Ne olurdu sanki?

Ben de geri kafalıyım sanırım. O ne biçim teyze ya , içmişler aynı yatakta uyanmışlar da eniştesine bile mayo sallarmış mış mış ta mış mış mış! Hey yarrabim. İnsanı çileden çıkartan şeyler bunlar. cıvık cıvık ilişkileri sevmiyorum malesef ayrıca ailesinin konustuklarını sana senin konustuklarını da aılesıne söylüyor adam ya, yahu söylenecek şey var söylenmeyecek şey var ! Bilezik olayı facia! Bir de teyzesinin laf sokmalarını yuttum demişsin ama yutma. Belli bazı seylerı sen gıcık ol diye yapıyor . Sende alttan alttan lafını sok boşver . Dişini göSter

Evet ortada celiskili konusmalar var.
Kendimi zaten sindirilmis hissediyorum. Cunku ben sevgilime teyzesinin bu yaptiklarinin ne manasina geldigini sordukca bu konuyu actikca bana buyuk tepkiler verdi onlarin hakkinda ne dusunurmusum diyerekten.
Asil benim sormam lazim bu yaptiklari ne demek oluyor derken o ve teyzesi beni sucladi.
Hayir herseyi anlarim he der gecerim ama insan ne konustugunu bilmeli degilmi? Istedigi kadar öpüssünler sevsinler yatsinlar kalksinlar teyze yegen ama bunu bana anlatma geregi nedir? Tipki o fotoraf olayindaki gibi..madem aile iliskileri öyle ozaman istedikleri kadar teyze yegen kumsalda yuvarlansinlar ama bana bunu bildirmek niye? Ne geregi vardi ki durduk yere? Banane yani. Zaten görmüyorum uzaktayim. Daha yeni tanismisiz üstelik.
Teyzesi benim söylediklerimi ögrenince aramis sevgilimi ikisi aglamislar hatta. Sonra ücümüzün konusmasindan sonra teyzesi o kizi üzme ben vesile oldum arkamdan bela okumasini istemem demis. Beni seviyormus cok sözde..
Teyzesinin ögrenmesi de aslinda baska birinden..yani bana sonradan dusman kesilen bir insandan.. ona önceden bu rahatsizligimi anlattigim icin bana karsi kullanip bire bin katip anlatmis teyzeye. Yoksa normalde sevgilim anlatmayi dusunmuyordu bu konuyu.

Sevgiliniz de, teyzesi de normal degil..

Birincisi, afedersiniz bu cumleyi kullanicam ama teyzsinin kocasizlik basina vurmus ne diyecegini bilmiyor ve annelik vasfi yok. Zaten demissiniz ama ileri derecede psikolojisi bozuk. Yegenini sizden kiskaniyo çünkü elinden alicaksiniz..

İkincisi, sevgilinizin laf götürüp getirmedeki amaci ne? Cok ahlaksizca bir davranis.

Teyzeden mumkun mertebe uzak durun, konusmayin derim..

Benim sevgilim hep der, akrabalarimi sevmiyorum, teyzem soyle boyle der bana.. bu akrabalarin dirdirida hic bitmez.. bende korkuyorum bu durumdan ama sevgilim zaten anlatti bazi seyleri.. beni uyardi.. hayirlisi artik.. senin sevgilin teyzesine bagliymis.. tavrini koymalisin hemde sert bir dille uyarmalisin..

Aslinda bizi tanistiran kendisiydi sonradan böyle konusmasi davranmasini anlamiyorum.
O ücülü konusmamizda keske sizi tanistirmasaydim bile demisti yuzume karsi.
Artik ne niyetle dedigini cözemedim. Kadin bir öyle bir böyle.
Veya o tipik kaynanacilik yapan kadinlardan herhalde.. sevgilime, benim icin iyi konusuyor ama yapacagini yapiyor yinede.
Teyzeden uzak durmak istedim. Ama ben uzak dursam ne fayda sevgilim uzak durmadiktan ve onun bu yaptigi sacmaliklarini anlamadiktan sonra. Veya onu bana karsi savunduktan sonra. Bana sanane bile diyebiliyor. Ama teyzen bana bunlari bunlari söylüyor dedigimde ona niye sanane diyemiyorsun diye sordugumda suskun kaliyor. Aldirma diyor deli o diyor. Yahu benimde hislerim var nasil aldirmiyim? Zaten sustum sustum artik tastim doldum kaldiramiyorum bunlari.

