Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence yapmış siz olayın içinde olduğunuz için kondurmak istemiyorsunuz. Geçmiş olsun. Çalışan adamın o kadar saat evde işi ne. Hem ard arda girip çıkmaları. Yalanlar... üste çıkma çabaları...daha ne olsun illa yatakta basmaya gerek yok.

Benim eşim beni aldatmış olmasa ve ben yokken benden habersiz evimizin anahtarını kuzenine verse valla ben yine de büyük olay çıkarırdım sanırım. Ne demek yani bu, sanki bekar evi. Bu bile yanlış bence.

Eee o zaman kız teyzenin oğlu ve eşin aynı anda evdeymiş. Aklınız alıyor mu? Teyzenin oğlu girdiyse apartmana o da görünür kameralarda izleyin bakalım. Hayır böyle bi yalana inanacaksanız hiç konusunu etmeseydiniz keşke. Adama bak sen bana güvenmiyor musun deyip duruyor sonra da yalanları peşpeşe sıralıyor

belki konu sahibi ile teyzesinin oğlu aynı apartmanda oturuodur böylelikle giriş cıkısı apartman kapısından yapmıs olmaz kamerada da görünmez ama bilemedim

Kameralarda teyzesinin oğlunu görüyor musunuz? Yeniden izleme şansınız var mı? Teyzesinin oğlunu da görene kadar inanamazdım ben.

Birine direk midesiz demek olmaz ama aynı yatağa girmek de zor kafada bu şüpheler varken. Aldıtılıp affeden insanlar bile durumu sindirene kadar beraber olamıyorlar eşleriyle.

Bende eşiniz için aldattı dedim.
Bu açıklamayı çok yersiz buldum açıkçası.
Eşiniz neden 4 saat kalmış evde?
Sizce de saçma değil mi?
Ayrıca yemin etmenin inanın dinen hiçbir bağlayıcılığı yok.
Size ayrılın gibi nasihat veremem.
Sadece şunu söyleyebilirim,
Benim eşim olsa asla öyle birşeye müsaade etmezdi.
Hele ki sonunda ben üzülüp başımıza bu gelecekse asla.
Ben uyanık olmanızı tavsiye ederim.

vallahi sonuna kadar okudum ki bu kadar yazıyı okumam normalde..
boşanmak isteyip istemediğini iyi düşün. o kadın muhtemelen günlük, o dk biri değil.
eşinin mesleği ne ? ona göre de bir yorum yapıcam... ırkçılık ayrımcılık gibi gelecek ama gerçekten her mesleğin aldatma ve bu kadınların nereden olma % deleri var :)
KAMERA KAYITLARINI SÖYLEME KOPYALARINI AL eger boşanma niyetinde ise donunun üzerindeki ipliğe kadar alırsın. kadına da halsiyetimi iki paralık etti manasına gelen bir dava var :) ondan acarsın. komşular gördüğü için.
BOŞANMAYACAKSAN. elindeki resimleri - kamera kayıt kopyasını asla eşinin bulamaycagı bir yere koy. banka kasası bile olur. ondan sonra kocanın utandığını görmek istersen kamerayı izlediğini söyle. ama bu adamlar utansalar evlerine getirmezler. bunu da diyim. en fazla senin karşında mahcup olur evden çıkınca hayy allah bizimki de fena cıktı. görmüş lenn diyip vah vah beceremedime döner.
bazı eşler aldatma olduğunda evdekine daha iyi yaklaşır. vicdan yapıp ikisine de aynı muameleyi yaparlar.
kocanı dövesim geldi... cok üzüldüm. sakın su aralar çocuk yapma.

="environmentaleng, post: 46242372, member: 674180"]belki konu sahibi ile teyzesinin oğlu aynı apartmanda oturuodur böylelikle giriş cıkısı apartman kapısından yapmıs olmaz kamerada da görünmez ama bilemedim
yine de kadınla eş ard arda saat ikide çıkmış. O zaman aynı anda teyze oğlu olsa bile evdelermiş. Bana orası saçma geldi. Yan odada oturmuş olamaz değil mi onlar sohbet ederken ya da başka bişi yaparken

Hepte Kuzenler arkadaşlar yapar zaten!

yine de kadınla eş ard arda saat ikide çıkmış. O zaman aynı anda teyze oğlu olsa bile evdelermiş. Bana orası saçma geldi. Yan odada oturmuş olamaz değil mi onlar sohbet ederken ya da başka bişi yaparken
iyi niyetli düşünürsel polyana gibi yan odada oturup sphbet etmişlerdir

Şimdi şunu söyler misiniz? Bu üçü saat 11den 14e kadar aynı evdelermiş öyle mi? Durum bu mu? Açıklığa kavuşmuş şekli en son. Çünkü diyorum heralde ben bi yerde bi şeyi yanlış anladım

Çok özür dileyerek soruyorum sonrasında unutuluyormu herşey eskisi gibi oluyor mu kavga yüze vurma ilişkinin dinamiği nasıl

