Merhaba Herkese Bende Bir Akıl İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok üzüldüm ya gercekten bunu nasıl yapar hayvan herif

Keşke konu fake olsa... En başta söylemeniz gereken " ben kamera görüntülerini izledim" cümlesininsöylenmemiş olması bana gerçekdışı geldi
Diğer tarafdan bir üyeye yuva yıkmak kolay mı demişsiniz de eşiniz sizle aynı fikirde değil galiba
Binaya giren kadın diğer daireye veya üst katlar varsa oraya girmiş olabilir mi desek eşiniz evde olduğunu neden inkar ediyor burası önemli
Aldatılan ve bunu sineye çeken yok mu elbette var sizin hayatınız sizin tercihiniz kimse karışamaz

Buarada herkes demıskı kameraları kayıtlarını ızlet ve acıklama ıste
ne acıklaması yapabılecek kı
bırbırlerının ardına eve gelmısler
adamın duzenlı bır ılıskısı var dupe duz

Tiksiniyorum artık bu tip erkeklerden o kadın da o eve geldiğinde gormemismi acaba senin resimlerin eşyaların kıyafetlerin bekar adam evi oylemi olur bu düzen kokar kadın evi yerlesmesinden bile anlaşılır yani bile bile geldi evli olduğunu o zaman yada kocan kaldırdı resim falan ne varsa iğrenç bu Adam o eğer yaptıysa yaptıysa da demek istemiyorum 4 saat evde evcilikmi oynadılar senin yatağında senin evinde senin yatağın yorganın çarşafın senin kocanla paylastigin hayatın içinde miden kaldiriyomu senin bunu ben düşündükçe senin adına deliriyorum komsun iftirami atcak Senin kocâna ne çıkarı var kadının kendin gormedinmi kamerada 5 dakka arayla git 5 dakka arayla cik o evden kovarim ben o adamı o görüntüleri izletir defol hadi şimdi derim kuyruk açısı olmasa o kadar bağırıp cagirmaz neden gelmedim dedi o zaman

aldatılmışsın gibi görünüyor.
inanmak istemesen de.
kameralar çekmiş işte. al kamera görüntülerini kimsenin bulamayacağı bir yere kaydet.
boşanacaksan da 6 ay içinde dava açman gerekir.

yani olayı yuva kurmak kolay değil klişesine getirmeyin.
acınız büyük ve eşinize inanmak istiyorsunuz. benim başıma gelse ben de eşime inanmak isterim. bu çok normal.
yuva kurmak kolay değil ama görünen o ki eşiniz için yıkmak kolay.

görüntüleri eşinize izletin.
o güne ait telefon kayıtlarını da getirsin. (tabi 2. bir hattan görüşmüyorsa)
en başta evet eve geldim 4 saat yattım çıktım dese zaten şüpheye düşmezsiniz.
sizi şüpheye düşüren eşinizin yalanı.
bu yüzden bu durumu düzeltip şüpheleri kaldıracak kişi de o.

Yuva yıkmak kolay değil de gereksiz bir yavaşlık gösteriyorsunuz, arayı açıyorsunuz.

Ortada ciddi bir durum var ve olayın soğumasını bekliyorsunuz.

Bence olayı kapatın, siz böyle daha mutlu olacaksınız.

Tem

Galiba başka kadınlarınkinin şekli şemali farklı işlevi daha bi başka.. öyle heyecana tüküreyim iğrenç ötesi alçakça namussuzca bi halta macera demek ancak akıl sağlığı yerinde olmayanların söyleyebileceği bi şey bence...

öyle ama erkekler acısından durum böyle
erkeklere dısarıdakı kadın hep daha çekici daha farklı gelır
kimi buna yenilir aldatır, ki,mi de bastırır ama çoğu böyle malesef

öyle ama erkekler acısından durum böyle
erkeklere dısarıdakı kadın hep daha çekici daha farklı gelır
kimi buna yenilir aldatır, ki,mi de bastırır ama çoğu böyle malesef
Evet biliyorum benim de başıma geldi.. her türlüsü can yakıcı benimki de çok can yakıcıydı.. bizdeki durumlar daha farklıydı.. zor oldu ama bi şekilde affettim.. konu sahibinin ne yapmak istediği önemli burda...

size de geçmiş olsun
hepimizin başına gelebilir

canım yaşadığın durum çok zor Allah en yakın zamanda bu olaydan kurtarsın seni.. ama komşular yalan söyledi diyelim kamera kayıtlarını sen gözümle gördüm diyorsun kadın size gelmemiş olsa bile eşin sana eve gelmediğini neden söylesin? birşey yoksa aa evet gelmiştim falanca sebepten dolayı der geçer gider ama onu baştan yalan söylemiş. erkekler hatalarını bastırmak için bağırıp çağırır.. offf bilemiyorum canım ben irdelerdim ama yani sana şimdi şunu yap bunu yap demek de mantıklı gelmiyor en iyisini sen düşün taşın ne yapman gerektiğine karar ver.

yorum yapan herkese teşekür ederim kameraları izlediğimi söyledim eşimle konuştum ciddi anlamda tartıştım ve eşim eve geldiğinde teyzesinin oğluda evdeymiş anahtarı ona vermiş ve kız teyzesinin oğlu için gelmiş yengem duymasın diye eşime çok büyük yemin ettirmiş kuzeni için susmuş benim için kızar demiş nitekimde şuan çok kızgınım .Eşim ben senden başka kimseyi görmüyorum nasıl bana bunu dersin diyor halen 4 saat sonra evden çıktığında da anahtarı yine teyzesinin oğluna bırakmış okula giderken kilitleyip çıkarsın diye bu yüzden yalan söylemek zorunda kalmış

size de geçmiş olsun
hepimizin başına gelebilir
Aynen dünya hali asla asla dememek gerek.. genç yaşlı güzel çirkin tanıdık komşu yakın arkadaş veya yabancı hiiiçççç farketmiyor.. seven kadın evet aldatmıyor ama erkekler öyle değil.. bence anneler oğullarını yetiştirirken bu formatı atmalılar oğullarına..

teyzesının oğlunun eve giriş görüntüleri var mı?

eşiniz ne yapıyormus neden onları yanlız bırakmamış?

Ee görüntülerin devamına baksana o zaman nasıl eşinle o kadın görünüyo teyze oğlu da görünür mutlaka.. kayıtlar silinmeden iyice bi bak derim ben

sizede büyük geçmiş olsun evet çok zor yani nasıl anlatsam Peygamber efendimiz gözün görmedikten sonra inanma demiş ya bende inanmadım eşime kameraları izledim daha öncede demiş bizim katta kamera yok diye olsaydı net anlaşılacaktı durum nitekimde biraz önce bahsettim son durumu Allah düşmanı düşürmesin bu duruma midesizlikle itham edildim burda midemin genişliğine varana kadar gitti durum aynı yatağa girmişlerse nasıl beraber oluyorsun diyen oldu Ben gözümle görmedim ve durumda ortaya çıkınca mevzu anlaşılmış oldu kolay evlenmedik çok bekledik birbirimizi acılarımız çok oldu 2 evladımızı kaybettik eşim bana ben kendimden eminim yukarda Allah var diyor çok büyük yemin ediyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…