Teyze kesinlikle normal degil. bana kesinlikle sizi ayirmaya calisiyor gibi geldi. ayril kurtar kendini yol yakinken.

Teyzeye bi hayranlık beslemis sanki.. Kadın olarak değil insan olarak.. Ailesi aklı başında sert insanlar sanki.. teyze "manyak" lafını esirgemiyor.. rahat.. sevgiliniz böyle değil sanki değişik bi bağ kurmuş.. aklıma gelen analizi paylastim ve diyorum ki kaçın.. teyzesi canı.. evliliğini bozacak güçte..

Teyze manyak, kafası going to go olmuş.
Damat bey de teyze kuzusu.

Ileride bu adam ile evlenirseniz teyzeden daha çok çekeceğiniz var.
Ben olsam bir şeyleri bahane eder çok pis kavga ederdim ki evime bile gelemesin

Hmm bu analiz dogru olabilir aslinda..aklima yatti gercekten.
Ama son cümleleriniz korkutucu geldi ,,hele ki analizin dogruluk payi oldugunu dusundukten sonra..

O zaman sart kosacaksiniz ya ben ya teyzen diye..
Sonuçta anasi degil babasi degil biraz mesafe koyabilirr..
Yani bu kadin ileride evliliğinizi bile bozar benden söylemesi..

Cok rahat buyutulmeme,hatta evliligimde de baski gormememe ragmen cok tuhaf geldi bana anlattiklariniz.Sevgiliniz de teyzesi de cok garip.Bir omur gecmez bu sorularla.Yol yakinken ayrilin derim.Bir de ailesine cok guvenmeyin bence.Bazen aileler cocuklarini bazi kotu aliskanliklardan ya da insanlardan kurtarmak icin baskalarina niyetlerini belli etmeden yaklasabiliyorlar,cok iyi gibi gorunup el ustunde tutabiliyorlar.Yani sirf ogullari kurtulsun diye.Ben ailenin her seyin farkinda oldugunu ama size yansitmiyor olabilecegini dusunuyorum.Bir arastirin derim.Ayni zamanda erkek arkadasiniz kaostan beslenen bir insanmis gibi duruyor.Teyzesinin size olan kiskancligi ve sizin bu olaylara tepkiniz,kiskancliginiz onu icten ice mutlu ediyor gibi.Yoksa ne diye anlatsin tepki gormeden sevildigini hissetmiyor sanirim.Bir dusunun boyle bir adamla evli oldugunuzu ve surekli sizi yaptigi,soyledigi seylerle cileden cikarip siz tepki gosterince de aa ne var bunda cok tepki gosteriyorsun cok normal bunlar sen beni nasil bir adam sandin vs ile baslayan cumleler..Ben bekarken benzer bir erkek arkadasim vardi.Baktim ki kendimi sorguluyorum,normal kavrami degisti benim icin,hep suclu ben oluyorum ve saglikli dusunemedigimi hissediyorum o noktada ayrildim.Inanin ki hayatimdaki en dogru kararlardan biriymis.Ben huzur isteyen bir insanim oyle kavga gurultuyle isim olmaz.Umarim kendi adiniza dogru kararlar verirsiniz.

Ayrıca senin ailendeki ilişkilerin farklı olması sana başkalarının ailevi ilişkilerini yargılama hakkı vermez.