Dipnot. Cvp vermek zorunda değilsiniz
O karşınızdakiyle alakalı aslında.. bu olaydan sonra sakince konuştuk o dönem ailesinden dolayı çok problem yaşıyoduk ve sorunlardan dolayı eşimi yanıma yaklaştırmıyodum.. kavga gürültü hakaret.. ailesi bi yandan kendisi ayrı bi yandan.. bi de onlarla birlik olurdu.. o anları deşmek istemiyorum neyse... haliyle aynı yatağa bile girmek istemiyodum... bana bunu çok yakın komşu ablasıyla yaptı üstelik (eşim eline doğmuş o genç kızmış o zaman) tabi cinsellik ana tema burda. Bende bulamadığını dışarda tatmin etti.. tabi ben terkettim çocuğumun eşyalarıyla kendi eşyalarımı topladım kardeşim gelip aldı.. daha o akşam hemen kapıya dayandı pişmanlıklar ağlamalar özürler falan... bi sürü de vaatler (ailesine beni üzdürmüycekmiş gibi) seni almadan gitmem dedi falan filan... benim evladım babaya çok düşkün baştan sona babalığı 4×4 lüktür.. bi anneden daha merhametli şefkatli ilgili diyebilirim.. oğlum o an gidip babasının elini tuttu ağladı bende dayanamadım o haline.. bi de çok pişmandı sadece tek bi şey istiyorum senden cinsellik yönünden boşlama beni dedi.. evimize geldik tabi benim bunu atlatmam kolay olmadı ama eşim çok destek oldu gerçekten değiştim msjları veriyodu her haliyle.. tabi zamana yayalım üstüme gelme dedim bu arada da konuyu hiç açmadım yüzüne vurmadım sadece pişmanlığını ve değişimini görmek için sabrediyodum.. ve evimizi ordan baya uzak bi yere taşıdık.. ailesi peşimizden ayrılmıyo ama onlarla da mesafeliyiz görüştüğümüzde bile ve eşim aile içinde de kollar beni artık... işi evimize çok yakın ve her fırsatta evinde alıyo soluğu bensiz dışarı çıkmaz.. arkadaşları son zananlarda çok sıkıştırıyo ama daha bana sormadan hayır diyo.. hatta geçenlerde bi yazışmasını gördüm arkadaşı buna karıköylü olmuşun kılıbık demiş.. eşim de hanım sözü dinlenir.. huzurum mutluluğum için hanımımı dinlerim kılıbıksam da kılıbığım sana ne lan falan yazmış..( kibarcasını yazdım ben buraya).. sorunlar ortadan kalktıkça cinsel hayatımız da normale döndü bi zaman sonra.. şu an yeni evli gibiyiz çok şükür gözümün içine bakar.. biliyo ki en ufak bi hatada boşuycam onu yani kaybetme korkusunu yaşıyo beni cepte görmüyo artık... bütün mesele de burda yatıyo bence... eğer eşim adam olmasaydı bu iş çoktan biterdi.. en başında da dediğim gibi karşınızdaki adamla alakalı bu durum.. uzun oldu sanırım ama bi iki cümleyle geçiştirmek istemedim...

kocası ve kadın aynı evdeler de o cocuk da güya o evdeymiş ama kayıtlarda cocuk yok sanırım

esiniz sizin sordugunuz saatte eve giris yapmis, sonrasinda da birkac saat sonra evden ayrilmis. evet binaya bir kadin girmis, o da birkac saat sonra binadan ayrilmis. binaya girislerin kaydi var.

peki hangi kata girdiginin kaydi var mi? bu komsular aksiyon ariyor olamazlar mi?

sizin kata gelip de, sizin kapiyi caldiginin kamera kaydi olsa idi elbette ki "esinizin girtlagina cokun" diyebilirdik ama bu durumda eger ki o kadin sizin kata gelmemis ve sizin kapiyi calmamis ise, esinizin yerinde olsam ben sizin girtlaginiza cokerdim bana nasil guvenmezsin diye...

gercegi yalnizca Hak biliyor.

komsulariniza guvenmezdim. sezgilerime guvenirdim, 9 yilda elbet ki bir bakistan tanir olmustur sezgileriniz esinizi.

Yani hadi o yaptı diyelim,
Çok af edersiniz eşi başlarını mı tuttu?
Bunu göremiyor olmak gerçekten acı.
İnandırıcılığı asla yok.
Aldatmamış olsa bile yok baştan savma bu

Konu Sahibi her seyi goruyor inanmak istediği için inanıyor

Adam açıklama yapmadan önce yuva yıkmak zor diyordu zaten

kahvetelvesi arkadaşa katılıyorum

Ama konu sahibi eşine öğlen eve geldin mi diye sordu eşi Hayır dedi

Konu sahibinin eşi kadını kabul etmiş, ama "kuzeni yapmış".

Konuyu da halletmişler zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…