Neden yapamadığını biliyorum

Cikolatacim ben geldiim,merhabaaa
Beni biliyorsun takimlardaydim daha onceleri,fakat istedigin sonuca varamamak uzuyor insani.
Neyse bana hafif bir odev ver,ki kacmayayim cabucak
Hoş geldin denizimmm ne ödevi estağfurullah öyle belirli bir listemiz yok burada. Tartı günlerimiz de yok ama sevincimizden cildiriyorsak paylaşıyoruz istersen yarın sabah güzel bir başlangıç yaparak başlayabilirsin. Pazartesi hafta başı. Birde tartilip kaç kiloyla başladığını not edebilirsin. Bir de hedef belirlersen tamamdır bu is. Motivasyon konusunu bize bırak. İnan bak basardigin zaman ne kadar hızlı ilerlediğini görünce keşke daha önce yapsaymisim diyeceksin

Süpersin kafada bitirince nasıl su gibi geliyor geçiyor değil mi haftasonu tartıda seni düşünemiyorum sevinçten havalara ucacaksin

Merhaba bende 20 kilo vermek istiyorum baştan itibaren bütün mesajları okudum ve yalnız olmak istemiyorum
Göz açıp kapayana kadar günler aylar geçiyor. 5-6 ay deyince kulağa fazla görünüyor ama kilolu şekilde geçirdiğimiz onca yılı hesap etmiyoruz. Nasıl hızlı geçti.. Halbuki 5 ayını ayirabilseydik çoktan istediğimiz kiloya gelmiştik. 5 ay diyorum ama 3 ay sonrada aynaya mutlu olmaya başlıyorsun. Her ay mutluluğun katlanıyor. 5 ay da seni ya asıl hedefine ulaştırıyor ya da çok cok yaklaşmis oluyorsun. Bende 20 kilo vermiş biri olarak yapabileceğini biliyorum

Harika motive ediyorsunuz teşekkür ederim. 2 aydır sağlıklı besleniyorum 2 haftadır da spor yapıyorum 12 kilo verdim ama kendimi hiç zayıflamış gibi görmüyorum aynaya bakınca sanki hala o eski bedenimdeyim niye böyle hissediyorum bilmiyorum. Bu arada yazınızı okudum o kadar dogruydu ki yazdığınız herşey kendimi buldum okurken ve ne kadar çok kişi varmış bu kaderi yaşayan bire bir aynı şeyleri hemde çok duygulandım okurken

İnanın bende sizler "Kilo vermek istiyorum hic irademe sahip olamıyorum çok üzülüyorum" gibi söylediğiniz de geçen seneki halimi yeniden görüyorum aynı şekilde duygulaniyorum. Yardim etmek istiyorum. Kilolu olmanın acısı da başka kırıyor bizleri. Bir şekilde gururumuz kırılıyor. Hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. 12 kilo şuan için çok güzel sonuç. Şuan kaç kilosunuz? Mutlu olmamanizin sebebini birazdan birlikte cozucez inşallah

Harika bir yazi ve motivasyon olmuş bendd şöyle kenarda duradurayim.aynı anlattigin gibiyim bende.2.bebegime supriz bir sekilde hamile kaldim,ilkini tam vermeye baslamisken.. 3 ay sonra doğumum var Allahin izniyle.
Burada takılayım bende kararliyim çünkü ben bu değilim seklim semalim herşeyim değişti aynalara küstüm inan..
Simdi bile dikkat edeyim diyorum aslinda.max 4kg cocuk dogurcam aldigim 15kg simdiden.
Neyse takipteyim sizi kizlar

Meraba. Bende 111den 102 ye düştüm. Bende senin gibi hissediyorum. Çok az fark oluştu henüz. Eğer benim gibi kiloluysanız farkı görmek zaman alacaktır

Ne kadar tatlı birisiniz insan sizi görmeden seviyor çok naif bir kalbiniz var o kadar belli ki Şu an 78 kiloyum 2 ay önce 90 dim. 7 li sayılara inebilecek miyim bir gün diye düşünüyordum 79 bir görsem diyordum şimdi gördüm ama aynada kendimi hala 90 gibi görüyorum halbuki biliyorum verdim söyleyen biri oldu güzel zayiflamissin diye olmayan kıyafetler oluyor şimdi ama mesela doğum göbeğim var o çok çirkin duruyor hiç gitmeyecek gibi geliyor göbek gitse bile çok sarkık olacak ayrıca şu an emzirdigim için göğüslerim de sarktı o beni çok mutsuz ediyor

