Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya belki stresten öle çıkmıştır cidden..yaa şimdi ik tane içersen de fazla gelirse bu sefer de ters teper..çok yumurta gelişince e2 artıyo ve aşılama iptal oluyo die biliyorum bence kendin karar verme doktorunu ara danış ya da bi daha git

hayalbazzz :roflol: inan dokdorun yanına girmem için baya bi savaş vermem gerekiyo telefondada kim olduğunu tanımazzz sinirden gülüyorum inan şuan :roflol:

canım sadece fsh değerin biraz yüksek. Onun dışında diğerleri normal değerler içinde. Ayrıca ilaçla olmazsa iğneyle olursun bunu kafana takma. Doktora kaç aşılama olduğunu söyliyip söylememen niye bu kadar önemliki. Sonuçta sen ne istiyorsan onu yapmak zorunda. İlla o sana tüp derse gidip tüpmü yaptıracaksın. Boşver canımcım en son kafana takacağın şey doktora söylemiş olduğu aşılama sayısı.....

anladım godescimm hani tüpbebek yaptıracamızı biliyoya ondan aşılamayı başarısızmı yapar ??? hiçbi dokdor hastasına karşı artı niyet taşımaz diye düşünüyorum ama bakalım artık girdik bir yola amaaaaa dıkandım haaaaaaaaa gene kelime yok yani yok yani anlatamıyorum kendimi senağlama

hiç öyle şey olurmu canım dokrotun yapılması gereken ne varsa yapacaktır emin ol buna. ben inanmıyorum hiç bir doktor "nede olsa bu hastam tüp bebek yapacak aşılamayı gerektiği gibi yapmayayım demez" Sen şuan biraz zor günler geçirdiğin için olumsuz şeyler düşünüyorsun ama lütfen rahat ol. gereken neyse yapacaktır doktorun..

hiç öyle şey olurmu canım dokrotun yapılması gereken ne varsa yapacaktır emin ol buna. ben inanmıyorum hiç bir doktor "nede olsa bu hastam tüp bebek yapacak aşılamayı gerektiği gibi yapmayayım demez" Sen şuan biraz zor günler geçirdiğin için olumsuz şeyler düşünüyorsun ama lütfen rahat ol. gereken neyse yapacaktır doktorun..

ya godes ben senle tanışmak istiyorum yaaaa adamı acaip rahatlatıyosun =))benim eşim psikolog tamammı =) ama bişeye yaradığı yok kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş hesabıııı...uyuyo bol bolll.....

hayalbazzz :roflol: inan dokdorun yanına girmem için baya bi savaş vermem gerekiyo telefondada kim olduğunu tanımazzz sinirden gülüyorum inan şuan :roflol:

ahhh canııım sinirlenme benim doktor da farklı diil canım valla..hamileyim die gittim bi buçuk dakka odada kaldım işte anlattım ya.bencede doktor aşılamayı sallar ı diye düşünme olmaz öle şey merak etme canım

hayalbazcım sen günde kaç klomen kullandın bide adetin kaçıncı günü oldu aşılaman bide eşin kaç gün bekledi sperm vermek için yaa nolur kızmayın buseferde olmazsa resmen yatağa düşecem ...=(

ya godes ben senle tanışmak istiyorum yaaaa adamı acaip rahatlatıyosun =))benim eşim psikolog tamammı =) ama bişeye yaradığı yok kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş hesabıııı...uyuyo bol bolll.....

kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey ayyy çok güldüm yaaa..demek psikolog eeşin ama ...

godesle bende tanışmak isteiyoorum o bi tane yaaaa.s.

