Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar selam bende mfk man aldım ve bireysel paket aldım 1 yıldır evliyiz korunma yok ben 28 eşim 32 yaşında bana da dua eder misiniz içim cız ediyor evlat denilince

Kızlar selam bende mfk man aldım ve bireysel paket aldım 1 yıldır evliyiz korunma yok ben 28 eşim 32 yaşında bana da dua eder misiniz içim cız ediyor evlat denilince
Canım Allah kucaklarımızı boş bırakmasın göz aydınlığı versin karnımızda bebeklerimizi taşıyıp kucağımıza almayı nasip etsin ben de heyecanla bekliyorum

Bizde eş paketi kullanıyoruz 2.aydayız umutla bekliyoruz geçen ay 5 gün sonra bu ay 8 gün önce oldum dep düzenliydi normalde adetlerim bakalım adetime 7 gün kaldı neler olcak.

Kızlar rabbim sizlerde isteyen herkese ve bana sa anne olmayı hayırlısı ile nasip etsin benim de dün olmam gerekiyordu 8 Temmuz da kullanmaya başladım geçen ay 2 gün geç oldum o yüzden umutlu değilim adet olacak gibi sandı geliyor ama daha birşey yok dua edelim birbirimize ettiğimiz dualar Rabbime daha çabuk ulaşır ve kabul olurmuş derler

İnsallah canım ya

Bizde eş paketi kullanıyoruz 2.aydayız umutla bekliyoruz geçen ay 5 gün sonra bu ay 8 gün önce oldum dep düzenliydi normalde adetlerim bakalım adetime 7 gün kaldı neler olcak.
Benimde bat 1 agustos beklemedeyim ins güzel haberler ama arada gidip gelen regl sancılarım var gene erken olabilirmiyim düşüncesi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…