Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Canım ben bal karışımından kullandım çok enerji veriyor eş paketine geçtim sorununuz yoksa istersen women plusla eşin de man plusla başlayabilir daha ucuz ilk ay sonuç olmazsa eş paketine geçersin bütçene göre karar verebilirsin

eş paketi alabilirsiniz

Canım dün ilişki oldu eşimin sperm sayısı 24 milyon
24 milyona doktor iyimi dedi yoksa az mi dedi kuzum ben bilmiyorum çünkü. Ama şöyle bir sey var spermler 72 saat yasayabildigine gore bugunde canlilar demektir istersen bekle bir gun daha kalitelessin çoğalsın

Arkadaşlar adalis ve advictor kullanıyorum yumurtlama gününden beri geçmeyen meme ağrısı var o kadar şiddetli ki dünden beri biraz hafifledi gibi ama şiştiler advictor yapar mı kullanan var mı?

24 milyona doktor iyimi dedi yoksa az mi dedi kuzum ben bilmiyorum çünkü. Ama şöyle bir sey var spermler 72 saat yasayabildigine gore bugunde canlilar demektir istersen bekle bir gun daha kalitelessin çoğalsın
İyi dedi canım aynen canım mfkye göre yaparız adettin son günlerindeki kahverengi leke de bittikten sonra ilişkiye başladık doğru mu bazıları kırmızı lekeden sonra adet bitiyor diyor

Arkadaşlar adalis ve advictor kullanıyorum yumurtlama gününden beri geçmeyen meme ağrısı var o kadar şiddetli ki dünden beri biraz hafifledi gibi ama şiştiler advictor yapar mı kullanan var mı?
Advıctor ben kullanıyorum canm aksine her ay agıran göğüslerim buay ağırmadı. Hormonlara baglı agrı oluyo sanırım. Bazı ay çok ağırır benm bazı ay agırmaz. Tabi hamilelik belirtiside olablr. Başka belirtilerinde varsa inşllah hamilesindir. Ben adet oldum dün gece yazamadım buraya kızlar

Ben adetliyken başlamıştım adetim bitti 14 15.günlerde bir başladı ağrılarım hala devam ediyor hareket edemiyorum her ay ağrırdı ama adetten 1 hafta önce başlardı ilk defa kadar erken oldu ve devam ediyor ilaçtan mı acaba diye düşündüm

İyi dedi canım aynen canım mfkye göre yaparız adettin son günlerindeki kahverengi leke de bittikten sonra ilişkiye başladık doğru mu bazıları kırmızı lekeden sonra adet bitiyor diyor
Iyi yapmisin canim baslarken nasil kahverengi leke gelince adetli sayıyorsan kendini sonundada kahverengi leke bittikten sonra hatta ben eger 10 gunu geçmemişse adetim normal akintimi bekliyorum dinimize gorede boyle zaten sen dogru olani yapmissin. Eger adetin 10 günü gecerse ve hala kahverengi leke geliyorsa o zmn yikanip iliskiye girebiliyorsun.

Umudunu kaybetme olacak inşAllah canım

Umudunu kaybetme olacak inşAllah canım
Bu günler düşüncelerimize çok dikkt etmemiz gerekıyor. Olumlu veya olumsuz düşünceler hayatımıza geçiyormuş. Oyuzdn hep olumlu düşünün kızlar bende öyle yapıyorum. Olucak inşllah

Arkadaşlar eş paketi kullanıyordum adette 10-12 gün varken adet oldum bugün . Bu durumu yaşayan var mı ?

Dün birliktelik oldu bugün tekrar ovülasyon testi yapacağım canım

Canım 14. Gün test yaptım yumurtlama dün mü oldu dünkü koyuluk nasıl Mfk ya göre bugün ilişki olması lazım testten dolayı dün birliktelik oldu

Eklentiler

• DE870E42-17D1-4410-ADF7-97799CEFEB65.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 39
  • 8D4D097B-781A-4BCA-BEE8-FF4FF94BBD56.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 39
Canım 14. Gün test yaptım yumurtlama dün mü oldu dünkü koyuluk nasıl Mfk ya göre bugün ilişki olması lazım testten dolayı dün birliktelik oldu
Yumurtan çatlamış canım sperm testini iyi dediler demistin istersen bugünde degerlendir hem mfkya gorede bugünmus

Canım bende ole oldum geçen ay reglşm bitti 5-6 gün sonra bir meme hassasiyeti basladı bidaki regl olana kadar asla geçmedi ole böyle değil kocaman oldular ama bu ay da gebe kalamadım son mfk m 3. Eş paketi artı advictor ve bu ay da athena ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…