa...

Canım moral ve motivasyon çok önemli gerçektende. emin ol herkes kafasına çok takıyor ve hep kötü düşünceler geliyor aklımıza. Ama şunu bil tatlım kafana çok taksanda takmasanda kaderden kısmetten ötesi olmuyor. Sanki her hamile kalan kafasına takmadığı içinmi hamile kalıyor tabikide hayır. Bizim yaşadığımız negatif düşünceleri herkez yaşıyor. Lütfen üzme kendini ve morali yüksek tutmaya çalış.

kızlar bugün ahukusha gittim ve canım arkadaşım bugün tüp bebek için ilk iğnesini oldu. İnşallah bu sefer bebişine kavuşacak.

selam kızlarrr 3-4 gündür giremedim yaa offff misafir, temizlik, birde hani göğüsümün üstü ağrıyo demiştimya doktora gittim ultrason vermiştiya, ona gittim geçengün, hiçbir şey kitle kist beze vs çıkmadı çok ama çok rahatladım çok kafama takıyordum allaha şükür, kas sıkışmasıl olabilir dedi doktor, kas gevşetici verdi. varyaa hastaneden çıktım ağrım falan kalmadı:)) her şey insanın başına kafasına takmasından psikolojik geliyor gerçektende arkadaşlar.

canım moral bozma sen niye bugün böle kötü oldun bak godes çok doğru sölemiş aynen katılıyorum moral moral..

X