Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
eliiiff rabbim tez zamanda ssana da nasip etsin canım da dua et ya daha bizim nolcamız da belli diil ki..her an bişi olcak gibi geliyo allah korusun
canım inşallah sorunsız bi şekilde geçicek hamileleğin bebeğine(kızına) kavuşursın dadlum darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhhhboshayallersmile
sağol canım ama ben acımmmmmmm. aç aç içemeyeceğim.:)

cokacimcoook

slm ben geldim.
bugün doktora gittim. Kontrole kürtajdan sonra bir sorun varmı diye. herşey yolundaymış rahimde iyi durumdaymış. 5 hafta sonra en geç regli olmam gerek. Ondan sonra hormon testleri yapılacak, kan pıhtılaşaması testi istedim, birde bünyem eşimin spermlerini öldürüyormu diye test istedim. Hiç rahat duramıyorum ya. Ondan sonra yumurta takibine gidicem sürekli yumurtaların kendiliğinden olgunlaşmasını bekleyeceğiz olgunlaşıncada çatlama iğnesi yapacak. Ama çatlatmadan sonra doğal yollamı deniyelim yoksa aşılamamı yapalım karar veremedik.Onada ilerleyen günlerde doktorumla karar vereceğim.
son haberler bunlar şimdilik.
Yine rahat duramıyorum yaaaaa. İlla bişeyler yapmam gerek...

canım geçmiş olsun .. inş. bir dahaki sefere doğal yoldan gelir bebeğin ..her ne kadar fazla sürmesede o hamileleiği hissetmek güzel demi yani ben öyleydim 5 haftalık kesem gelişmedi diye kürtaj olmuştum ama yinede mutluydum.

elfkaya sen nasılsın cicim ? yeniden başladınmı tedaviye yoksa beklemedemisin.

canım geçmiş olsun .. inş. bir dahaki sefere doğal yoldan gelir bebeğin ..her ne kadar fazla sürmesede o hamileleiği hissetmek güzel demi yani ben öyleydim 5 haftalık kesem gelişmedi diye kürtaj olmuştum ama yinede mutluydum.

canın sen nasılsın neler yapıyorsun şuan ne durumdasın. İlk sayfamızda hamile başlığı altına yazmıştık seni yoksa 5 haftalık bebeğini o zamanmı kaybettin. :KK43:((((((

çok geçmiş olsun bak ne güsel rahmin hemen kendini toparlamış bide azcuk yerinde otursan kımıl kımıl etmesen nolurrralsanaalsanasmile
bünye sağlam maşallah ama bizim hatun yerinde duramıyo allahım yarabbimmmmakannehir
şincide aşılamamı yoksam normalmi yapsam die düşünüyo ayy canım ya azcuk otur kız yerinde naniknanik
sanki ablanı tanımıyorsun birde azıcık yerinde dur diyorsun mümkünmü. ben bu şeklilde bişeyler yaparak kendmi daha iyi hissediyorum. İnaşşah bu sefer başaracağım :))))) ne yapim ne yaşarsam yaşayayım umutlarım hiç tükenmiyor.

bu arada şu içindeki balıkta kaç aydır ne büyüyo ne ölüyo anam nebiçim paluk bukaydirigubbakcemile3
Yaa sorma ne zaman hamile kalırsam onu değiştirip karnında bebek gezen bir avatar koyucam şimdilik idare et tatlım..

Son düzenleme:
canın sen nasılsın neler yapıyorsun şuan ne durumdasın. İlk sayfamızda hamile başlığı altına yazmıştık seni yoksa 5 haftalık bebeğini o zamanmı kaybettin. :KK43:((((((

canım bende ii olmaya çalışıyorum , idrar yolu enfeksiyonum var onunla başım dertte doktor 5 iğne verdi biliyosun benim bir erken doğum geçmişim var ve şimdide korkuyorum.. ,Allaha emanet yani..hamile kalmaklada bitmiyor yanii her an stres her an korku ..benim 2. aşılamamda olmuştu kürtaj.yani bundan yaklaşıık 4 yıl önce .

canım bende ii olmaya çalışıyorum , idrar yolu enfeksiyonum var onunla başım dertte doktor 5 iğne verdi biliyosun benim bir erken doğum geçmişim var ve şimdide korkuyorum.. ,Allaha emanet yani..hamile kalmaklada bitmiyor yanii her an stres her an korku ..benim 2. aşılamamda olmuştu kürtaj.yani bundan yaklaşıık 4 yıl önce .

ay canım benim çok doğru söylüyorsun her aşaması ayrı bir dert hamileliğin. Allah acil şifalar versin sana inşallahhhhh. İnsan geçmişte olumsuz şeyler yaşayınca tabikide korkuyor ama inşallah bu sefer allahın izniyle bebişini kucağına sağlıklı bir şekilde alırsın canım...
Şimdi kaç aylık oldun canım birde cinsiyeti nedir miniğimizin.

elfkaya beklemedeeeakannehirakannehirakannehir
Hayatım biz neyi bekliyoruz??? Leylekler falan mı getircek bu Bebekleri yoksa gıııı??? kaydirigubbakcemile3
Herkesle bişeyle yapıyo, biz hala bekliveriyoz. Bizim heriflerin gurşunla boşa gediyor :KK1:

slm ben geldim.
bugün doktora gittim. Kontrole kürtajdan sonra bir sorun varmı diye. herşey yolundaymış rahimde iyi durumdaymış. 5 hafta sonra en geç regli olmam gerek. Ondan sonra hormon testleri yapılacak, kan pıhtılaşaması testi istedim, birde bünyem eşimin spermlerini öldürüyormu diye test istedim. Hiç rahat duramıyorum ya. Ondan sonra yumurta takibine gidicem sürekli yumurtaların kendiliğinden olgunlaşmasını bekleyeceğiz olgunlaşıncada çatlama iğnesi yapacak. Ama çatlatmadan sonra doğal yollamı deniyelim yoksa aşılamamı yapalım karar veremedik.Onada ilerleyen günlerde doktorumla karar vereceğim.
son haberler bunlar şimdilik.
Yine rahat duramıyorum yaaaaa. İlla bişeyler yapmam gerek...

