Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sinem25
sen fazla kendini yorma dinlen aşılamamı olmuştum kaçınçı gün bugun

15. günüm yatıyorum sancım durdu kanammda durdu bakalım az pembe oluyo ben streste yapmadı adet olana kadar bakalım zaman gğsretcek hıı ayaga kalkınca karnım agrıyo oo ayrıı

kızlar ya ne ...... iş bu anlamadın sabah kırmızı kan geldi şimdi durdu azar azar pembe geliyo dr aradım olur dedı kahverengı kırmızı geldi dedım bekle adet gibi olmassa pazartesı tahlil yap dedı bakalım durum ne göstercek ayagı kalkınca karnım agrıyo yatınca geçiyo offfff allahım off

sinem git bir test yaptır. ne olur ne olmaz. gebelik var mı yok mu, kimyasal gebelik mi önlem alınamsı gereken birşey mi. yoksa da en azından için raharlar, p.tesi ye kadar hep aklında olacak.

15. günüm yatıyorum sancım durdu kanammda durdu bakalım az pembe oluyo ben streste yapmadı adet olana kadar bakalım zaman gğsretcek hıı ayaga kalkınca karnım agrıyo oo ayrıı

ben ayın 19 aşılama oldum ve 10.cu gün gebelik testi yaptım 145,6 çıktı bence sende yap sonuç çıkar

Herşeyin hayırlısı siz en azından iyi veya kötü sonuçu öğrendiniz ben daha bekleyeceğim. bekleme kısmı daha zorrr ya. Sizden böyle olumsuz haberler gelince benimde hiç umudum kalmıyor yaaa

Ama hiç üzülmeyeceğim. Sende üzülme sinemcim. Kadere çok güveniyorum bebişimiz şimdi olmuyorsa vardır bunda bir hayır.

Herşeyin hayırlısı siz en azından iyi veya kötü sonuçu öğrendiniz ben daha bekleyeceğim. bekleme kısmı daha zorrr ya. Sizden böyle olumsuz haberler gelince benimde hiç umudum kalmıyor yaaa

senin ne kadar kaldı ögrenmene

belli olmazki diger topinglere bak o kadar cok varkı ben bıle düşünmüyodum okudukca bu ay tekrar yaptırsammı dıyorum ne dersınız

ikincisi olur dıyolar ayy eşim yapalım diyo ben biraz ara verellim diyom hem de kg vermiş olurum gercı benım kg göze batmıyo ama bu arada kızlar cabuk toparlandım dımı napım saglık olsun

yaptır tabi canım biz sebebini işleyelim ALLAH bizleri görüyor verecek de o alacakta inşaallah allah herkese nasip eder

ozaman bugün kanam fazlalaşırsa elşimle konusum dr arıyım ya tüp bebekmı yaptrısam ne dersınız

X