Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ayyy etmem mi her gece dualarimdasiniz nerde isteyen bekleyen hasret çeken varsa hayırlısı ile versin inşallah içinde de bizlere🙏🙏 hemen olmazsa da mutlaka devam edin takviyeye 3 ayda kesin olur cok etkili icerikler
İnsallah canım ya bende 3. Ayımdayım mfkyla

Gerçekten işe yarıyor mu ya alsam mı diye düşünüyorum

Canım benim gezmedigim kapı kalmadı tüp de denedim tutmadı bence dene ne kaybedersin ki . Panacea nin icerigi özellikle çok etkili
Mayısta karışım fodega kullandım Haziran ayında eş paketi kullandım kullanmaya devam ediyorum inşallah ben de pozitifi paylaşırım burdan ☺️

Panecea içeriği nedir acaba ben bee fodega minera ve advictor kullanıyorum
Ürünlerim bitti ama mfk storeda ürün içeriği ürün arkasindaki tabloda vardı görsel olarak oraya bakabilirsiniz. Çok teşekkürler güzel dilekleriniz için inşallah sizlerden de güzel haber alacağım birkaç haftaya:)

Merhaba kızlar 💕 Bu ay mfk es paketi denemeye basladik eşimle 1 hafta oldu kullanali. Adetime 11 gun var belki faydasi olmuşturda inşAllah nasip olur artık. 3 yildan beri korunmuyoruz 2 defa kimyasal gebelik oldu daha olmadi. Mfk ya baslayan varsa buyrun beraber bekleyelim😊 birbirimize destek olur fikir veririz.
Merhaba ,
Ben sadece bu ay mfk nın 3-2-3-2 yöntemini deniyorum. Deneyen var mı🙂

Kuzum belirtilerin ne suan nasılsın bu arada
Canım hiç belirtim olmadi sadece çok yoğun yumurtlama oldu onu hissettim ve adete bir gün kala idrar testimde çıktı kan verdim 192 beta ile gördüm 🙏♥️🙏 şuan sadece bel ve kasık ağrım var adendo falan aldım tutunmaya yardımcı .. kesinlikle alın Şans verin tedaviler zaten pahalı ben kaldiysam herkes kalır

X