Ben onlarin aile iliskilerini yargilasaydim, teyzesinin bu yaptiklarindan sonra biraz bekleyeyim belki huyu böyledir diye dusunmezdim. Kendim acik bir insanim. Herkesin aile yapisi farkli olabilir sorun degil.
Ki öteki teyzeleriyle konusma tarzlarida benim simdiye kadar "dogru" bildiklerimden farkli. Ama herkesin dogrusu kendine oldugunu da biliyorum. Onlarda öyleler demek ki dedim art niyet sezmedim. Hatta hosuma bile gitti. Ama tek bu teyzesinin enerjisi ve bana karsi konusma tarzi ve yaptiklarini garipsedim. Huyu suyu hosuma gitmeyebilir ama bu beni ilgilendirmez zaten. Kimseyi kafaya takip o nasil bir insan o niye öyle diye ugrasamam. Ama bunun ucu sevgilime dokunuyorsa banada dokunuyor. Yoksa hic umrumda olmazdi o teyzesinin karakteri yasam tarzi anneligi vs. Keske siz hakli olsaniz ve ben yanlis olsam.
Sizin gibi karsit fikirleride burda duymak istiyorum... hersey bir yanlis anlasilmadan ibaret oldugunu dusunmek istiyorum..gercekten ben buyutmus oldugumu dusunmek istiyorum

Teyzesi yahu teyzesi diyorsuda, özkızına taciz eden babalar var .özkızı yahu öz kızı.
Yani anlamıyorum Sizde olmuyor diye kimsede olmuyor sanıyorsunuz bu tarz ilişkilerin .
Ona bakarsan kimsenin teyzesi ay içtik yattık da sabah böyle kalktık demez.benim teyzelerimi düşünüyorum da mümkün değil .ama bende olmuyor diye kimsede olmaz bakış açısı nedir!
Ne hayatlar NE ilşkiler ne insanlar bar hanımefendi hayat sizin gördüğünüz gibi pembe değil ne yazık ki..ortada bariz laçkalaşmış bi ilşki mevcut kime sorsanız aa çok normal demez .var bi acayiplik işte.hiç aklına gelmeyecek şeyi kadın aklına sokuyor bariz..beraber yattık NE demek..bunu hangi aklı başında kadın söyler..

Tabii ki var haklısınız. Üstelik Türkiye ensest ilişkinin en yaygın olduğu ülkelerden biri. Ama ben bunu zaten konu sahibine yazdım. Eğer ensest bir durumdan şüpheleniyorsanız zaten sevgiliniz sapık, bırakın gitsin. Eğer böyle bir durumdan şüphelenmiyorsanız yaptığınız saçma diye. Ki kendisi sevgilisine böyle bir durumu konduramadığını da açık açık yazdı. Yani ben teyzesi yahu teyzesi demeye devam ediyorum.

O anlamda yani anladım ..Allah yardımcısı olsun konu sahibinin.çözüme kavuşturmadan yol almasın ilerde de aynı şeyler olacak çünkü ..

Ben de tam olayı çok kişisel aldınız diye yorum yazacaktım bunu okuyunca taşlar oturdu. Konu sahibesinin anlattığı kadarıyla teyze dengesiz, oturmasını kalkmasını bilmeyen bir tip. Ben birlikte gezilmesini sarılmasını denize girilmesini falan çok normal bulurum. Yalnız sarhoş olduktan sonra aynı yatakta uyandık saçımız başımız dağılmış gibi şuursuz bir laf eder miydiniz? Hadi diyelim öyle bir şey yaşandı yani aynı yerde yatmak da değil olay, bunu yeni tanıştığınız gelin adayına söyler miydiniz? Ne alaka? Kadın ya huzur kaçırmanın derdinde ya da yeğenine tuhaf duygular besliyor. Babasi da cıvık cıvık ilişkinize son verin demiş mesela. Normalinde anne babalar akrabalarla, büyüklerle olan ilişkileri destekler. Tamam bize iğrenç geliyor ama böyle ilişkiler var. Murat Başoğlu teknede yeğeniyle görüntülenmişti örneğin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…