🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım işte çözemedim ama il dk dan çıkmadı yani il 5 10 dk baktım yoktu sonradan baktım bu şekilde şüphem şu oldu yumurtlamanın 10.günü bugün ama benim 3 gündür Ovalüsyon hep pik çıkıyor yani ya gebelikten yada yumurtlama tekrar oluyor ama daha önce hiç ikinci kez yumurtlamadım sonradan çizgi çıkıp hamile olan varmıdır acaba
Benim ilk gebeliğimde en az 2-3 saat sonra cıktı kaset testti. Yaptım bişey cıkmadı dıye kaldırdım koydum kenara eve geldiğimde baktım ailik bi çizgi olmus ertesi sabah erken gebelik aldım onda dahada sılık cıktı 2 güne hastanede kan verdim 37 cıktı muhtemelen o zaman 7-8 di değer❤️simdi oğlum 4 yasına girecek🧿

Son bir tane var da onu da yarın yapayım dedim ama ki bunları da sıvı tüketimine dikkat etmeden yaptım ya hep kullandığım testler hiç bunlar çıkmazdı ama nebilim sonuçta sonradan oluştu bilmiyorum ama pembemsiler fotoda renkleri çıkmamış Ovalüsyon hala kopkoyu ondan elimde çok yatmadan tekrar yaparım bide 2 3 günde akıntım var beyaz ve kasıkta bir doluluk hissi var iki gündür bu kadar ya yumurtlama ya gebelik ikisinden biri
Bnce gebelik senin kuzum bir tane kaldıysa yarın ilk idrarla yap ozaman kesin sonuç olsun

Benim ilk gebeliğimde en az 2-3 saat sonra cıktı kaset testti. Yaptım bişey cıkmadı dıye kaldırdım koydum kenara eve geldiğimde baktım ailik bi çizgi olmus ertesi sabah erken gebelik aldım onda dahada sılık cıktı 2 güne hastanede kan verdim 37 cıktı muhtemelen o zaman 7-8 di değer❤️simdi oğlum 4 yasına girecek🧿
Maşallah canım ama bu erken gebelik testi yaptım çıkmadı bir saat sonra bu çizgiler belirdi gözle görülüyor normalde hep kullandığım testler silik çıkmazdı sonradan da ama bilmiyorum inşallah gebeliktir ❤️😁

Adetim yakın deildir çünkü yumurtlamayı çok erken gördüm bu ay ilk kez adetim bitti bir gün sonra yumurtlama gördüm işte yumurtlama göreli de bugün 10.gün
Eğer dediğiniz gibi yumurtlama gördüyseniz adetinize 4 gün kalmış oluyor yani yakın, umarım gebeliktendir ama ben açıkçası lh testlerine güvenmiyorum

Günaydınlar kızlar sabah son kalan testimi yaptım yani yine bir çizgi göremedim muhtemelen gebelik deil olsa çıkardı çok inceleyemedim yaptım yarım saat içinde hazırlanıp çıktım çalışıyorum Candy7777 Candy7777 Zumruduanka96 Zumruduanka96
Hayırlısı olsun kuzum. Benimde testim negatif adette olmadım

X