Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar herkese selam mfk eş paketinde artık sona gelmiş bulunuyorum 3. Eş paketim de geldi artı olarak geçen aydan beri advictor bu ay da yeni cıkan ürün athenayı aldım yumurta rezervi ve kaliteli yumurtlama için artık son bulsun insallah sonucuyuda söyledim artık bu aydan sonra bekleyeceğim insallah kavusalım bebişlerimize

İnşAllah canim hadi bakalım bende hala yumurtlamayi bekliyorum yumurtlama olmayacak sanirim bu ay

İnşallah her şey gönlünce olur Rabbim kucaklarımızı doldursun

Amin Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlar sürekli yazmak istemiyorum kusura bakmayın.. dün yazmıştım buraya eş paketi kullanıyordum adet oldum sandım ama dün lavaboda idrarda kan geldi adet oldum sandım ama dünden bu yana lekelenme bile yok başına böyle bir şey gelen var mı ? Adette 12 gün var. Acaba sökülemedim mi yoksa neyin kanamasıydı...

Bazen yumurta çatladıgındada görünüyo kanama ama çok minik görürüm ben. Fazlaysa ondan olmayablır. Yerleşme kanaması mı dicem ama adetede baya varmış canım

Canım bende advictor aldım ama daha kullanmaya başlamadım faydasını gördün mü kilo veriliyo falan diyorlar

Canım istediğin gibi yazabilirsin bilgilerimizi paylaşıyoruz ben de bu ay kahverengi leke şeklinde beş gün falan kahverengi leke oldu adetim bir hafta gecikti eş paketi kullanıyorum

Canım istediğin gibi yazabilirsin bilgilerimizi paylaşıyoruz ben de bu ay kahverengi leke şeklinde beş gün falan kahverengi leke oldu adetim bir hafta gecikti eş paketi kullanıyorum
Bende adet olucam sanirken (kahverengi leke gelmişti geçen ay eş paketine başladım ) 3 gün falan lekenme oldu sonra söküldüm neyse temizlenip ilişkiye başladık eş paketine devam ederek. Ve dün lavaboya gittim kanamam geldi idrar ile birlikte aha dedim çok erken adet oldum falan. Neyse ped koydum. Sonrasında ne gelen var ne giden canım dünden beri ter temiz . Anlamadım valla ne olduğunu ...

Canim idrardan kan gelmesi değişik geldi bana idrarından geldigine eminmisin yoksa vajinadan mi geldi

İdrardan kan geldiyse üroloğa git canım vajinadan geldiyse çatlama olmadıysa kist olabilir

Canim idrardan kan gelmesi değişik geldi bana idrarından geldigine eminmisin yoksa vajinadan mi geldi
Canım bende anlayamadım çalışıyordum tuvaletim geldi lavaboya gittim affedersin idrarimi yaptım bir baktım kan aaa dedim erken adet oldum herhalde ama sonrasında lekenme bile olmadı diğer lavaboya gidişlerimdede kanama olması 2 gündür Ped ile geziyor yine bir şey yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…