Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
öyle ama erkekler acısından durum böyle
erkeklere dısarıdakı kadın hep daha çekici daha farklı gelır
kimi buna yenilir aldatır, ki,mi de bastırır ama çoğu böyle malesef

İşte o çoğu kadınların hepsinin aynı olduğunu birtek idrak edemiyor veya işlerine öyle geliyor,doyumsuzmu,midesizmi denilir neyse artık.......

Teşekk

Bence sen daha fazla vakit kaybetmeden o günü otur sabahtan akşama izle kuzeni binaya girmişmi? girmemiş mi? bana inandırıcı gelmedi ben olsam o günü oturup tüm dakikalarına kadar izlerdim
Ha izlesemde fikrim değişmeyecek diyorsan sana mutluluklar dilerim!

Saol canım da bazıları yuvam yıkılmasın diye yalan yere yemin etmeyi mübah olarak görür.. eğer yuvanı yıkmak istemiyosan daha da bi şey deme kapatın konuyu eşiniz yüzsüzleşmesin.. yok eğer içiniz rahat etmeyip ayrılcam diyosanız görüntülere yeniden bakın teyzeoğlu var mı diye ve 4 saat boyunca sen ne yaptın başlarını mı bekledin diye sor.. çok çelişkiler var... içinden nasıl geliyosa öyle yap ama gözdağı da ver mutlaka ki kaybetme korkusundan yeltenemesin bile böyle bi işe

sen eşini sevdiğin için dediklerine inanmamışsın ama inanmak istemişsin, haklısın bende aynı şeyi yapardım belkide
ama malesefki canım, kamera kayıtları yalan söylemez. eşin iyi bir yalancı sanırımki, çok üzgünüm
son gelişmeyi okudum ama eşin yeeğeniyle iş birliği etmiş bence. çok saçma bir mazeret. boşanamam dityorsan bakma ama boşanmayı düşünürsen otur kayıtları izle diğer kadınlarında dediği gibi

Peki eşiniz neden onları yalnız bırakmamış, 4 saat o da onların yanında neden durmuş, onu nasıl açıkladı?

Yazık ki hic inandırıcı değil

Bu sure zarfinda nasil yiprandigini dusunebiliyorum.
Ama maaselefki bunu soylemek istemezdim, ama hersey belli.
Elinde yetrrince kanit var.
Kamera kayitlarini goster ve gosterirken sesini kaydet( sucmu bu bilmiyorum). Herseyi itiraf ettigine kanit olsun.
Dava acsan tek celsede bosanirsin, uzamasi ihtimaline karsida o ses kaydi var.

kayıtlardan teyzesinin oğluna bak eger o da görünürse eşin dogru söylüyodur ama dört saat boyunca kız teyze oğlu hadi iş basında da eşin neden onların yanında evde beklemiş tuhaf

Kocana saat kacta geldi kuzenin diye sor. Kamera kayitlarinin ilerki saatlerine bak.
Giris cikis saatleri uyuyormu.

peki kadının yası teyzesinin oğlunun yasına uygun mu okula gittiğine göre küçük bi cocuk kadın da genc bir kız mı

Ses kaydı da mı var?

Çok özür dileyerek soruyorum sonrasında unutuluyormu herşey eskisi gibi oluyor mu kavga yüze vurma ilişkinin dinamiği nasıl

Dipnot. Cvp vermek zorunda değilsiniz

hadi burdan buyur!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…