Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Eş paketinde ki panacea ne için kullanılıyor arkadaşlar bee ve fodega alıcam onu da eklemek gerekir mi acaba

Canım bende advictor aldım ama daha kullanmaya başlamadım faydasını gördün mü kilo veriliyo falan diyorlar
Ben kilo vermedim canm bayadır kullanıyorum. Ama yemeyı kısmak gerekıyo sanırım tek başına advıctor fayda etmez. Birde adalisti sanırım zayıflamak isteyenler onuda kullanıyo. Ben zayıfım oyuzdn mehmet bey bana sadee advıctor al dedi. Benim hormonlarm normal ama yumurtam çok oldugu için kullanmam gerekıyormuş. Pcos görüntüsü var bende. Desiğim gibi bir kapsul daha var zayıflamak isteyenler için ikisini beraber kullanablırsın

Biliyorum baktım ona ama bende de pcos oldugu için direk advicto3 alayım dedim

Istersen bi doktora git canim yada saglik ocaginda ebeyede sorabilirsin cok farklo sebepleri olabilir ama 1 kere olmasida degisik

Her gün instgramında mfk gebelerini paylaşıyor.. Kk da daha 2 maksimum 3 kişi gördüm mfk ürünleriyle hamile kalan.. Keşke daha çok kişi yazsa buraya umudumuz artardı.

Kizlar selammm bende mfk urunleri almayi dusunuyorum ama 1 aylik es paketi mii yoksa 3 aylikmi alsam sizce cok kararsiz kaldimm

Kizlar selammm bende mfk urunleri almayi dusunuyorum ama 1 aylik es paketi mii yoksa 3 aylikmi alsam sizce cok kararsiz kaldimm
Sorununuza baglı bence. Sperm sorunu varsa 3 aylık almanız mantıklı. Ama bir sorununuz yoksa veya pcos sanız ilk aydan hamile kalma ihitmalınızde var.

Arkadaşlar 1 ay eş paketi kullandık ama sanırım gebelik olmadı bata 7-8 gün var benim. Tekrar eş paketi alamicam maddi durumdan ötürü sizce takviue ne alayım aklım advictorda benim. Eşimde bildiğimiz kadari ile bir sıkıntı yok bendede tek tüp var . Sizce arkadaşlar ne alayım ?

Advictor panecea fodega eşine de man plus alabilirsin sizin sebep ne

Kızlar kafama takılan bir soru var. Üç gün boyunca perhiz yapıldığını farz edelim. İlişkiye üç gün var diyelim. yumurtlama gününe denk geldi diyelim yumurta 24 saat yaşıyor ve eğer sperm de 48 saatten fazla yaşayamıyorsa döllenme nasıl olacak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…