Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Bence kv daha tehlikeli. Oglu tabak kirmiş ama eltiye haklisin vs diyor . Hep kv haklisın dedikçe elti gaza gelmiş dolmus vence. Kv aradan çıksa iyi bile anlasabilirsiniz.

Seytandan 5 dk once mi doğmuş bu elti nedir?
Onca hatasini görmenize rağmen ustune giderek konusmaya calismaniz, size daha cok yanlış yapmasina sebep olmuş. Direkt silecektiniz.
Eltisi Lucifer sanırım

Kimse için hiç kimse için yaşamıyoruz.
Konuşmayın, konuşmak zorundada değilsiniz.
Kasılma kriz geçirme nedir, o da konuşmaz sizinle olur biter.
Oh ne güzel kavga edenler ayılsın bayılsın.

Bazıları böyle yeni gelin geldiğinde kendilerine rakip olarK olarak görüyorlar anlamsız şekilde özelliklede kaynanayla arası iyiyse ondan nemalanıyorsa harçlık marçlık sana da bunlar olucak falan diye düşünebilir bi arkadaşımınki böyleydi hiç bi sebep yokken böyle davranırdı
Size tavsiyem kaynananla mesafeli dur ki ortada rekabet edicek bişi olmadığını anlasın yani o kendini sevdirmek için belliki çok çabalamış senin çabasızlığın onu rahatlatır belki

o da bişeymi benim eltim düğünümüzde beyaz kabarık elbise giyinip taç taktı

Bence kv daha tehlikeli. Oglu tabak kirmiş ama eltiye haklisin vs diyor . Hep kv haklisın dedikçe elti gaza gelmiş dolmus vence. Kv aradan çıksa iyi bile anlasabilirsiniz.
Ben de nasıl haklısın der diye kızmıştım eşimle konuşmuştum bu konuyu. Ama sonradan daha iyi tanıdım kayınvalidemi kimseyle sorun yaşamamak için herkese aynı üslüpta hep haklısın sen de haklısın falan lafını kullanan biri. Ama yine de bilemiyorum belki de dediğiniz gibi kayınvalidemin de etkisi vardır bu olaylara

Hah işte aradığım yorum
Şimdi nicki de gelinhanimcik zaten Koca kv mic mic. Bu öyle olunca diğer gelini kiskirtmislar. Elti yemeğe gidelim demiş. Kvnin dedirttirmedigi ne malum? Telefonumu karıştır niye diyor? İyi niyetli olan karşısına oturtturur ikiniz de bu evin gelinisiniz, ufak tefek yanlış anlaşılmalar olur der. Cakaaaal

Oh aradığım tavsiye. Hiç böyle düşünmemiştim, kayınvalidemle biz iyi oldukça o daha çok hırslanıyor sanırım. Buna dikkat edeceğim yeterki bitsin bu saçma çocukluklar

Eltiye dm’den gözün aydın demek, bebek için tebrik etmek bana çok tuhaf geldi.

Konunuza gelince incir çekirdeğini doldurmayacak işler bence.
Evet haklısınız basit şeyler ama midem bulandı artık bitsin istiyorum sıkıldım yani. Ama beni hep tersliyor ben de sünepe gibi sürekli normal davranıp onun bu hareketleri yapmasına artık müsaade etmeyeceğim dedim ve dmden yazdım sadece. Hiç yazmayabilirdim de

Yalnız farkında mısınız, takılmayan sizsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…