Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım bizim kayınpeder eşimi arayıp bana para gönder demiş bizde kaç aydır dr a gitmekten belimiz bürküldü zaten 3 milyar borcum oldu tabi bu arada hiç arayıp sormadılar paranız pulunz varmı diye bende sinirlendim vermiceksin dedim eşimde benim anam babam nasıl vermiyim benim param sen karışma dedi ama bu kaç kere oldu ilk değil para istemeleri bende sinirlendim gece valimiizi topladım dün gitcektim annemlere eşim köpek gibi pişman olup özür dileyince bende kaldım naparsa yapsın artık hiç gözüm görmesin onlarıda bıktım ben bu insanlardan :çok üzgünüm:

kız allah ıyılıgını versı keşke benımkıde yanı da olmsada eşim yollasa sana bişe diyimmi yanında olsa gene vercek gene vercek en azından görmüyosun benim yanımda eşim verir gün gelir beraber yeriz örn pazar sabah kahvaltımız beraberdır artı para isteri kalmadı kadesi okuyo ona yolladım der para ver sunu alcam derm kız kerdesleriyle giderz onlarada alırız baba yok mecburuz bana gelırken cok severım cıkolata getırır onlarada onların emekli maasları var istediklerini yapıyolar artı bide benım hakkımı yıyıolar halıne şükretmen için anlatıyorum

Sinemcim en azından tam olarak netleşmiş oldu regl oldun rahatladın bence. Stres daha çok yoruyor insanı.

kız allah ıyılıgını versı keşke benımkıde yanı da olmsada eşim yollasa sana bişe diyimmi yanında olsa gene vercek gene vercek en azından görmüyosun benim yanımda eşim verir gün gelir beraber yeriz örn pazar sabah kahvaltımız beraberdır artı para isteri kalmadı kadesi okuyo ona yolladım der para ver sunu alcam derm kız kerdesleriyle giderz onlarada alırız baba yok mecburuz bana gelırken cok severım cıkolata getırır onlarada onların emekli maasları var istediklerini yapıyolar artı bide benım hakkımı yıyıolar halıne şükretmen için anlatıyorum

anladım canım benim en azından gzüm görmüyo o bakımdan şanslıyım senin daha kötü hep gözünün önünde çekilmez beee :eek:klava:

ben bekliyom canım evet 9 mayısta yapıcam. ASlında 10 mayısta yapmam gerek ama 1 gün önce olsun. Belki anneler gününde güzel bir sonuç çıkar ne dersiniz. Bende yoruldum sürekli aşılama yaptırmaktan ya.

godes ve elifkaya şimdi siz tahlil gününümü bekliyosunuz

canım benim ilk aşılama tutmadı biliyorsunuz perşembe doktora gittim 2 tane yumurtam gelişmiş pazartesi tekrar çağırdı bakalım o gün ne diyecek ama ben aşılama yaptırmayı düşünmüyorum şu an maddi olarakta ii değilim hem aşılamanın normalden bi farkı yokki normal yollarla deneyecem bu ay yerimseniben

canım benim ilk aşılama tutmadı biliyorsunuz perşembe doktora gittim 2 tane yumurtam gelişmiş pazartesi tekrar çağırdı bakalım o gün ne diyecek ama ben aşılama yaptırmayı düşünmüyorum şu an maddi olarakta ii değilim hem aşılamanın normalden bi farkı yokki normal yollarla deneyecem bu ay yerimseniben

Ya aslında olacaksa normal yollada olur yumurtlamada sorun yoksa. Ama insan gene bir umut ya tutarsa diye yaptırıyor işte. Seninde badem 2 tane yumurtan gelişmiş birde günü iyi denk getirirsen süper olur. Eczaneden ovulasyon testi al. Yumurtlama gününü daha iyi ayarlayabilirsin.

ben bekliyom canım evet 9 mayısta yapıcam. ASlında 10 mayısta yapmam gerek ama 1 gün önce olsun. Belki anneler gününde güzel bir sonuç çıkar ne dersiniz. Bende yoruldum sürekli aşılama yaptırmaktan ya.

sizdede bi problem yok anladıgım kadarıyla niye olmuyo digerr başlıklara bakıyorum kalan kalan kalana senın aşılama ne kadara maal oluyo her seferinde aynı dr mı gıttım bneımkı 900 lr özel muayhanesı eşime gitmeyeli diyorum sanane diyo senmı veriyosun yazık yaa 250 yapan var :umursamaz:

Ya aslında olacaksa normal yollada olur yumurtlamada sorun yoksa. Ama insan gene bir umut ya tutarsa diye yaptırıyor işte. Seninde badem 2 tane yumurtan gelişmiş birde günü iyi denk getirirsen süper olur. Eczaneden ovulasyon testi al. Yumurtlama gününü daha iyi ayarlayabilirsin.

onu hiç denemedim nasıl oluyo

sizdede bi problem yok anladıgım kadarıyla niye olmuyo digerr başlıklara bakıyorum kalan kalan kalana senın aşılama ne kadara maal oluyo her seferinde aynı dr mı gıttım bneımkı 900 lr özel muayhanesı eşime gitmeyeli diyorum sanane diyo senmı veriyosun yazık yaa 250 yapan var :umursamaz:

Valla canım bende hiç bir problem yok eşimdede öyle herşey süper. 2-3 tane olgun yumurtamda oluyor her ay eşimin hareketli sperm sayısı gayet iyi. Ama sonuç olmuyor olmuyor. bu 3. aşılamam işte. Ben hep aynı doktora gidiyorum özel muayhaneye canım.
3. aşılama için iğne kullandığımdan biraz masraflı oldu canım benimde 1000 tl buluyor toplamı.

sinemcim birde ucuz yapan yerler vardır belkide ama güven önemli işte. Benim doktorda pahalı ama ben çok güveniyorum. Verdiğim para o yüzden rahatsız etmiyor. Seviyorumda doktorumu.

internetten baktımda idrrardan takip ediyorum yanılmıyosam ilginö duyudum ama yapmadım bunuda konusıyım eşimleohaoldumsmile

ben izmride yaptırıyorum ege üni.de ozgeozge..
120 lira hastaneye veriliyor bugün iğnelerin 4. günü
raporlu oluyor benim eczaneden borç alınıyor aşılama günü bütün ilaçlar reçeteye yazılacak ve katkı payını ödeyeceğiz onun için ilaçlar konusunda birşey söyleyemeyeceğim 1 hafta sonra olunca yazarım ama.
sen nerde tedavi oluyrosun?

nasıl yani anlamadım canım

Şimdi anladım kusura bakma. aynı hamilelik testi gibi testler var bazılarında 10 tane bazılarında 5 tane canım. İdrardan bakılıyor. 2. çizgi çıktığında 24-36 saat arasında yumurtlaman gerçekleşeceğini söylüyor. Böylece doğru zamanda ilişkiye girmiş oluyorsun..

Ne zaman başlayacaksın şöyle 10 luk paket aldın diyelim. Senin kafandaki ortalama yumurtalama günün atıyorum 15 inde başlıyor. Sen ayın 10 dan sonra her gün bakıyorsun. Yada daha çok paket alır. 10 gün değil 20 gün yaparsın. Belki çok düzensizdir yumurtlaman.

kızlar karnım agrıyo yatarak yazıyorum harflerde yutuyasam karmakarışıklık yüzünden af diliyorum dikkat ederim kızlar

benim aşılamam 400 tuttu hemde özlede sinem senin pahalı deilmi canım yaa ohaoldumsmile

X