Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar kafama takılan bir soru var. Üç gün boyunca perhiz yapıldığını farz edelim. İlişkiye üç gün var diyelim. yumurtlama gününe denk geldi diyelim yumurta 24 saat yaşıyor ve eğer sperm de 48 saatten fazla yaşayamıyorsa döllenme nasıl olacak?
Kimse yazmamış ben yazayım bari spermde sıkıntı yoksa eğer yani eşinizin sperm sorunu yoksa 72 saate kadar yaşıyor korkmayın yani normalde 48 saat degil 72 saat

Kızlar merhaba yazılarınızı okudum benimle aynı olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.ben daha önce doktora gittim hiç bi problem çıkmadı ilk önceki önerilerinden d vitamini folik asit bide bal karışımını almıştım kullandım ama hamile kalamadım.meğerse sıkıntı eşimden kaynaklıymış sadece bi tane var oda ölü denildi.doktor klomen ve vitamin karışımları olan bi ilaç verdi.bunun yanında keçi boynuzu pekmezi ve kürünü kullanıyor bide maranki kürünü hazırladık bi ay kadar kullandı.şimdi de saraçoğlunun e vitamini önerisi vardı onu aldık günde bi tane kullanıyor artı annem komşudan duymuş böğürtlen kökünü kaynattık onu içiyoruz beraber.şimdi sperm testi vermesi gerekiyor ama ev taşıma işimiz çıktı doktora gidemedik.en uygun zamanda tekrar gideceğiz.sorum şu eşi böyle olup mfk ürünlerinden ne kullandınız yada kullanıyorsunuz bana yardımcı olun bizde almak istiyoruz.

Kimse yazmamış ben yazayım bari spermde sıkıntı yoksa eğer yani eşinizin sperm sorunu yoksa 72 saate kadar yaşıyor korkmayın yani normalde 48 saat degil 72 saat
Bazı kişilerde sperm 48 saat yaşıyor o yüzden dedim. Mfk 3 2 3 2 yöntemi var. Üç gün de bir ilişki öneriyor. İnstagram sayfasına bakabilirsin canım. Sperm azlığı için de paketleri var sanırım.

Bazı kişilerde sperm 48 saat yaşıyor o yüzden dedim. Mfk 3 2 3 2 yöntemi var. Üç gün de bir ilişki öneriyor. İnstagram sayfasına bakabilirsin canım. Sperm azlığı için de paketleri var sanırım.
Teşekkür ederim 🥰 mfk a yani mehmet beyde söylemişti 72 saate kadar çalı kalıyor sperm siz şu günlerde deneyin takviyeleri kullanın flan diye

Kızlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum 10 gün oldu mfk ya başlayalı ben women Man plus karışım bide minera flora ve advictor kullanıyorum. Rezevr azlığı için başka bir ilaç önermedi bana ama kullanmam gereken başka birşey varmı ki . Bu ay son iki denemem de döllenme olmadı bakalım eğer bu ay döllenme olursa mfk ya bağlayacağım

Eklentiler

• IMG_20220717_200818.jpg
    IMG_20220717_200818.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 122
Ay galiba ben 😍 sabah kan vereceğim 2 ay kullandık inşallah kanda çıksın paylaşacağım sizlerle de
Ayy hadi hayırlı olsun canım benim saglıkla gelsin 2 ay eş paketi mi kullandınız bizim 3. Eş paketimiz sorunumuz yok artı advictor ve athena da ekledim bakalım insallah darısı bizlerin basına belirtin vs neler bide

Kızlar bugün kan verdim ama sağlık ocağı Çarşamba ancak çıkar dedi😭 inşallah güzel haberle gelirim. 2 ay kullandık fodega,bee ve panacea bir de eşim Man kullandı.

Evet canım ama ben de arada kaşıkladim. Sirke aldık ama hiç kullanmadık. Ama kesinlikle mfk sayesinde oldu bizim çünkü öncesi tüp bile tutmadi
Sorun neydi canım ne kadar süredir deniyordunuz yaş kaç mfk takviyeleri haricinde yürüyüş yaptınız mı ben ve eşimde eş paketi kullanıyoruz adetime üç gün var bugün test yaptım çıkmadı sen adetin gecikince mi test yaptın

Sorun neydi canım ne kadar süredir deniyordunuz yaş kaç mfk takviyeleri haricinde yürüyüş yaptınız mı ben ve eşimde eş paketi kullanıyoruz adetime üç gün var bugün test yaptım çıkmadı sen adetin gecikince mi test yaptın
Yürüyüş yapamadık pek ama Su çok içtim bir de bu ay güzel yumurtlama oldu hissettim baya. 34 yaşındayım 3 yıldır olmuyordu sebepsiz . Bir de tüp denemiştik.. ben adete bir gün kala silik gördüm

Yürüyüş yapamadık pek ama Su çok içtim bir de bu ay güzel yumurtlama oldu hissettim baya. 34 yaşındayım 3 yıldır olmuyordu sebepsiz . Bir de tüp denemiştik.. ben adete bir gün kala silik gördüm
Bana da dua et canım Allah yüzümüzü güldürsün inşaallah

Bana da dua et canım Allah yüzümüzü güldürsün inşaallah
Ayyy etmem mi her gece dualarimdasiniz nerde isteyen bekleyen hasret çeken varsa hayırlısı ile versin inşallah içinde de bizlere🙏🙏 hemen olmazsa da mutlaka devam edin takviyeye 3 ayda kesin olur cok etkili icerikler

X