Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
en azından uygun taki ben 250 verdim gecen sene yazık kere gittim ben cimri biri degiim aksine cömertim ama sonuç negatif olunca yazık oluyo masraflara eşime yazık o dert etmesede sabah 7 işe gidiyo akşam 8 de geliyo sokaktan toplamıyo ama bu test uygun zararda olmaz arti sorunda yok bakalım eşimin mantıgına yatıcakmı o aşılama diyo

:) of sıkıntı bastı. hep başa sarmak hep başa sarmak yoruyor insanı ya...eşim hep evlatlık alalım diyor. öylemi yapsam acaba

öyle düşünme söyledigin sacma degil ama senin evladın artı hamilielik duygusunu tatmak varken bizde bir gün bunları tatcaaz

en azından uygun taki ben 250 verdim gecen sene yazık kere gittim ben cimri biri degiim aksine cömertim ama sonuç negatif olunca yazık oluyo masraflara eşime yazık o dert etmesede sabah 7 işe gidiyo akşam 8 de geliyo sokaktan toplamıyo ama bu test uygun zararda olmaz arti sorunda yok bakalım eşimin mantıgına yatıcakmı o aşılama diyo

Çok doğru diyorsun canım. bende sürekli doktora gidiyorum diye testi bırakmıştım. benimde bu ay tutmazsa bende alıp yapsammı. gerçi doktorda gidiyorum biraz saçamamı olur.

nıye olsun zararımı var tek onlara artı özele gitikde ne oldu denemekte yarar var ama pes etmeyeli 3.ayında kalmıs

selam canım hoşgeldin ne alışverişine gittin kızz bugun fener maçı var die yine formamı aldın yoksam :1shok:
iklim herseyin ii hoş oğlak burcusun ben gibi ama bu fener ne kızım yaa koskaca beşiktaş varken sositososito

:1ninca: ajanlıkmı yapıyon kıss :roflol::roflol:
yok cnm üst baş normal bu sefer ki :roflol:

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
opuyorumnanaktan
NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.haticet :ecrin_bebek: 17 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs adet günü
5.umudu_m :ecrin_bebek: 18 nısanda yapıldı, yarında test günü
6.sultanpendik :ecrin_bebek: 23 nisan aşılama günü, 5 Mayıs tahlil günü
7.cicvir41 :ecrin_bebek: 19 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs tahlil günü
8.godes :ecrin_bebek: 26sında aşılama yapıldı 14 Mayıs adet tarihi

opuyorumnanaktan

AŞILAMA İÇİN İĞNELERE YENİ BAŞLIYANLAR
1.iklim :emir_bebek: bu ay olmadı umutlar sonraki aya :teselli:
2.kayse :emir_bebek: iğneye 13 nisanda başladı
3.banusu :emir_bebek: iğneye 15 nisanda başladı
4.ankara_06 :emir_bebek: iğneye 4 nisanda başladı 2 nisan adet tarihi
5.35deniz :emir_bebek: 1 mayıs adet günü o zaman belli olucak aşılama tarihi
6.fatıma zehra :emir_bebek: bu ay olmadı sonraki aya kısmetse :teselli:
7.gulucum81 :emir_bebek: çok yakın zamanda aşılaması yapılıcak inşallah
8.bahar_81 :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
9.zeynoperi :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
10.elfkaya :emir_bebek: henüz günü belli değil
11.aren :emir_bebek: 26nisanda klomene başlıycak çok yakındada aşılama
12.alaiye :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
13.SMGE :emir_bebek: bu ay olmadı kısmet sonraki aya inş :teselli:
14.hayalbaz :emir_bebek: 26sında klomene başladı çok yakında aşılama sat 20 mayıs
15.ozlenen2010 :emir_bebek: puregon 75 le başladı sat 25 mayıs
16.35deniz :emir_bebek: iğnelere bugün başladı 28.04 hadi hayırlısı
17.sinem25 :emir_bebek: bu ay olmadı kısmet sonraki aya inş :teselli:
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan
:CüvCüv:

saat 3 ü geçiyo hiçbirşey yapmadım eşim takma keyfine bak diyo ama benim elim kalkmıyokı bişe yapıyım daha perdelerimin güneşligini yeni açtım hava cok güzelmiş evimiz sahile çok yakın evde durursam kafayı yiyecem eşim geliyomuş dışarı cıkıyım patlıcam yoksa

saat 3 ü geçiyo hiçbirşey yapmadım eşim takma keyfine bak diyo ama benim elim kalkmıyokı bişe yapıyım daha perdelerimin güneşligini yeni açtım hava cok güzelmiş evimiz sahile çok yakın evde durursam kafayı yiyecem eşim geliyomuş dışarı cıkıyım patlıcam yoksa

Ohhh ne güzel sahilde bir çay iç. Havada mis gibi. Hemde kafan dağılmış olur.

canım silmedim ne seni de diğerlerini olmadı diye not düştüm a.s

cok üzüldüm suan aglamamak için zor tutuyorum hiç stres yapmadım ama işte ben kendimi olumsuzluga alıtırmıstım demekkı inansaydım oo bıtmıştım ben

cok üzüldüm suan aglamamak için zor tutuyorum hiç stres yapmadım ama işte ben kendimi olumsuzluga alıtırmıstım demekkı inansaydım oo bıtmıştım ben

Canım aynen bende öyle oluyorum. Her aşılamadan sonra kesin tutmayacak diyorum ve kendimi kötü senaryoya hazırlıyorum. SOnra tutmuyor acayip üzülüyorum. Senin dediğin gibi tutcak diye bekleyipta tutmasa demekki intihat etcez. Bence biz kendimizi kandırıyoruz tutmayacak diye düşünsekde bilinç altı öle demiyor işte..

godescım listeye bakıyorumda sadece 1 kişi hamile kalmış bekleyen cook bitek bizde degil kolay olmuyomuş demekki bizde bekliceyiz

X