Canım hadi hayırlısı, yeniden kendine bir yol çizmişsin, sonuda güzel olsun İnşallah
Valla yaptırabileceğin tüm testleri iste canım, aklına ne takılıyorsa cevabını almış olursun, için rahatlar, bide insan kendini daha iyi algılıyor belirtiler açısından drdan önce teşhisi ben kendim koymuş ve tüp bebeğe karar vermiştim.

godescim acele işe şeytan karışır madem bişeyler yapmak istiyor kendini en azından şu 5 afta başka şeylerle oyala tatlım stres yapma gerçi sen artık kendi yolunu açtın gibi bişey oldu başlangıcı yaptın sonucu seni üzsede en azından rahim evet ben hamile kalabiliyorum dedi tatlım

hayalbaz hadi bakkalım tatlım sende bize bi hamiş olarak dualarına ekle bizim şansımızı arttır :)

zeynocum sana katılıyorum biz böle boş boş bekliyoruz iimi yapıyoruz kötümü yapıyoruz bilmiyorum bende bi doktora gidip en azından bi yumurta takibi yaptayım diye kafamdan geçiriyorum ama
bakalım 1 veya 2 ay daha beklesemmi diyorum ama adet olursam 3. günü bi hormuon tahlili yaptıracağım en azından değerlere göre dr yönlendirir diye düşünüyorum hoş dr beni ekim ayında çağırmıştı zaten

godes ve elif sizi bende kıskanmadım değil hani ne güzel yüzyüze görüşmek o elektriği almak eminim daha hoştur çatladım patladım yani:KK66:

ay canım benim çok doğru söylüyorsun her aşaması ayrı bir dert hamileliğin. Allah acil şifalar versin sana inşallahhhhh. İnsan geçmişte olumsuz şeyler yaşayınca tabikide korkuyor ama inşallah bu sefer allahın izniyle bebişini kucağına sağlıklı bir şekilde alırsın canım...
Şimdi kaç aylık oldun canım birde cinsiyeti nedir miniğimizin.
amin canım inş.. 6. ayımdayım bir kızım olacak Allah nasip ederse...
elfkaya beklemedeeeakannehirakannehirakannehir

canım sen kendini en hazır hissettiğin anda başla tedaviye psikoloji çok önemli.. hayırlı zamanda hayılısıyla gelsin bebeklerimiz inş.

Hayatım biz neyi bekliyoruz??? Leylekler falan mı getircek bu Bebekleri yoksa gıııı??? kaydirigubbakcemile3
Herkesle bişeyle yapıyo, biz hala bekliveriyoz. Bizim heriflerin gurşunla boşa gediyor :KK1:

şekerim zaten ben tatildeyim :KK70: yara yaktırdım ya la herüf falan gözüm görmüyo:KK70:
sen boş durma dadlum benden geçti artıkın ben yaşlı ve hasta bi kadınım :nazar:

slm kızlar bugün ilk aşılamamı oldumalkisalkisalkis
fakat
yumurtalıklarım acıyor sizce normal mi kızlar
bir de bu dr bana neden jel vermedi
burda okuduğum herkes jel kullanmış
yardım lütfen

kızlar moralim çok bozuk değerimin bugün en az 1100 olamsı gerekiyordu ama 745 çıktı. doktoru aradım bekleyeceğiz her zaman kitaplardaki gibi artmaz dedi. canım çok sıkkın.

kızlar moralim çok bozuk değerimin bugün en az 1100 olamsı gerekiyordu ama 745 çıktı. doktoru aradım bekleyeceğiz her zaman kitaplardaki gibi artmaz dedi. canım çok sıkkın.

arencim bence hiç sıkma canını inan ben senin yerinde olsam oynardım vallaha hemde normal yolla gebe kalabiliyorum derdim sen bu ay olmazsa öbür ay gene kalırsın ama dokdorun dediği gibi bekle hakkında hayırlısı olsun bitanem rabbim bebeğini sana bağışlasınnn :1hug:

fakat
yardım lütfen

canım hayırlı olsun rabbim en kısa 15 gün sonra hamile haberlerini almamızı nasip etsin:)

canım du bakalım baksana doktor da öyle demiş..iki gün sonra tekrar mı kan verceksin..benim de kafam hep hcg de acaba bende mi bi daha kan verseydim yaaa.üzüldüm ama şimdi senin üzülmene inşallah yoktur bi sıkıntı.rabbim bu bebeği sürpriz bi şekilde gönderdi inşallah ömrünü de verir canım

fakat
yardım lütfen

bu arada ben jel mel hiçbişi kullanmadım haa söliyim.onlara bakma sen olacaksa oluyo olmıcaksa olmuyo okadar

fakat
yardım lütfen

geçmiş olsun canım hayırlı olsun inşallah tutar :Saruboceq:
bende jel falan kullanmadım ya sadece progestanmıydı neydi ondan vermişti başkada bişi vermemişti :emir_bebek::ecrin_bebek:

X