Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Canım hangi ilaçları nasıl kullandın yeşillik yedin mi yürüyüşü çok yapmadığını demiştin

2 ay fodega,panacea ve bee aldık eşim de Man karışım kullandı ben de arada karışımdan kullandım . Şükür oldu

Kaç senedir olmuyoduki canım sorun varmıydı bizimkisi sebebsiz infertilite 3. Ay mfkm 2 aydıe advictor bu ay da athena ekledim artı yumurtalar için 3-2-3-2 yide tamamladım suan beklemedeyim arada regl agrılarım geliyo gidiypr ama gögüslerime dokunamıyorm suan bende cok yogun yumurtlama hissettim resmen yürüyememiştim yumurtlama döneminde kasık agrısından 1 haftaya bellöi olcak beklemedeyim

İnşaallah canım

Yaşınız kaçtı.ne zamandır deniyordun ve ne kadar kullandın biraz anlatır mısın.bu arada hayırlı uğurlu olsun Rabbim göz aydınlığı versir

Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Birkaç sorum olacak:
Adendo yu doktor mu önerdi yoksa siz mi aldınız ben de alayım mı
Regl olunca başlamak mantıklı mı yoksa hemen başlayayım mı
Pancea günde bir kere mi
Hangi saatlerde almalı
Benim kullandığım vitaminler ile kıyasladığimda hepsi var pancea hariç arı sütü polen propolis karışımını eğriçayırdan almıştım yeterli olur diye düşünüyorum

Teşekkürler canım. Adendo kendim aldım regl olunca kullanmak daha iyi sanki ön hazırlık oluyor. Aç tok farketmez günde bir tane biz akşam yemekte.n sonra aldik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…