🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Gonalf nedir ovitrelle nin değişiği mi oluyo klomen femara gibi mesela aydınlatır mısın biraz beni
Kuzum klomen femaraya göre daha etkili yumurta büyütme ilacı hap değil iğne her gün aynı saatten göbekten doktorun dediği doz kadar vuruyorsun işte dün başladım çarşamba kontrole gidicem duruma bakacak büyüme nasıl kaç yumurta büyümüş

Ben de dün erken gebelik yapmıştım negatifti. Bugün doktor yine de beta baktırdı. 9 mayısta progestron bakmıştı ona göre geç yumurtlama görünüyor kana bile çıkmamış olabilir beta bekleyelim diyor. bu şekilde bir var bir yok hissediyorum değişikmiş gerçekten

Kuzum klomen femaraya göre daha etkili yumurta büyütme ilacı hap değil iğne her gün aynı saatten göbekten doktorun dediği doz kadar vuruyorsun işte dün başladım çarşamba kontrole gidicem duruma bakacak büyüme nasıl kaç yumurta büyümüş
Şuan adetkiyken mi kullanılıyo iğne yani başladığına göre demek ki öyle kullanılıyo. İnşallah hayırlı güzel sonuçlarla gelirsin bize. Haber et oldu mu 🙏🙏 bende ptesi gidebilcem dr izinliymiş

Eklentiler

• 17159325178893038448758665120205.jpg
    17159325178893038448758665120205.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 39
X