Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
akşam d rumu arayım birde ben bi psikiyatriye gidiym iyi gelir belki

Git git tabi ama önce kendi beyninde bitiyor. Ama rahatlayacağına inanıyorsan hiç durma git. Ama senin sorunun tek bebek değil kayınvalidende problem. Asıl ona çözüm bulmak lazım. Kendi annenler nerde canım. Şehirdışındamı. eğer değilse o tarafa taşının çocuk oluncada hem yardımcı olur sana.

Bence mayıs ayı bize iyi gelecek. Hemde anneler günü. Belki uğurlu gelir hepimize

Git git tabi ama önce kendi beyninde bitiyor. Ama rahatlayacağına inanıyorsan hiç durma git. Ama senin sorunun tek bebek değil kayınvalidende problem. Asıl ona çözüm bulmak lazım. Kendi annenler nerde canım. Şehirdışındamı. eğer değilse o tarafa taşının çocuk oluncada hem yardımcı olur sana.

ben yenikoy onlar kartal eşim gitmez annesi dul ve eşim tek oglan bırakamaz oda peşimizden gelirkaydirigubbakcemile

ben yenikoy onlar kartal eşim gitmez annesi dul ve eşim tek oglan bırakamaz oda peşimizden gelirkaydirigubbakcemile

Hımmm. Ne yapmak lazım o zaman kaynanayı kaynar kazana atıp yandım gelin dedikçe altına odun atmalı :)))) Canım hiç takma ya istediği kadar konuşsun. Yokmuş gibi davran.

kızlar acil cevap psikolog ilaclı psikyatrı terapi oluyo dımı ilaçlı istemiyoum

Hımmm. Ne yapmak lazım o zaman kaynanayı kaynar kazana atıp yandım gelin dedikçe altına odun atmalı :)))) Canım hiç takma ya istediği kadar konuşsun. Yokmuş gibi davran.

amaaann bu kayananalar yokmu adamı deli ediyorlar iyiki bi oğlan doğurmuşlar evlenir barklanır hala kıçından ayrılımazlar allahtan korkmasam bende neler yapcam ama neyseeeeeee :eek:klava:

kızlar acil cevap psikolog ilaclı psikyatrı terapi oluyo dımı ilaçlı istemiyoum

Evet canım dediğin gibi şimdi bir araştırma yaptım bende bilmiyordum.

psikologlar gerçekten de tıbbi bir tedavi uygulamamaktadırlar. Danışanları ile sadece psikoterapi ilişkisi düzeyinde bir işbirliğine girmektedirler. Oysa psikiyatrlar tıp doktorları oldukları için ilaç reçete edebilmekte ya da diğer tıbbi uygulamaları gerçekleştirebilmektedirler.
böyle bir yazı buldum.

amaaann bu kayananalar yokmu adamı deli ediyorlar iyiki bi oğlan doğurmuşlar evlenir barklanır hala kıçından ayrılımazlar allahtan korkmasam bende neler yapcam ama neyseeeeeee :eek:klava:

Siz halledebildinizmi canım para konusunu hala istiyorlarmı.

Kaynanalar diye yeni bir konu açıp ordamı anlatsak kaynanaları biraz çekiştirsek :))))))))

randevü alamadım dolu akşam eşimle konusuyım bakalım o nedocıek bıldıgı yer varmı cevresı genıs

Siz halledebildinizmi canım para konusunu hala istiyorlarmı.

yok be nerdeee ben karışmıyom artık ne halleri varsı görsünler onların yüzüne yuvam dağılcak karışırsam fena olcak annemi aradım dün o da sen bilirsin gelceksen ben seni bi daha göndermem geri dedi bende ozman kalım bari dedim :roflol:

yok be nerdeee ben karışmıyom artık ne halleri varsı görsünler onların yüzüne yuvam dağılcak karışırsam fena olcak annemi aradım dün o da sen bilirsin gelceksen ben seni bi daha göndermem geri dedi bende ozman kalım bari dedim :roflol:

elifkaya marak ettim sakıncası yoksa banada anlatırmısınbilmiyorumkismile

elifkaya marak ettim sakıncası yoksa banada anlatırmısınbilmiyorumkismile

canım bizim kayınpeder eşimi arayıp bana para gönder demiş bizde kaç aydır dr a gitmekten belimiz bürküldü zaten 3 milyar borcum oldu tabi bu arada hiç arayıp sormadılar paranız pulunz varmı diye bende sinirlendim vermiceksin dedim eşimde benim anam babam nasıl vermiyim benim param sen karışma dedi ama bu kaç kere oldu ilk değil para istemeleri bende sinirlendim gece valimiizi topladım dün gitcektim annemlere eşim köpek gibi pişman olup özür dileyince bende kaldım naparsa yapsın artık hiç gözüm görmesin onlarıda bıktım ben bu insanlardan :çok üzgünüm:

X