Vay doktor ayağının dibinde ama demekki sadece uyuyarak kensine faydası var. Demekki hiporat yemini ederken bir karışıklık olmuş. Sadece ben ben ben demiş :)))))))))))))))) :roflol:
özeline bak canımmmm

Son düzenleme:
Vay doktor ayağının dibinde ama demekki sadece uyuyarak kensine faydası var. Demekki hiporat yemini ederken bir karışıklık olmuş. Sadece ben ben ben demiş :)))))))))))))))) :roflol:
özeline bak canımmmm

yaaa herkes gülüyo zaten=)) ama adamın kafa akşama kadar şişince daha eve geliyo hep susuyoooooooooooo artık tıkanıyo konuşmaktan kerpetenle laf alıyorum nediyim=)))) kaydirigubbakcemile3

hayalbazcım sen günde kaç klomen kullandın bide adetin kaçıncı günü oldu aşılaman bide eşin kaç gün bekledi sperm vermek için yaa nolur kızmayın buseferde olmazsa resmen yatağa düşecem ...=(

canım yaa estağfirullah ne demek..ben 3. günüm başladım 5 gün günde 1 tane klomen yuttum.benim yumurtalar çabuk uyarılıyo da başka bi sorunum mu var biilmiyorum..eşim 3 gün bekledi sperm için ..ama spermleri buna rağmen gelmiş geçmiş en düşük değer çıktı 8 milyonkaydirigubbakcemile3yıkandıktan sonra 5 milyon kaldı hareketlilik de iyi değildi.13. günümde aşılama oldum..

bundan önceki aşılamalarımda 1. aşılama 15. gün
2. aşılama(çift seanslı) 11 ve 12. günler olmuştu. üçünde de 1 adet klomen kullandım.

yaaa herkes gülüyo zaten=)) ama adamın kafa akşama kadar şişince daha eve geliyo hep susuyoooooooooooo artık tıkanıyo konuşmaktan kerpetenle laf alıyorum nediyim=)))) kaydirigubbakcemile3

bi gün randevu al çalıştığı yere git :)bi seansta senle ilgilensin bacı:)bak hoş olur..yazık onada yaaa akşama kadar dert dinle valla zor

canım yaa estağfirullah ne demek..ben 3. günüm başladım 5 gün günde 1 tane klomen yuttum.benim yumurtalar çabuk uyarılıyo da başka bi sorunum mu var biilmiyorum..eşim 3 gün bekledi sperm için ..ama spermleri buna rağmen gelmiş geçmiş en düşük değer çıktı 8 milyonkaydirigubbakcemile3yıkandıktan sonra 5 milyon kaldı hareketlilik de iyi değildi.13. günümde aşılama oldum..

bundan önceki aşılamalarımda 1. aşılama 15. gün
2. aşılama(çift seanslı) 11 ve 12. günler olmuştu. üçünde de 1 adet klomen kullandım.

anladım canım teşekkür ederim allah razı olsun allahım yalvarıyorum dokdorun eli uğurlu gelsin=)))

yavvv özelime nerden bakacammm bulamıyomkiiii=))))))))))))))))))))))))

canım sayfanın sol üstünde hoşgeldiniz sedagursel yazan yer olacak hemen altındada özel mesaj yazan kırmızı yazı var onu tıkla canım orda sana gelen mesajları göreceksin..

bi gün randevu al çalıştığı yere git :)bi seansta senle ilgilensin bacı:)bak hoş olur..yazık onada yaaa akşama kadar dert dinle valla zor

kaçkere yaptım onu ohoooo ama adam fırsattdan istifade dinleniyo buseferde=))çay ısmarlıyooo he he heeee soruyorum yakınlarımıza faydemız dokunmaz yandaş oluruz bizde doğrumu yanlışmı akıl veriyoz bilemeyiz sizi başka birine yönlendiriyim diyo=))))

kızlar ben kaçıyorum. Anacığımdan geldim hemen bilgisayara oturdum azıcık kocamla ilgileneyim değilmi ama. hepinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakınnn..

godes bi tanedir tabi canım onun yerini kimse tutamazz:dilcikar: ayrıcana çok güsel kısır ve kek yapar kendileri:kahve:

X