Meraba. Bende 111den 102 ye düştüm. Bende senin gibi hissediyorum. Çok az fark oluştu henüz. Eğer benim gibi kiloluysanız farkı görmek zaman alacaktır
Merhaba ben hamilelikte çok fazla kilo aldım odemim de çok fazlaydı 120 kiloya ulaştım zaten kilo aldığım bir dönemde hamile kalmistim doğumdan 1 hafta sonra indi odemlerim ve 20 kilo gitmişti kendiliğinden sonra kendi cabamla 1 ay Karatay beslenmesi ve Leslie yaparak 6 kilo verdim 90 oldum yaklaşık 10 aydır da 90 da kaldım çünkü sonrasinda ne diyet ne spor kaldı ama 90 kiloya indiğimde bile bundan mutluydum kendimi baya zayıflamış güzelleşmiş hissediyordum şimdi niye böyle bende bilmiyorum

Sporla desteklemek gerekiyor sadece diyet işe yaramıyor. Malesef bizler için 90 kg da çok fazla daha vermemiz gerekiyor

Ayy cok teşekkür ederim gülümseyerek yaziyorum şuan çok mutlu oldum ya böyle hissetmeniz ne kadar guzel. Siz güzel baktığınız için güzel görüyorsunuzdur
Şimdi asıl sorunumuza gelecek olursak, ben sezeryanla doğum yaptım. Acayip bozuk bir vucudum vardı. Göbeğim sezeryan çizgisinin üzerine 4 parmak kadar düşüyordu. Göbeğimi yukarı kaldırarak bakımını yapıyordum. Doğum sisi indikten sonrada bu değişmedi. Bildiğin göbekli ve sarkık goguslu bir kadındim. Şimdi sonradan mucizeler oldu demeyeceğim neyse onu söyleyeceğim sana. 80 kiloyken 70 kiloyken ve 60 kiloykenki fotoğraflarımı yandan çektim. Eğer eski hallerimi görmemiş olsaydım bana sorarsan ben şuanda da göbekliyim. Ama eski hallerimle olan devasa farkı gördükten sonra yine de iyi olduğunu düşünüyorum. Göğüslerim biraz yayganlasti zayıflayınca. Ama önceden de çok güzel göğüslerim yoktu. Yani biraz da fiziki yapıyla alakalı. Benim göğüslerim dik degil. Sorun de etmedim bunu. Ben göbeğimi sorun ediyorum. Ama yolculuğum henüz bitmedi. 55 kiloya ulaştığım zaman bir resim daha cekicem. Her türlü en iyi halini alacağını düşünüyorum.

Vücudundaki farkları görebilmek adına her ay bu fotoğraflari cekmeni öneriyorum. Ve diyetle beraber spor yapmak da kesinlikle daha sıkı görünmeni sağlayacak. Vücudundaki yağ oranı azalıp kas kutlen arttıkça karın bölgesinde kas çizgisini görmeye başlayacaksın. Bacakların güzelleşecek. Karın egzersiz programı "göbek eriten" kullanıyorum. İçinde keşfet bölümünde bacaklar için egzersizlerde var. Daha kolayına gelen hareketleri seçerek kendinde bir program oluşturabilirsin. Kesinlikle suanki ruh halinden kurtulacağına eminim. Şuan biraz daha yolumuz var. Yağ kaybetsende hala şekle girmediğini düşünmen çok normal. Biraz zaman tanimaliyiz.

Göbeğin suanki halı gibi olmayacak bundan emin olabilirsin. Göbeğin bu kadar sarkık da olmayacak. Olabildiği kadar çekilecek. Dümdüz bir karnımız olmayacak. Ama yinede cok iyi hissettirecek. Sadece sporu bırakmayalım ve protein almaya da özen gösterelim. En iyi versiyonunu oluşturuyorsun

Evet o kadar kilo al ver vucudum çok saldı 2 hafta oldu Leslie yapmaya başladım inşallah sıkılaşirim da gözle görülür bir incelme elde ederim
Edeceksin inşallah :) bol bol resim çek sonra oncesi sonrasi yapmak icin. Ben ekimde başladım 2.5 ayda ancak gormeye basladim fark 9 kg da :)

Eklentiler

• IMG_20201217_170455_699.jpg
    140,8 KB · Görüntüleme: 41
Bekliyoruz her zaman yardıma hazırim

Gobegim suan tam tarif ettigin gibi hamile gobegi gibiyken suan sarkti 4 parmak vardir senin gibi. Eşim bimden bir alet aldi. Bir de şu pilates lastiklerinden alsam diyorum mekik icin. Sadece yuruyus ve eliptik fayda saglamayacak gobuse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…