Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ama belim berbat ağrıyor ve gögüslerim ve sarı akıntım çok

Son düzenleme:
tüp bebek dıyorum ben en azından tuttuguna dail kesinleşmiş olur böyle anlam veremıyom nıye olmuyo aklım ermıyo suan ama aklıma gelen su var evliligim ilk zamanlar cok soruluydu validem yüzünde otomatıkmen eşimle aramdada oluyodu rüyalarıma giriyodu hergün aglardım stres stres belkide ondan olmuyo nasıl rahatlayabılır bılmıyorum eşimle tatil planı yapıyoruz inşallah ıyı gelir bu arada valide planlıyo kaplıca sulara gidin diye siz düşünün off bak gene sinir oldum yook yook benımkı stres

takma kayın valideni ya psikiyatriye giden eşinle beraber çok rahatlatıyor canım

takma kayın valideni ya psikiyatriye giden eşinle beraber çok rahatlatıyor canım

dogru diyosun bunu hiç düşünmedim iyi gelir akşam eşimle konusuyum ben gıtsem yeter sorun bende annesine tahammul edemıyorum kafamı rahatlatıyım

ben 3 aydır peş peşe aşılama yaptırdım hiç ara vermeden. Eğer buda tutmazsa artık 4. yaptırmam herhalde direk tüp bebeğe geçerim. Ama senin aşılama daha ilk bence tüp bebeğe hemen geçiş yapma. Zaten biliyorsun tüp bebektede şans oranı %70.

X