Lütfen bana akıl verin. Eltimden kurtulmak istiyorum!

Eltinizle hamilelik düşünmenizin ne alakası var? O kadar takıntılı yapmışsınız kadını kadını demek. Hayır ne yapabilirsiniz, görüşmezsiniz en fazla.

Ayrıca kayınvalide ile yazislamalarini okumanızı çok yanlış. Gerçekten işiniz gücünüz yok demek ki dedektifcilik oynuyorsunuz.
Elti sizin peşinizde gibi halledersiniz birde.

Bence kv daha tehlikeli. Oglu tabak kirmiş ama eltiye haklisin vs diyor . Hep kv haklisın dedikçe elti gaza gelmiş dolmus vence. Kv aradan çıksa iyi bile anlasabilirsiniz.
Kayniş fena. Isındırmaya çalışıyor ki yarışa sokabilsin. Ama sıra şaşıyor bazen, olmuyor yani.

Takip etmiyorum belki de hiç takmıyorum diye böyle oldu daha da hırslandı bilmiyorum ben de bir yeter demek istedim artık. Telefonu karıştırma konusu tamamen tesadüf oldu ben de eltim sürekli benimle uğraştığı için merak ettim benimle ilgili yazdımı diye. Ayrıca gizlice yapmadım kayınvalidem sürekli al kızım karıştır der ben de hiç almadım ne yapcam onun telefonunu karıştırıp. Keşke bakmasaydım da görmeseydim
Eltinizi bir gün kahveye çağırın konuşun bunları açık açık.Belki onunda alındığı konular vardır.Ben her zaman açık olmaktan yanayım.Biz çoklu eltiyiz.Hiç bir şey yaşamadık inanın bugüne kadar.Kardeş gibiyiz.Ufak tefek şeyler olmuşdur belki.Ama inanın kıskançlık şu bu yoktur.
Başta mesela selam verme vermeme konusu olmuş.Ben olsam direk söylerdim.Alınmışsınız ama farketmediniz galiba hatta camın önüne geçtim size sesimi duyurmak için diye anlatırdım.O rahatsız olsun o zaman.Zaten inanın siz böyle yaptıkça geriye atmayıp sakince konuşup anlatınca oda bu tavırları bırakır.Çok basit işler bunlar bilmiyorum bana göre.Yaşlar da ufak.

Eltinizle hamilelik düşünmenizin ne alakası var? O kadar takıntılı yapmışsınız kadını kadını demek. Hayır ne yapabilirsiniz, görüşmezsiniz en fazla.

Ayrıca kayınvalide ile yazislamalarini okumanızı çok yanlış. Gerçekten işiniz gücünüz yok demek ki dedektifcilik oynuyorsunuz.
Elti sizin peşinizde gibi halledersiniz birde.
Sürekli eşimin ailesiyle görüşüyorum bu olaylar çıkıyor sorum yaşayıp stresli bir hamilelik istemiyorum.

Eşime söylemiş mesela eltimin çocuğunu sevmediğimi falan ben buna da takıldım. Neden bana gelip söylemiyor şikayet eder gibi eşime söylüyor. Teşekkür ederim yorumunuzu dikkate alacağım
Sana birşey söylediğinde eltinle ilgili aaa önemli degil gerekirse ararım ben de cellalenme, açıklamaya girme kvye karşı.
Eltin gerçekten kiskanmis olabilir kvden de bunu körüklüyor. Herkese haklısın demek kadar politik bir yaklaşım olamaz. İkiniz de benimle iyi olun da birbirinize ne yaparsanız yapın demek. İyi niyetli olan yemek takımını alır size verir, siz eltinize verirsiniz. Ah saflarım ah...Neyseki bizler buradayız😂Son kv bükücüler😂

Eltinizi bir gün kahveye çağırın konuşun bunları açık açık.Belki onunda alındığı konular vardır.Ben her zaman açık olmaktan yanayım.Biz çoklu eltiyiz.Hiç bir şey yaşamadık inanın bugüne kadar.Kardeş gibiyiz.Ufak tefek şeyler olmuşdur belki.Ama inanın kıskançlık şu bu yoktur.
Başta mesela selam verme vermeme konusu olmuş.Ben olsam direk söylerdim.Alınmışsınız ama farketmediniz galiba hatta camın önüne geçtim size sesimi duyurmak için diye anlatırdım.O rahatsız olsun o zaman.Zaten inanın siz böyle yaptıkça geriye atmayıp sakince konuşup anlatınca oda bu tavırları bırakır.Çok basit işler bunlar bilmiyorum bana göre.Yaşlar da ufak.
Basit şeyler evet ama bitmeyince insan çok sıkılıyor. Ben de güzel aile gibi olalım istedim ama olmadı maalesef. Teşekkürler yorumunuz için

Sürekli eşimin ailesiyle görüşüyorum bu olaylar çıkıyor sorum yaşayıp stresli bir hamilelik istemiyorum.
Ay o kadar meseleden bir şey olmaz hamileliğinize. Eltiyi ortadan kaldıramayacağını göre,lafi olduğunda duymamazlıktan geleceksiniz. Eşiniz annesinin her söylediğini yetistirmesin size. Minnoş minnoş yaşayın hamileliğinizi.

Sana birşey söylediğinde eltinle ilgili aaa önemli degil gerekirse ararım ben de cellalenme, açıklamaya girme kvye karşı.
Eltin gerçekten kiskanmis olabilir kvden de bunu körüklüyor. Herkese haklısın demek kadar politik bir yaklaşım olamaz. İkiniz de benimle iyi olun da birbirinize ne yaparsanız yapın demek. İyi niyetli olan yemek takımını alır size verir, siz eltinize verirsiniz. Ah saflarım ah...Neyseki bizler buradayız😂Son kv bükücüler😂
Çok teşekkürler gözümü açtınız gerçekten

Bazı aileler oğullarının kirli çamaşırlari ortaya çıkmasın ister eltiyi de zamanında çok ezdiler ise belki anlatır diye korkmuş olabilirler

Yine aynı fikirdeyim. Dedikodu yapmaktan öteye gitmeyecek, daha bir şey yaşamadan konu sahibi dolup taşacak. Cidden lüzumu yok zaman kaybı.
Oğlanın kirli çamaşırı nedir?
Kaç kızla yattı
Kimlere söz verdi de caydı
Vs vs
Bilip ne yapacak vallahi kafa yormaya değmez.

Keşke bi eltim olsaydı da kv ile süper anlaşıp ennn sevilen gelin hanımcık olup, birleşip beni silselerdi🥲 Yüce Rabbim bazılarına gani gani veriyor da kıymeti bilinmiyor bu güzel durumun.
Elti yokluğundan benim kaynana komşuya sardı ya, bana yapamadığı kaynanalığı ona yapıyo ajahahhah keşke kaynım olsaydı, bi tane daha doğuramamış irkek.

X